Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Galbūt aš nesu tobula, bet aš laiminga! Ir Jums to linkiu!

Alytė Skeberienė: - Galbūt aš nesu tobula, bet aš laiminga! Ir Jums to linkiu.

Alytė Skeberienė:
- Galbūt aš nesu tobula, bet aš laiminga! Ir Jums to linkiu.

/ Alytė Skeberienė “SKAITYTOJOS NUOMONĖ  :-D /

Jau kuris laikas jaučiu labai didelį „susidomėjimą“ mano asmeniu iš merės Živilės Pinskuvienės šeimai priklausančio laikraščio „Širvintų kraštas“. Todėl nutariau viešai padėkoti už nemokamą reklamą.

   Priklausau opozicijai, „kitai barikadų pusei“, kaip ne vienas pasako. Tad, patekusi į tarybą, tikrai žinojau, ko tikėtis ir laukti – dabartinės valdžios kovos su nepaklūstančiais būdai jau visiems žinomi.

   Visai neseniai pasirodė kelios, neva skaitytojų nuomonės, kurias perskaičius net nekilo abejonių, kas jas rašė arba kieno, galbūt, paliepimu jos buvo parašytos, nes tekstas tendencingas, pagiežinga rašliavos maniera nesikeičia. Jau net neminėsiu apie tai, kaip buvo iškraipytas mano pasisakymas tarybos posėdžio metu, paliksim tai aiškintis aukštesnėms instancijoms. Be kita ko, tuose tekstuose buvo kalbama ir apie mano išsilavinimą. Matyt, mano pačios pastangomis įgytas ir bakalauro, ir magistro laipsnis, kažkam labai kliūna. Ir aišku kodėl. Juk mokslus baigiau pati, į paskaitas už mane niekas nevaikščiojo, egzaminų nelaikė, diplomų nepirko. O ir tai įrodantys dokumentai niekur nedingo iš mokymosi įstaigų archyvų.

    Dabar susirūpinta mano asmenine paskyra socialiniuose tinkluose. Daug keliauju, o ir viena iš mano darbo sričių yra susijusi su turizmu, tad skatindama keliauti, atrasti naujas šalis, įdomias vietas, vis pasidalinu savo kelionių įspūdžiais. Jau kuris laikas dalinuosi savo įspūdžiais iš kelionės po Transilvaniją. Kelionė buvo netrumpa, aplankytų vietų nemažai, tad įspūdžiai sugulė jau ne į vieną dalį. Rodos, jokio kriminalo. Deja. Šį kartą užkliuvo vienoje iš nuotraukų užfiksuotas lietuviško mineralinio „Vytautas“ butelis. Kodėl? Ogi todėl, kad savo mineralinį vandenį bendrovė papuošė naujomis etiketėmis: „Po kavos“, „Po kraujo davimo“, „Po maisto“, „Po pirties“, „Po sekso“, „Po sporto“ bei „Po vakarėlio“. Šios mano kelionės aprašyme yra nuotraukų su įvairiais šito mineralinio buteliukais, bet dėmesys atkreiptas tik į vieną – „Po sekso“. Čia jau „etiketo ir protokolo žinovai“ tuoj pat imasi gvildenti klausimą, kas viešam asmeniui dera, o kas – ne. Gal susirūpinkit ir Jūs, ar galit gerti mineralinį, ant kurio puikuojasi tokia etiketė darbe, kine, viešam transporte ir t. t. Pamatysit parduotuvėje, bėkit kaip nuo maro.

    DSC_0171Straipsnyje taip pat be kita ko užsimenama apie kai kurias personas, šokusias ant stalų. Apie vieną tokią esu girdėjusi ir iš širvintiškių, bet tuose jos šou nesu dalyvavusi tai negaliu nei paneigti, nei patvirtinti. Šis mano komentaras ne apie tai.

    Laikraštis labai susirūpino viešo asmens įvaizdžiu. Tik kai kokio nors rajono vadovo pusnuogės nuotraukos iš kurorto pasklinda ne tik asmeniniuose socialiniuose tinkluose, tai šis laikraštis „kriminalo“ nemato, viešo asmens įvaizdžiu nesusidomi, straipsnių nerašo. Juk tai tik „nepriekaištingų linijų“ demonstravimas. Kai laikraštyje patalpinama rajono vadovo, smūgiuojančio konkurentui į tarpkojį,  nuotrauka, tai irgi tinka viešam asmeniui.  Paplokim! Pasijuokim! Juk tai taip šmaikštu!? Kur būna tada nukreipti Jūsų, „etiketo, protokolų ir moralės žinovų“ žvilgsniai? Ar kai dirbama pagal dvigubus standartus, akis skuduru užsirišat?
Kodėl atkreiptas dėmesys būtent į šitą mineralinio butelio užrašą belieka tik spėlioti. Matyt, tai kažkam aktuali dabarties, ateities, o gal praeities tema. Gaila, kad mineralinio tokiu pavadinimu bendrovė negamino senais laikais, nes, kaip sako širvintiškiai, mūsų Spadviliškyje jis būtų buvęs labai paklausus. Ir ne tik Spadviliškyje. Matyt, patvirtindami mano mintį, kad jis tinka visiems gyvenimo atvejams, šitokio mineralinio buteliukai puikavosi ant stalų net tarybos posėdžio metu. Bet posėdis gi ne kelionė, čia galima :-D .

