Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Išvyka prie jūros

   69985113_2414097288627418_8057019907520331776_nLiepą Širvintų vaikų dienos centro vaikai išvykome į Palanga. Vyko tik nusipelniusios mergaites, nes daug planų vykdė kelionės Vokietijoje metu!

    Pirmą dieną išdalino mums užduočių lapus, ėjome prie jūros, maudėmes. Na, ir kaip neaplankysi Palangoj antrų namų, tai “Vila Gražina”. Klausemės įspūdingo Andriaus Rimiškio koncerto! Puikiai praleista diena!

    Antrą dieną nuveikėme daug, įveikėm užduočių lapą, ėjome į Gintaro muziejų. Beje mus įleido ten nemokamai. Pasimeldėme prie Šv. Marijos paminklo už mus visus, kad visi būtu sveiki. Tuomet nusifotografavome prie Eglės žalčių karalienės skulptūros ir patraukėme prie jūros.

   69699040_312975552847428_235388903882752000_nTrečios dienos rytą ėjome prie jūros ieškoti gintarų. Buvo nesėkmingas rytas, nes nevisos radom vos po vieną gintariuką, sulaukėme vakaro ir ėjome į Vila Gražina, nes ten koncertavo Irūna ir Marius . Buvo šauni diena! O kitą rytą susikrovėme daiktus ir ėjome grožėtis jūra. Vakare, atsisveikinę su jūra, išvažiavome į namus.

SAULĖ KAUPAITĖ

Širvintų vaikų dienos centras


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni × septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]