Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Iš Čiobiškio plenero sugrįžus

IMG_6717/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /
/ Nuotraukos autoriaus /
   Pačiame vasaros viduryje, Čiobiškio dvaras tapo antraisiais namais vienuolikai dailininkų. Pirmą kartą čia vyko Čiobiškio dvaro pleneras.
   Sekmadienį, liepos 28 dieną, organizatoriai visus norinčius pakvietė į plenero uždarymo šventę. Dešimt dienų prabėgo nejučia. Kaip skelbiama kvietime: “ Jei vieta kuria žmogų, o žmogus kuria vietą, tuomet Čiobiškio dvaras – neatsiejama gamtos ir kūrybos sąveika praturtinto Čiobiškio slėnio dalis”.
  Į pirmą kartą vykstantį  plenerą pasikviesti vienuolika dailininkų – tikras iššūkis. Savo kūrybines dirbtuves čia įsikūrė tikri profesionalai: Justinas Krasuckas, Vytautas Poška, Silvija Drebickaitė, Diana Rudokienė, Tomas Rudokas, Linas Gelumbauskas, Artūras Braziūnas, Elena Balsiukaitė – Brazdžiūnienė, Dalia Kirkutienė, Rytis Garalevičius, Arvydas Kašauskas.
   IMG_6683Uždarymo renginio pradžioje padėkos ir sveikinimo žodį tarė Čiobiškio dvaro šeimininkė Eugenija Vagnerienė. Pristačiusi dailininkus, padėkojo jiems už dvarui padovanotus darbus.
   Pagrindinis plenero uždarymo renginio akcentas – tai labdaringa loterija. Visi už bilietus surinkti pinigai, kaip informavo organizatoriai – 500 EUR, skirti skulptūrai “ČIOBIŠKIO ĄŽUOLAS.  Eugenija Vagnerienė svečiams pristatė paramos fondo vadovą Dainių Drazdauską. Jis papasakojo apie iniciatyvinės grupės idėją Čiobiškyje pastatyti monumentą, skirtą Lietuvos laisvės armijos Didžiosios kovos apygardos Ukmergės “A” rinktinės partizanams, ryšininkams ir jų rėmėjams iš Čiobiškio, Lapelių, Pigonių ir kitų, buvusio  Musninkų valsčiaus vietų atminti. Projekto iniciatoriai – Čiobiškio, Lapelių ir Musninkų bendruomenės. Skulptūros autorius Algirdas Kuzma, architektai Ričardas Krištapavičius ir  Ričardas Krištapavičius jaunesnysis.
   Lietuvos Nacionalinio dramos teatro aktorės ir dainininkės Rasos Rapalytės atliekamos Edith Piaf dainos iš spektaklio “Dienos ir dainos” buvo tikra atgaiva sielai. Koncertui pasibaigus vyko labdaringos loterijos finalas. Pagrindiniai loterijos prizai – net 11 dailininkų autorinių kūrinių, sukurtų plenero metu.
__________________________________________________
Virginijus Sarpauskas yra Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Smalsutis sako:

  Visi zino kas inicijuoja auditą,visi žino, kas lakstė po butus prasidejus renovacijai, sielos ubage virguti, kai ką peši, pranešk.didziausias tavo gyvenimo pasiekimas-teistas, sodo bendrijos pirmininkas. Tikiuos tavo tėvai to nemato. Sėkmės ir iki susitikimų mieste.

 2. Smalsutis sako:

  Nu aisku, vagys visad nuo savęs viską nusimeta, meta savo šūdą ant kitų :) nieko naujo. Antrą kart per trumpą laiką virguti degi, antrą kart…

 3. Klystate sako:

  Gresia. Ir dar kiek! Paukštelis pačiulbėjo, kad bus atliekamas auditas ir tikrinami parašai. O ten… tik vienas Petras žino…

 4. Renovacijai sako:

  Piotrui galimai niekas negresia. Jo žentuks gerai palyštels porą komentuku ,,ant,, juoko parašys ir visi viską pamirš

 5. Renovacija sako:

  O gal Piotras Opavavičius sutiktų papasakoti prokurorams apie renovacijos dokumentus?

 6. Žinovas sako:

  Jei ten tikrai būtų buvęs kriminalas, būtų įvardinta pavardė ir nebūtų žodelių “galimai”, “galbūt”. Bet jų apstu. O ir tarybos posėdyje būtų riebiai užmesta. O čia tylu. Pletką paleido ir tikisi išsisukti. Gerb. Virginijau, rekomenduoju atleistųjų advokatę.

 7. Smalsutis sako:

  Gerb Virginijau, ar jau praejus plenerui paskaiciavote, kiek per tuos metus pavoget šilumos, uz kurią, mokejo visi jūsų kainynai. Ar jauciate kaltę, ar toliau kiaulės akimis pasakosite koks esate doras ir neteistas? Ar geda bent kiek?

 8. Skitytoja sako:

  Yra ką pažiūrėt. Šaunu, kad tikras menas ateina į Širvintas.

Jūsų komentaras:


šeši × = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]