Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ir vėl tie balsų pirkimai

eur

 

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

        Visa Lietuva skamba ir eilinį kartą užgniaužusi kvapą stebi balsų pirkimo istoriją. Policija ketvirtadienį pranešė sulaikiusi septynis asmenis, kurie įtariami rinkėjų papirkinėjimu Šilutėje. Antradienį jų namuose atliktos kratos. Prokurorai patvirtino, kad byloje yra ir daugiau asmenų, kuriems yra pareikšti įtarimai, bet jie nėra suimti. Buvo aiškinamasi, ar balsai pirkti kažkurio vieno kandidato naudai, ar visos partijos naudai. Paaiškėjus, kad balsi pirkti viso partijos sąrašo naudai, iškilo reali grėsmė, jog iš rinkimų bus pašalinti visi tos partijos kandidatai, o „tvarkiečių“ balsai Šilutėje gali atitekti kitoms partijoms. Po kiek ir kokioms partijoms atiteks mandatų – neskelbiama. Bet iš sąrašo galima numanyti, kad dar bent dvi partijos peržengtų trūkstamą rinkėjų balsų ribą ir patektų į Seimą.

        Šįryt Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė, kad siūloma sudarinėti darbo grupę, kuri nagrinės ikiteisminio tyrimo medžiagą“. 

 Šiandien ir vėl renkasi Teismas nagrinėti Širvintų balsų pirkimo bylos. 

Širvintos

      Prabilus apie šiuos balsų pirkimus iškart prisimintas praėjusių Seimo rinkimų atvejis, kai balsai buvo pirkti už Darbo partiją. Tuomet keli „darbiečiai“ negavo Seimo nario mandato, tarp jų ir dabartinė Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė.

      Tačiau niekas nekalba, lyg ir nebūtų buvę, prieš pusantrų metų vykusių balsų pirkimo. Tuomet net buvo anuliuoti mero rinkimų rezultatai Širvintų rajone, bei vyko trečiasis turas.

         Niekas nekalba ir nesidomi, kaip vyksta balsų pirkimo byla.

         O ji vis vilkinama. Ir, drįstu teigti, jei Valstybė išdrįstų pareikalauti greito sprendimo – jis būtų. Tačiau eiliniam piliečiui kyla daug dvejonių, kodėl nepasistengta iki naujų rinkimų sudėti taškus ir įvardinti – pirko balsus ar ne. Nubausta už tai partija, ar jai leista toliau gyventi?

         Šiandien ir vėl renkasi Teismas nagrinėti Širvintų balsų pirkimo bylos. Šį kartą Ukmergės rajono apylinkės teisme. Gal bent šį kartą bylos nagrinėjimas pajudės iš mirties taško. Gal…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

14 Komentarai (-ų)

 1. super sako:

  >paskutiniajam
  Pagal logika, tai tamsta esate trenktas.
  Butas skirtas tremtiniams. Sita ponia ar tremtine? Nebent iš Varnalėšų kaimo.
  O daugiavaikių šeimų rajone pilna.

 2. paskutiniajam sako:

  klausyk ar tu trenkta ar dausta turbut tas pats, juk viskas vyksta pagal istatyma. musiu juk poniute zivile istatymu laikosi, tai ko ji savo suniukus vis kusina? ateis laikas ir atlaisvins….
  man tai keista, iki to laiko nebuvo jokio tremtinio o dabar staiga atsirado…. zivile ar ilgai teko ieskoti?

 3. BUTAS sako:

  SIULAU EITI IR PIKETUOTI PRIE UZGRUOBTO BUTO.NA DAR TAIP NEMACIAU ,KAD DIREKTORE,OPERATORE,REZISIERE,FOTOGRAFE,zurnaliste NEGALETU ISSINUOMOTI KOKI BUSTA IR UZLEISTI KAM PRIKLAUSO

 4. Virgiui sako:

  na ir asilas, tamsta. Įsikandai ir varai įvairiais vardais vieną ir tą patį. Ar neatsibodo? Dar viena sugedusi plokštelė.

 5. super sako:

  >Nesupratau

  Su tokios formos informacija tai jus pataikete tikrai cia. Tuoj rasytoja didziuli straipsni sukurs.

 6. Nesupratau sako:

  Po Širvintas sklando kalbos, kad atsirado nauja balsų pirkimo forma, nu tipo Dp seniūnai už balsavimą siūlo užskaityti pašalpai kokias tai viešųjų darbų valandas??? Tai nelabai čia aš supratau, tikėti, ar netikėti tais paistalais?

 7. virgis sako:

  ir vel jin is buto neina,ko tylit visi

 8. to to ne nu sako:

  O kur Jūs čia “lojinimąsi” įžvelgiate?

 9. to ne nu sako:

  Nu,nu ,nu dp katinėliai , prisidirbot netik sau , bet ir bosei pasmirdinot gvenimo kokybę. Kur tau seime sėdėjus būtų , vis TV parodo , nei filmavimo įrangos pirkt , nei kvailų interviu rengt , nei kukaračių giedot. O dabar šauk nešaukus du metus kasdien kaip gerai- gražiai -sunkiai , nuolat kenkiant opozicijai, dirba merė , ir tai TIK kas penktas rinkėjas išgirdo. Baisiau nebūna , čia dar per likusius du metelius nepamirši tokio “pazoro”.Todėl tau brngusis ir atsibodo , kad stengiesi ,burnoji ,lojinies , o karavanas …pajudėjo ne ta kryptim…Soriukas …

 10. parasyta sako:

  taip lyg DP pirko…cia tycia?

 11. superiui sako:

  matyt pabrango, tai ir 10…o gal sportininkas sau 4 pasiėmė.

 12. ir sako:

  gal tau ir nusibodo, bet mums tikrai ne… labai laukiam baigties kaip ten su tai papirkinejimais… nusibodo kad vis vilkina ir vilkina gal jau uzteks?

 13. ne nu sako:

  Trukt yz vadziu-vel is pradziu. Atsibodai!

 14. super sako:

  Kodel an foto 10 euru? Mano buvusiai sugyventinei rajono Sportininkas 6 eurus mokejo. Apgavo?

Jūsų komentaras:


du + = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]