Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Informacijos biuras ar ligoninės registratūra?

20190616_165003/ VALDA PATINSKIENĖ /

/ Pirminis šaltinis ŠIRVIS /

     Dažnuose laiškuose, kuriuos gauna „Širvio“ laikraštis, vis kalbama apie Širvintų ligoninę. Štai visai naujas laiškas, kuriame rašome, kad apsilankius ligoninės registratūroje, norint patekti pas chirurgus teko traukti tolyn nieko nepešus, nes laiško autoriui buvo paaiškinta, kad chirurgų nėra.

      Nespėjus patikrinti fakto, man pačiai prireikė šios srities specialistų pagalbos. Sveikatos centre „Gruodė“ gavau siuntimą chirurgų ir traumatologų konsultacijai. Nosies tiesumu iš karto nuėjau į ligoninės registratūrą, nes žinojau, kad pas gydytoją greitai nepateksi, reikės kurį laiką laukti eilėje, tad kuo anksčiau užsiregistruosi, tuo anksčiau būsi gydytojo priimtas.

   O čia, ligoninės registratūroje, registratorė paskaičiusi mano siuntimą pasakė, jog niekuo padėti negali. Pas šiuos specialistus neregistruojama. Mano siuntimas galioja visoje Lietuvoje, tai  kur noriu, ten galiu ieškoti reikalingų gydytojų, su jais konsultuotis ar, jei reikia, jie galės atlikti operacijas. Pirmoji mintis, kuri iš nuostabos atėjo į galvą buvo – Ukmergė.

     Taip, Ukmergės registratorė pas gydytoją užregistravo be jokių kliūčių. Chirurgų ir traumatologų pagalbos reikėjo ne man, o mano globojamajam jaunuoliui. Vaikinas gavo kojos traumą, todėl visur jį lydėjau pati. Nurodytą dieną nuvykome į Ukmergės polikliniką. Čia viską greitai ir gerai sutvarkė chirurgas ir traumatologas, prieš tai liepę padaryti kojos rentgeno nuotrauką. Ką beveiksi – yra trauma, ją reikia gydyti, o geriausias traumos gydytojas – laikas. Po keturių savaičių vėl aplankysime Ukmergės ligoninės gydytojus.

     Nenorom teko patikėti laiško autoriaus nusiskundimu dėl kai kurių gydytojų trūkumo mūsų ligoninėje. Ir pačiai tai teko patirti. Vis dėlto klausiu ligoninės direktorės E. Pečiukaitienės: ar mūsų ligoninėje galima registruotis pas chirurgus ir traumatologus, ar vykti į kitas gydymo įstaigas dėl jų konsultacijų ir gydymo net ir turint siuntimą?

PAPILDYTA 2019-06-17 d. 20.20 val.

   Norėdama išklausyti ir antrą pusę skambinau ligoninės direktorei. E. Pačiukaitienė užtikrino, kad chirurgai dirba ištisą parą, o traumatologas atvyksta du kartus per mėnesį. Kodėl tokią dezinformaciją skleidžia registratorė, direktorė žadėjo išsiaiškinti, prieš tai atsiprašiusi už tokį ligoninės darbuotojos elgesį. Ateityje, jei kartais tektų turėti reikalų su ligoninės registratūra, pirmiausia dėl informacijos kreipsiuosi į direktorę, nes, pasirodo, tik ji žino tikrąją padėtį. O susižinoti labai verta: netektų laiko gaišinti ir benzino eikvoti kelionei į Ukmergę. Direktorė pasiteiravo, gal įvyko kažkoks nesusikalbėjimas. Koks nesusikalbėjimas? Siuntimas registratorei paduotas ir nieko klausti nereikia, kokio gydytojo ieškoma, o jei atsakymas, jog tokių specialistų nesama tada jų tenka ieškoti kitur, va ir visa istorija. Taip patarčiau daryti ir laiško „Širviui“ autoriui pirmiausia klausti direktorės, o tik  po to eiti registratūrą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. birutes sako:

    maza tvarkos musu poliklinikoj,prie gyd. kabineto nei vieno paciento o talonu laukt 14d,ant duru pas gyd, parasyta kad dirba iki 14val o gyd sako,kad iki 13val dirba,nes tvarkys popierius

Jūsų komentaras:


septyni × devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]