   Kol kas galiu tik padėkoti „Širvintų kraštui“ už jų nuomones, publikacijas, komentarus ir nemokamą reklamą. Ir toliau su šypsena lauksiu naujų „žinių“ ir galiu patikinti, kad savo pamąstymus į kiekvieną Jūsų rašliavą pateiksiu visuomenei „Krašto naujienose“, „Širvyje“ bei socialiniuose tinkluose, nes Jūsų laikraštis niekuomet nebuvo man nei padorumo, nei žurnalistų etikos pavyzdžiu.

    Galbūt aš nesu tobula, bet aš laiminga! Ir Jums to linkiu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. Akis sako:

  Alinočka į politiką susiruošus jau kokie keturi metai. Pastebėkit su kuo ji bendrauja, tiksliau su kokiais verslininkais. Tada bus aišku, ar kam nors dirs, ir kam… Visada reikia stebėti, kas žmogaus draugai, kaip žmogus elgiasi, kai jam prieštarauji, kai konfliktinė situacija… Reikia apie žmogų pasikalbėti su draugais, su giminėmis. Tenka dažnai bendrauti ir miere ir su Alinočka. Nematau jokio skirtumo, to paties siekia, ir taip pačiai elgiasi- nežmoniško dominavimo, pritarimo, amžinai teisios. Matau, kad rajono buduliai be diktatorių negali. Teik viena, tiek kita nepakenčia jokios konkurencijos.

 2. Tik sako:

  Nusikvatojau.
  Ir kas tie Širvintai?

 3. taip sako:

  ir aš pritariu, ir sakau URAAAAAAA ,kad nesilanksto šiukšlėms !

 4. o aš laukiau sako:

  o aš vis laukiau, kada Alina nebeapsikęs ir eis politikon. Stipri moteris, daili, be arogancijos ir špakliaus. Ir iš tikrųjų gyvena ne kaip kažkam patinka, o kaip pati jaučia- nežviegdama, neisterikuodama, mėgaudamasi tikrais dalykais o ne “pakazūchom”.
  Ačiū MIerei, kad Širvintai turi savarankiškai mąstančių ir mėlynai- raudonai- komitetiškai psichozei nesilankstančių žmonių. URAAAAAAAAA- vienbalsiai.

 5. Kiek sako:

  Ta pridirbo ir prisidirbo tai jau aiškiau negali būti. Tai ką, dabar visi turi tylėti ir laukti kol dar visai apsi……?

 6. Kakmalis sako:

  Šalin vieną valdingą ir ambicingą, tegyvuoja kita. Viena perrašė istoriją, kitos gerbėjai tą patį kartoja. Kai kiti kovėsi su RetroPlastu, bendruomenės ambicingoji ramiai laukė rinkimų. Kam kariauti keturis metus, kai gali išlysti paskutinį mėnesį. Bendruomenės ambicingoji yra dar didesnė ekstravertė ir būtų dar rafinuotesnė kitų lyderių naikintoja. Taip ir toliau rinkite tuos, kurie visur tik save eksponuoja, AŠ, AŠ, MANO. Tiek viena, tiek kita dirba išskirtinai savo labui.

 7. Tūžmatis sako:

  Beje, merė turi ko tūžti ne tik dėl to , kad ALINA užduoda itin aktualius it neparankius klausimus taryboje..ALINAI ir jos vadovaujamai bendruomenei turim bėti dėkingi už tai , kad nepailstamai kovoja su ponios noru miestelyje įkurdinti Retroplastą.ŠITO ANTAUSIO merė neatleis tiki paskutinio atodūsio.Galima tik spėlioti kas prarasta?5dešimtys darbo vietų ir nuolatinė sveikatai pavojinga tarša?Ne tai turiu uomeny- Ką prarado merė?
  Ir dar neaišku ar grėsmės nutolo ilgam. Bet , kad ponia jau pasisavins ateinantiems rinkimams Alinos bendruomenės įdirbį AIŠKU KAIP , KAD ŠIANDIEN RUGSĖJO PIRMA.Viešieji ryšiai jau dirba ,ŠIKr jay rašo ir skelbia ,kaip ponia guls po ratais, stabdydama savo pačios paleistą mechanizmą.Valio, lengvatikių kraštui.
  Charisma, nedirbtinis grožis ir nenupirktas intelektas tai viena vertybių pusė ,kurios jėga ir chamizmu suniokot nepavyksta. Nuveikti , bet NEREKLAMUOTI DARBAI gali būt pasisavinti. Tam daug proto nereikia. Tuo labiau , kad 70% rinkėjų -negiliai ir netoli mąsto.Tik šiandien , tik apie save…Taigi ,ALINA,RAŠYKIT, EIKIT TOLIAU IR BŪTINAI GARSIAI SU TRENKSMU.Didžiuojuosi jūsų valia ir ryžtu. Telydi jus sėkmė , padeda Dievai ir neapvilia žmonės.

