Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

G.Jozonis: iš Tarybos manęs neišmes tie, kurių sutuoktiniai balsus pirko ir tikrai ne tie, už kuriuos pirko (VIDEO)

2493767fbf31dcaf1c1dd8d71c579567/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ VIDEO AUTORĖS /

    Tarybai buvo siūloma: „Sudaryti šios sudėties Širvintų rajono savivaldybės tarybos komisiją Širvintų rajono savivaldybės tarybos narių 2018 m. vasario 7 d. teikimuose dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos narių Andriaus Jozonio, Kęstučio Pakalnio, Giedriaus Jozonio įgaliojimų netekimo procedūros pradėjimo pateiktiems faktams ištirti <…>“

        Tarybos nario Giedriaus Jozonio pasisakymas posėdžio metu šiuo klausimu (kalba yra iš pasirašyto pasisakymo, kuris įteiktas merei):

Mere, Gerbiami Tarybos nariai,

       kadangi kitas klausimas liečia mane – trumpai pabandysiu apšviesti šią situaciją iš savo pusės.

   Prie šio kreipimosi, matosi, nemažai pasistengėt, padirbėjot, pasirašėt tvarkingai, tik… nelabai gal visi suprasdami po kuo. O kam gi? Nemadinga pas mus vis dar skaityti.

     Ar supratot? Nes pavyzdžiui kaltindami valstybės politiko elgesio kodekso 2str. 6d. Jūs kaltinate mane net ne kokiu nusižengimu, o sąvokos apibrėžimu.

    Kad geriau suprastumėt. Taip. Antras straipsnis vadinasi “Pagrindinės šio kodekso sąvokos” ir jis elementariai aiškina tik žodžio reikšmę. Tikriausiai esu pirmas Lietuvoje apkaltintas iš žodyno ir dar po tuo surinkęs 10 politikų parašų. Labai prašau, bent šitą sutvarkykit, kad teisme mažiau patiems gėdos būtų.

    Bėda ta, kad nei aš plastmasinių gėlių mėgstu, nei butaforinės komitetų veiklos.

    Rašykit, stenkitės, juk rinkimai artėja. Laikraščiams straipsnių reikia. O aš iš savo varpinės pasakysiu tik tiek, kad man juokingai graudu žiūrėti į tokią situaciją.

     Jeigu manote, kad man šitas mandatas labai svarbus – stipriai klystate. Jei tie žmonės, kurie mane rinko paprašytų jį palikti – kitą dieną taip ir įvyktų.

      Tik yra vienas bet, tikrai ne tai “savarankiškai” kompanijai, kuri per tris metus posėdžių vargiai žodžius rinko, o balsavimus žvilgsniais kairėn nuolat tikrindavosi, jį iš manęs atimti. Tikrai ir ne tiems, kurių sutuoktiniai balsus pirko. Ir tikrai ne tiems, už kuriuos pirko. Ir tikrai prieš šiuos žmonės neketinu atsiskaitinėti kas, kur ar kaip.

     Kadangi taip mėgstate viską nagrinėti, išskyrus po kuo pasirašote, sekretorei palieku kreipimąsi į etikos komisiją, ar su šiuo pasisakymu nepažeidžiau kokio nors mistinio punkto. Jei pažeidžiau – lai ištirsit.

Klausimo svarstymo ir pasisakymo įrašas čia:


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. kas sako:

  gi eda????bet nereikia girtis, kad MANE zmones isrinko….nu neisrinko…butu isrinke, nebutu reikeje laukt kol kas nors savo mandata atiduos…

 2. Įstatymas sako:

  Reikia keisti rinkimų įstatymą ir uždrausti kandidatuoti tiems, kas neketina taryboj būti. Va, pasirinko saugią kėdę vietoj mandato vienas, o ėdate kitą.

 3. rokas sako:

  Prie ko cia pavydas?
  Tikrai juokas is tokio tarybos nario. Kas jisai? Pozicija? Opozicija? I Taryba juo zmones nerinko. Praslydo kitais budais. Komformistas.

