Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo

page/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ pagal skaitytojų pastabas /

     Facebooke vėl sklinda pajuokos iš Širvintose vykstančių įvykių.

      Šį kartą į pajuokų akiratį pateko Premjeras Saulius Skvernelis. Jo portretas ir kvietimas į susitikimą kabo valstybinėje įstaigoje – Širvintų poliklinikoje.

       Ką apie tai galvoja visuomenė, rasite ČIA ir  ČIA

     Tikėtina, kad aukšto pareigūno politinės kampanijos nariai tokių akivaizdžių klaidų nedarytų. Juk įstatymai draudžia politinę reklamą ant valstybinių pastatų ir juose. Gal oponentai surezgė keršto planą ir tokiu būdu siekia sužlugdyti kandidato į Prezidentus politinę reklamą? Juo labiau, kad širvintiškiai pasakoja, jog parašų už šį kandidatą buvo atėję vieno judėjimo nariai.

     Kas konkrečiai pakabino plakatą, sunku pasakyti, bet greičiausiai tai arba provokacija, arba kažkas persistengė. Tik klausimas, kas?

    To paklausėme įstaigos vadovės.

     Parą pagalvojusi parašė atsakymą: „Informuojame, kad VšĮ Širvintų r. PSPC politinės reklamos skleidimu neužsiima. Labai trumpai kabėjęs informacinis pranešimas apie planuojamą visuomenės susitikimą su premjeru S. Skverneliu nukabintas. Pagarbiai, Liudmila Braškienė, VšĮ Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė“

    Na, tarkime, mes patikėjome, kad kelios valandos politinės reklamos nereiškia, kad valstybinė įstaiga užsiima politine reklama, tarkime, ne dėl mūsų paklausimo nuimtas plakatas (o kodėl jį nuėmė, jei nieko nepažeidė?) Bet labai smalsu, kaip tokį akiplėšišką pažeidimą įvertins pats kandidatas? Va šito jo ir paklausime reklamuojamame susitikime.

     O visiems kandidatams linkime atsargiau rinktis savo atstovus. Kai kurie jų ne tik dirba, bet ir pridirba. Tik va, kaip su tais lapais, be žinios nekrentančiais?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. O'nimus sako:

  Tėvynės labui – Ура!
  Klapčiukai puikiai dirba!!!

 2. Mačiau sako:

  Kokio dar viešumo reikia, po ligoninę vaikščiojo policijos pareigūnas, žmonės jam pasakė, kas po ligoninę agitacijas vedė. Gal išsiaiškino???

 3. Mačiusiai sako:

  Aš nesuvokiu- kodėl tiek mačiusių, girdėjusių, bet visi tyli ir tik pašnibždom kažkur kažkam anonimiškai užsimena? Ko tokie dalykai netraukiami viešai???

 4. Mačiau sako:

  Mūsų sveikatos apsaugos įstaigos politikuoja atsakančiai – prieš savivaldos rinkimus ligoninėje diena prieš išankstinį balsavimą vaikščiojo per palatas ligoninės darbuotojos, kurių viena medsesuo yra komiteto sąraše ir labai „Š.k.“ išgirta, kad gavo daug pirmumo balsų, ji „konsultavo“ garbaus amžiaus ligonę, kaip reikės, už ką reikės rytoj balsuoti…

 5. Kleopatra 5 sako:

  Dieve šventas ir vėl prasideda kas kur kada užkniso juodai nejaugi neturit ką veikti tikriausiai tyčia pakabinot kad būtų ką blevyzgoti

 6. Klausimas Skverneliui sako:

  Ar esate informuotas, kad tie, kur dedasi, jus palaikantys, visaip tyčiojasi iš jūsų partiečių Širvintose. Patyčios prisikasė ir iki klyno

 7. Keista sako:

  Kodėl valstietį palaiko pinskiečiai? Kažko tikisi?

 8. Plakatas sako:

  Klausimas: “Kas konkrečiai pakabino plakatą?”
  Atsakymas: “Labai trumpai kabėjęs…” Plakatas pats savaime pasikabino, vėliau persigalvojo, ir pats savaime nusikabino. Tik kas tuo patikės? Prisiminkim kavos aparatą. Arba pagalvokim, kodėl atsirado būtent Skvernelio plakatas? O kodėl ne Nausėdos? Arba dar blogiau, ne Šimonytės? Įsivaizduokit, kas pirmas ir ką parašytų tada?
  Mano klausimas: Spėkim, kiek biudžetinintų ir komandos gerbėjų dalyvaus susitikime su Sverneliu? Manau kultūros centro salėje nebus laisvų vietų.

 9. Resursas sako:

  Širvintų valstiečiai renka parašus už Skvernelį. Socialdemokratų darbo partija- už Skvernelį. Komitetas- už Skvernelį. Kitaip sakant, visas administracinis resursas yra ir bus mestas Kandidatui Sauliui palaikyti. Lygiai taip pat, kaip per savivalės rinkimus. Visi dirbs sklandžiai, ir Skvernelis Širvintose gaus daugiausia balsų. Lietuvoje Skvernelis liks trečias- bet Širvintose pirmas. Taip, kaip per savivalės rinkimus, kituose rajonuose žmonės, kaip žmonės, o pas mus nugalėjo resursų Komitetas.

 10. Buvo sako:

  Pas mus valstybinės įstaigos tarnautojas buvo parašo už Skvernelį. Įdomu, kaip ponia reaguos

Jūsų komentaras:


aštuoni − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]