Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Įgyvendintas projektas „Širvintų ir Trakų rajonų turizmo informacijos sklaida“

Coat_of_arms_of_Širvintos_(Lithuania) 03 image description

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyrius informuoja, kad jau įgyvendintas projektas „Širvintų ir Trakų rajonų turizmo informacijos sklaida“. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir Širvintų rajono savivaldybės administracija 2013 rugsėjo 23 d. pasirašė projekto „Širvintų ir Trakų rajonų turizmo informacijos sklaida“ Nr. VP3-1.3-ŪM-05-R-01-019 (toliau – Projektas) finansavimo ir administravimo sutartį pagal Lietuvos 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę Nr. VP3-1.3-ŪM-05-R „Viešosios turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtra regionuose“.

Projekto biudžete nustatyta didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų suma – 60 943,38 eurų, Europos Sąjungos lėšos – 51 801,76 eurų, Širvintų rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 9 141,62 eurų.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2013 rugsėjo 15 d., o pabaiga, iki kurios turi būti pabaigtos visos Projekto veiklos ir patirtos visos su Projekto įgyvendinimu susijusios tinkamos finansuoti išlaidos – 2015 m. gegužės 31 d.

Projekto tikslas – skatinti turizmo produktų ir viešosios turizmo infrastruktūros plėtrą Širvintų ir Trakų rajonuose įgyvendinant rinkodaros priemones ir pritraukiant didesnius turistų srautus.

Projekto įgyvendinimo metu yra parengti informaciniai leidiniai „Širvintų krašto turizmo vadovas“ ir „Trakų krašto turizmo vadovas“ lietuvių, anglų, rusų, lenkų, vokiečių kalbomis, Širvintų ir Trakų rajonų turistiniai žemėlapiai; 2014 m. liepos 3–5 d. surengta tarptautinė konferencija „Darnaus turizmo įtaka turistų srautų augimui“; pagaminta suvenyrų ir sukurti du filmai Širvintų ir Trakų rajonams reprezentuoti, įrengti 5 infoterminalai Trakuose ir Širvintų rajone. Infoterminalai Širvintų rajone yra pastatyti Širvintų kultūros centre, Čiobiškio ir Zibalų Viešosios bibliotekos filialuose; Trakuose – Turizmo informacijos centre ir Trakų rajono savivaldybėje. Sukurtus filmus apie Širvintų ir Trakų rajonų kultūrinį turizmą galima pamatyti interneto svetainėse www.sirvintos.lt, www.trakai.lt, www.trakai-visit.lt.

 

 

Širvintų rajono savivaldybės administracijos informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. runkelis sako:

    Viskas gerai, as uz Sirvintas – Saulius. Trakai nuostabus + Sirvintos, tai jega!!!

Jūsų komentaras:


− du = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]