Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

ERASMUS+ PROJEKTŲ SUTEIKTOS GALIMYBĖS (ĮVAIRIAPUSIŠKA NAUDA)

    2Kiekvienas iš mūsų drąsiai gali teigti, kad projektų  metu įgyjamos ne tik  naujos žinios, bet tobulinami įgūdžiai, ugdomos kompetencijos,  patiriama nepamirštamų akimirkų. Sukaupiama įvairiapusė, piniginiais vienetais neįkainuojama patirtis įstaigai, vietos bendruomenei. Šie projektai orientuoti į ilgalaikių tikslų įgyvendinimą, gauti rezultatai kuria socialinę naudą, t.y. lengviau, greičiau sprendžiamos įvairios socialinės problemos.

      Tikriausiai nekyla abejonių, kad tinkamai pasiruošti  ir sklandžiai įgyvendinti projektą arba iniciatyvą nėra labai paprasta. Dažniausiai tuo pačiu metu, ugdymo įstaigoje vykdomos kitos – tiesiogiai su ugdymo programomis susijusios veiklos. Jos gali turėti įtakos projekto tikslų įgyvendinimui bei geresnių rezultatų gavimui.

       5 (1)Eitminiškių gimnazijoje jau nuo 2010 metų vykdomi tarptautiniai projektai. Šių projektų temos, tikslai bei veiklos labai įvairios. 2017-2019 m.m. buvo vykdomas ERASMUS+ projektas „Be smart, Be healthy, Be Europe!”. Tai jau ketvirtasis mūsų gimnazijoje įgyvendintinas tarptautinis projektas, kuo labai ne tik džiaugiasi bet ir didžiuojasi mūsų bendruomenė.  Šioje partnerystėje dalyvavo keturios valstybės: Lietuva, Vokietija, Italija, Prancūzija. Projekto metu buvo gvildenamos labai svarbios  ir aktualios šiuolaikiniam jaunimui temos: sportas ir aktyvus judėjimas, sveika mityba, asmens higiena bei juos supanti asmeninė aplinka.  Atlikę įgyvendinto projekto veiklų stebėseną, vertinimą, įsivertinimą, galime teigti, kad šis projektas turėjo didelį poveikį mūsų gimnazijos bendruomenei. Džiugina tai, kad ne vienam projekto dalyviui kilo mintis, keisti savo nusistovėjusius įpročius. Įvertinus dviejų metų projekto veiklas, buvo labai džiugu sužinoti, kad skirtingų valstybių jaunimas beveik vienodai vertina  įgytas žinias, suteiktas galimybes.

      4Keletas asmeninių įžvalgų apie šio projekto svarbą:

  • Svarbu žinoti skirtingas kultūras ir pamatyti, kiek iš tikrųjų turime bendro tarpusavyje;
  • Sužinojome kaip vyksta mokymasis kitose šalyse;
  • Supratome, kad kiekvienas turi būti dėkingas už tai ką turi juos supančioje aplinkoje;
  • Projektas tai didelis iššūkis, kuris suteikia daug galimybių pažinti kitas kultūras, tradicijas bei papročius ;
  • Šis projektas privertė susimastyti, kaip gyvename, kokį maistą valgome, kaip leidžiame savo laisvalaikį.

     Tarptautiniai projektai – turi didelę paskatą mokiniams mokytis užsienio kalbų. Turtingas užsienio kalbų žodynas leidžia komunikuoti ne tik buitiniais klausimais, bet ir diskutuoti bei drąsiai reikšti savo nuomonę įvairiomis su projektu susijusiomis temomis.

    Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Svetlana Sčastnaja, projekto koordinatorė, matematikos, IT mokytoja

Daiva Olenkovič, chemijos, fizikos mokytoja


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ penki = trylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]