 4. Paskutiniam sako:

  Tik neapsisiusiok iš pavydo. Toli pačiam iki tarybos nario posto

 5. virgis sako:

  Juokas is tokio tarybos nario

 6. Tiesa, kuri neturėjo įkainio(5eu) sako:

  Tikrai Ne pirko ir Ne gavo , dalyvavavo rinkimuose ir laimėjo tam tikrą skaičių balsų ,todėl ir pateko į tarybą sąžiningai.Ne taip , kaip DP .Jei pirko už merę ,tai už tarybą irgi be jokio abejo apisipirko už bambalius papigiai.

 7. jo jo jo sako:

  Nereikia taip springt pykčiu , nes pasiskaitykit atvėsęs (susi) ką parašei , viešai , net paskutinis girtuoklis (mėlynanosis) išblaivėjęs taip nesikeikia . Miela diskusija , išsiliekit matos , kad įsiūtis toks lyg paskutinioji atėjo.Manau , kad mąstantiems ,dar svyruojantims” ką pamilt”rinkėjams jūsų emocijos padės pasirinkime…Pavarom dar jo-t-o-ju?Ar dar nori prablaivėt?

 8. Tiesa sako:

  Giedriukas gi ne pats ta mandata laimejo,o gavo ji kitiems atsisakius

 9. super sako:

  >jo jo jo
  Kiek daug prirašete. Toks protingas ir išmintingas. OO kulturingas, jobtvaju mat, koksai. O DP durniai ir melynanosiai.
  Šleikštynei ar palinkėjote sveikatos puolant ir šmeižiant nekaltus žmones?

 10. jo jo jo sako:

  Vieną ir tą pačią plokštelę iki absurdo sukat , niekas nieko niekada nedarė…Vargas dėl atminties , l. ankti pasireiškia DP internautams toks reiškinys , sunki nusimato ateitis…Kai pasikvies tavo išvardinti žmones pokalbiui – būtinai ateik , aišku , jei nesi Bailys(ė) , nes merė oi bars ,draus šiukštu neleis “erezijų”opozicinių klausyt.Persirenk , peruką užsidėk ir būtinai pasidaryk įrašą , nes pro vieną ausį įeis ir …dings skystuose smegenų vingiuose.

 11. jo sako:

  Pakvieskit visus po viena…simoneli, pakalni, purvanecka ir co….ka jie padare per visa savo buvimo laika valdzioj….

 12. Lalaizas sako:

  Šaunuolis superiskai viską išdėstė,

 13. Ei, rinkėjai, sako:

  reikia po vieną kviestis į susitikimus su rinkėjais, kad paaiškintų savo nuveiktus darbus, ruoštus projektus, pvz. Palią, Stiopą, dar tą ponią kur vyras už balsų pirkimą nuteistas, arba kad ir Marytę Gudonienę. Tegu pasiaiškina. O jeigu neatvyktų, rašykit ir meskit lauk iš tarybos, kaip neatsiskaitančius rinkėjams

 14. širvintiškė sako:

  šaunuolis, taikliai, kandžiai bet teisingai pasakyta. Gerbiu tuos, kurie nesislepia po merės sparneliu

 15. to kaip visad sako:

  Koks isrinktas? Pateko tik kitiems mandato atsisakius…

 16. To kaip visad sako:

  O tai ką, vadinama merė su savo šutve gali daryti ką sugalvoja, o kitas tai net savo nuomonės negali pasakyti? Vakar dviračio žinios parodė, kur vieta tokių kaip „merė” su savo šutve.

 17. -- sako:

  Posedzius reikia lankyti ir nereiketu kitu kaltinti. Kokia geda.

 18. Kaip visad sako:

  jis yra tarybos narys, išrinktas žmonių.

 19. Kaip visad sako:

  Susireksmines karjeristas :)

 20. Spokas sako:

  Simonelis kaip visada turgu daro ,grybas

 21. Ot cirkininkai sako:

  Patys tie svenciausi :) )))) i komisija,tirti politiku elgesiui.

 22. Jo sako:

  Šaunuolis. Gerai drebtelėjo.
  Dažniau visai opozicijai reikia aiškiai ir be užuolankų rėžti viską į akis tiek šauniajam ketvertui tiek paklusniesiems.

Jūsų komentaras:


penki + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]