 8. Giedrei sako:

  Ai, nu jau tik nepradėkim kažkokių sąmokslo teorijų kurt, a? :D išgirdo kažkur ir įsikando frazę, nė nežinodami kaip ir kada ją naudot:D

 9. Muahaha sako:

  Ne, nebuvo. Jau kai prigalvos scenarijų, bele tik tulžį papilt..:D

 10. Keistas samprotavimas Giedre sako:

  reikėtų tik džiaugtis, kad politikas ne tik ranką pagal komandą kilnoja, bet ir straipsnį parašo, ir savi nuomonę turi ir nebijo išsakyti. Gal todėl ir ŠK nuolat minimas.
  Deja rinkėjų Tarybos daugumą sudaro net ne “kalbančios galvos”, o tik pagal komandą “kylančios rankos”.
  Taigi valio tiems kurie ne tik kalba, bet ir mąsto ir sklandžiai savo mintis išreiškia.

 11. Giedre sako:

  turiu klausima, cia kazkur buvo minima, kad straipsniai tarybos nariams kainuoja , gal galite parasyti,kiek? nes sios politikes straipsniai smezuoja nuolat. ar tai yra deklaruojama?

 12. hm sako:

  o po vieno verslininku sanburio autobuse sekso nebuvo? mineralinis butu buves ne pro sal

 13. Virginijui sako:

  Neįtikėtina. Konservatorius gina valstietę. Jūs šaunuolis. Tik būdami vieningi galite pasiekti teisingumo. Patikėkite, būtent jūsų vieningumo ir bijoma

 14. Niu sako:

  Nu šaunuolis tas Virginijus!Taikliai 100.

 15. Narys sako:

  Kai puonas yra liolika metų už puonę vyresnis, ir jau dabar yra ir politinis ir lytinis lavonas, tai puonei Šventės nutinka retai. Nebent ne namuose… Iš čia ir niaurozės, psichozės. Mato laimingus, besišypsantčius Narius ir siunta, įžeidinėja, žemina.

 16. tai sako:

  matyt tas klausimas jiems svarbus, o kituose reikaluose svarbos nemato. Alina jiems turit teisiškai parodyti, kad yra viskam ribos. Sėkmės darbuose.

 17. Dulkės sako:

  Kaip pasakytų skaidriausioji : nupūskime dulkes.

 18. Dovydas sako:

  Alina, šaunuolė. Tiesiai šviesiai o svarbiausia taip taikliai. O istorijos spadviliškio sklando vis labiau, manau pasieks ir spaudą. Laukiu nesulaukiu, kad nuleistų kažką ant žemės ir parodytų kas yra kas.

 19. Neringai sako:

  Merė dažnai jūsų puslapį purvasklaida vadina. Gal metas pateisinti kalbas ir aprašyti Spadviliškio nuotykius. Prisimenančių juk daug. Papasakos

 20. Rimas sako:

  Ir galimai šoko ant stalu, skalndo gandai kad ir nuotraukos yra. Bet manau viskas savo laiku

 21. Sako sako:

  Kad Spadviliškyje tais laikais buvo nelegalus viešnamis ar kažkas panašaus?

 22. Че Гевара sako:

  okas buvo tame ”Spadviliškyje”- tarybiniais laikais ??

 23. Virginijus sako:

  Ore plevena posakis, kad tarybiniais laikais „Sekso nebuvo“. O TV seriale viena herojė samprotauja, kad „Galbūt orgazmų kiekis ribotas?“. O jeigu Kai Kam pačioje Nepriklausomybės pradžioje orgazmai išsinaudojo? Įsivaizduokite, kokia pagieža, kai Kai Kas mato, kad kitas geria mineralinį galimai ne be reikalo. Taip kad, į ranką visada reikia imti.
  O Spadviviškis lyg tai „Parsiduoda“? Galima būtų įkurti subtilų muziejų…

Jūsų komentaras:


aštuoni × = keturiasdešimt aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]