Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Išmintingiems pirkėjams – pigūs akumuliatoriai internetu

   gQ9Ee6qdoF Sezoninių automobilių reikmenų ir įrangos sąrašuose – stiklų plovimo skystis  bei dar kelios smulkmės, padangos ir, žinoma, akumuliatoriai. Šiems žiemos metu tektų žymiai didesnis krūvis, tad visiškai natūralu, jog būtent tokiu metų laiku gali kilti bene didžiausia krūva pačių įvairiausių bėdų su automobilio elektros energiją saugančia saugykla. Kokiu būdu rasti patį optimaliausią sprendimą, kai prireikia keisti akumuliatorių – dažnai vairuotojus kamuojantis klausimas. Kaip nesuklysti renkantis konkretų prekės ženklą – nemokėti vien tik už rinkoje žinomą vardą ir neprisipirkti šlamšto, gali padėti atsakyti praktiški ekspertų patarimai ir įžvalgos. Ypač kai perkami pigūs akumuliatoriai.

Pigūs akumuliatoriai internetu – ne tik taupiems 

    Atsakymus į minėtus klausimus gali padėti rasti mokslininkų ir specialistų patarimai. Viešai yra įvardijami net keli parametrai, kurie skiria „gerus“ ir „prastus“ akumuliatorius.  Tai labai aktualu net ir tuomet, kai yra perkami pigus akumuliatoriai. Kai kuriuos parametrus gali atskirti net ir nelabai gerai įgudusi vairuotojo akis, tad pigūs akumuliatoriai gali reikšti tik pasitenkinimą naujai įsigyta preke.

    Vieno šalies universiteto mokslininkų sulygintos kelios automobilių baterijos, kurios buvo įsigytos automobilių reikmenų parduotuvėje. Palyginamieji tyrimų rezultatai gana netikėti visiems: susipažinus su šių tyrimų išvadomis peršasi aiškus faktas, jog beveik nėra jokio reikšmingo skirtumo, kokių gamintojų logotipais pažymėtus akumuliatorius geriausia būtų pasirinkti šį sezoną. Tai reiškia, kad iki šiol perkantieji tik brangius akumuliatorius supras, kad pigūs akumuliatoriai, nebūtinai bloga prekė, kuri neišlaikys iki sezono pabaigos.

Šokiruojančios tyrimų išvados

     Teorine prasme, renkantis naujus akumuliatorius, ypač  derėtų išmatuoti baterijos įtampą (šioji turėtų siekti mažiausiai 12,5 voltų), startine vadinamą srovę o, kai akumuliatoriaus konstrukcija tampa nebesandari, dar ir elektrolito lygį viršum plokštelių ir jo tankį. Minėtasis turėtų siekti 1,28 gramą vienam kubiniam centimetrui, tačiau dažniausiu atveju to patikrinti nebus įmanoma, kadangi pastaruoju metu parduodami akumuliatoriai būna absoliučiai hermetiški, su gamyklose pripildomomis baterijų sekcijomis. Šis veiksmas yra atliekamas elektrolito pagalba.

   Išmatuoti automobilinių baterijų talpumą visiškai nesudėtinga, tik prireiks šiam reikalui pritaikytos įrangos. Tokį prietaisą padaryti galėtų gal tik transporto įmonių atstovai. Kitiems automobilininkams tektų pasitikėti gamintojo profesionalumu bei pardavėjų sąžiningumu. Kiek tai įmanoma padaryti, kai perkami pigūs akumuliatoriai internetinėje erdvėje – labai individualus klausimas, bet paprastai internetinių parduotuvių atstovai stengiasi paisyti šalyje veikiančių įstatymų. Ypač jei turime omeny gerai žinomas parduotuves, tai pigūs akumuliatoriai internetu tikrai nebus kvailas sprendimas.

Naujos padangos pigiau –  išmintingas sprendimas

    Siekiantiems sutaupyti ne vieną eurą, taip kaip ir pigius akumuliatorius, taip ir naujas padangas galima rasti internetinėje erdvėje. Internetu atliktas užsakymas dažniau ne tik atsieis kur kas pigiau, bet ir leis sutaupyti marias laiko. Juk geriausio pasiūlymo ieškojimas, neršiant parduotuves paprastai gali užtrukti net kelias dienas. Tai galų gale ne visiems žmonėms yra toks didelis malonumas. Be kita ko, laikas, kaip žinia, kiekvienam yra pinigai. O jų niekas nenori prarasti. Internetinis prekių užsakymas užims rekordiškai mažą laiko dalį. Dėl to bus galima pasitarti ne tik su internetinės parduotuvės atstovais, bet kad ir su bendradarbiais. Žinoma, jei toks veiksmas atliekamas per pertrauką darbovietėje.

     Be to, lojaliems klientams visada yra galimybė ne tik po kiekvieno apsipirkimo kaupti taškus, juos kito užsakymo metu paverčiant eurais, bet ir tapti VIP klientais. Naujos padangos pigiau kainuoja, bet dėvėsi tikrai ne ką trumpiau už tas, kurias galima įsigyti realiai veikiančiose parduotuvėse, tad šiuo atveju vargiai kas pasijus nusipirkęs katę maiše, Išsamūs aprašymai ir operatyviai su klientais dirbantys internetiniai konsultantai niekada nepaliks neatsakytų klausimų. Tuo atveju, jei įsigytos naujos padangos pigiau nepatenkins lūkesčių, kas vargiai tikėtina, jas nesunkiai bus galima grąžinti atgal. Taip yra dėl to, nes rinkoje gerai žinomos internetinės parduotuvės labai rūpinasi savo reputacija ir paiso vartotojų interesus ginančių įstatymų.

    Naujos padangos pigiau įsigytos žinomose platformose tikrai nebus menkesnės kokybės prekę. Pirkėjas vienu ypu galės jaustis nušovęs net kelis zuikius. Įsigytų padangų komplektas leis jaustis saugiai kelionėje greičiausiai net ne vieną sezoną.

Užsakymo Nr ŠS 19-58


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− penki = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]