Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

K. Pakalnis – dar niekuomet tiek žmonių atvirai nekalbėjo apie tai, kaip vyko rinkimai

PakalnisTai, kas vyksta Širvintose po rinkimų, galima prilyginti propagandos ir informacinio karo organizavimui. Kaip pilietis negaliu į tai žiūrėti ramiai. Ir ne tik todėl, kad esu šmeižiamas pats, bet dėl to, kad yra klaidinami Širvintų rajono gyventojai, jais manipuliuojama.

Prieš keletą dienų lrytas.tv parodė laidą, kurioje Ž. Pinskuvienė tiesiog akiplėšiškai meta kaltinimus nuo savęs ant Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) ir konkrečiai ant manęs bei mūsų kandidato į merus Jono Purvanecko. Žmogus, kuris beveik už rankos (tik kad ne už savo, o už padėjėjo) pagautas galimai perkant balsus, išplėtęs akis laidoje visai Lietuvai pareiškia, kad tai mes (LLS) pirkome balsus, o jie su J. Pinskumi mus gaudė. Didesnio absurdo negali būti!

Mūsų skyrius (LLS) visada kardinaliai pasisakė ir pasisako prieš balsų pirkimą. Tiek vienas kitam jau tai įkalėm į galvą, kad jei einam į politiką, tai tik sąžiningai, kad jei kuris paslystų, visi supuolę jam rankas nugraužtų, o čia esame kaltinami pačios Ž. Pinskuvienės galimai vykdytais nusikaltimais!

Mano principinė nuostata buvo – neduoti net menkiausio pagrindo žmonėms pagalvoti, kad kaip nors įtakoju rinkėjų nuomonę. Drąsiai į akis sakau – nei vieno cento nei vienam nedaviau, kad balsuotų už mane ar mano partiją! Žinote, 1000 eurų tam, kuris suras bent vieną žmogų rajone, kuris iš manęs gavo bent vieną centą už balsą! Visą laiką remiu įvairius renginius, tačiau prieš rinkimus ir to nedariau, kad tik būtų viskas kuo skaidriau!

Ir dar gražiau, laidoje sakoma neva yra visi vaizdo įrašai, liudijantys mūsų (LLS) pažeidimus, tik Darbo partija nusprendė jų niekam nerodyti! Ar gali būti didesnis absurdas?! Esu 100 procentų garantuotas, jei tik būtų buvęs bent menkiausias pretekstas ir Živilė Pinskuvienė turėtų nors vieną įrodymą, ji tą medžiagą ir mus ne tik į teismą būtų padavusi, bet visus nufilmuotus įrodymus būtų po Širvintas vežiojus ir didžiuliame ekrane rodžius, kaip savo agitaciją vežiojo!

Net ir paskutinis buvusios kadencijos Tarybos posėdis, kuriame Ž. Pinskuvienė atsisakė paklusti teismo įsakymui (apie tai taip pat netrukus pasisakysiu), verčia abejoti, ar šis žmogus galės tinkamai atstovauti mūsų rajonui. Neįsivaizduoju, kaip ji prisieks, kaip žiūrės žmonėms į akis. Juk tiek daug žmonių rajone žino, kokiu būdu ji ėjo į rinkimus. Ir tie nupirktieji gi burnų neužsisiuvę jau dabar visiems pasakojasi kodėl ir už ką balsus atidavė. Ne mano gi čia nuomonė – dar niekuomet tiek žmonių atvirai nekalbėjo apie tai, kaip vyko rinkimai. Ir ji tikrai tai žino, kad žmonės kalbasi ir baisisi jos ir jos kompanionų veikla rajone! Tik įdomu kaip ji pati su savo sąžine susitaria ir ar gali vakarais užmigti taip elgdamasi ir dar meluodama?..

Labai džiaugiuosi, kad Vyriausioji rinkimų komisija panaikino rinkimų rezultatus. Gal žmonės pagaliau supras, kad žmogus, parduodantis savo sąžinę, vieną dieną parduos ir juos, ir kiekvieną savo pažadą. Na, o jei vis dėl to ja tikės, tegul, mes nesame nusistatę nei prieš vieną kandidatą, tik tegul ateina sąžiningai ir gerbdamas įstatymus. Na, o mes dar daugiau pastangų dėsim, kad rinkimai vyktų skaidriai kiekviename žingsnyje.

Kęstutis Pakalnis

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

60 Komentarai (-ų)

 1. lauksim sako:

  balandžio 13 dienos – kokį laikinąjį merą išsirinks savivaldybės taryba

 2. ясно sako:

  Лейся лейся песня,
  Лейся песня звянче.
  Все равно того не будет,
  То, что было раньше.

 3. Merei sako:

  Živilė bus merė.

 4. Jaunimo atstovas sako:

  O be Pinskuvienes Neturit apie ka rasyti? Gal galetumete ponas Kestuti apie savo nuveiktus darbus rajonui per 4 metu kadencija ( buvote svietimo kulturos ir jaunimo reikalu komiteto pirmininkas) viskas buvo jusu rankose gal galetumete apie darbus ….,,

 5. > rinkėjas sako:

  Ar turite galvoje mokslus Čiobiškio “specukynėje”?

 6. ponas sako:

  sis ponas per daug susireiksmines

 7. to kam sako:

  kodėl paistalus? Tai tiesa. Negi pas mus kitaip buvo? Tik taip.

 8. laukiam sako:

  “Visą laiką remiu įvairius renginius, tačiau prieš rinkimus ir to nedariau, kad tik būtų viskas kuo skaidriau!”
  TAI KIKBOKSO treniruotes vaikams vėl remsite? VALIO , VALIO VALIO, LABAI LAUKSIM!!!!
  P.S.o mes jau galvojom, baigėsi rinkimai, baigėsi rėmimai…

 9. kam sako:

  čia talpinti nukopijuotus paistalus iš “Respublikos”. Jie nieko bendra neturi su pakartotiniais mero rinkimais

 10. copy sako:

  Pažeidimų neturi būti. Bet jų visada būna ir bus. Nes pasaulis, kaip bebūtų „keista“, vis dar netobulas. Tačiau gresia pavojus, kad, prisidengusi tariamais ar esamais smulkiais pažeidimais, VRK pradės vykdyti kandidatų selekciją. Tol fiksuos pažeidimus, kol mero, Seimo nario ar net šalies prezidento krėsle atsidurs būtent tas asmuo, kuris priimtinas valdančiajam elitui. Trims parlamentinėms partijoms, kurios valdo šalį tik kaitaliodamosi vietomis. Socialdemokratams, konservatoriams ir liberalams.

  Pažeidimą galima sugalvoti ir tyčia. Kad „nugesintum“ priešininką. Tarkime, per būsimus šalies prezidento rinkimus išdaliji „bomžams“ po penkis eurus ir paprašai, kad jie garsiai rėkautų, jog balsuoja už Rolandą Paksą. Nes esą būtent šis kandidatas davė jiems pinigų. Prie rėkaujančių „bomžų“ iškart pripuola „baltosios pirštinės“. O VRK, nepaisydama, kad R.Paksas pirmauja, nusprendžia, jog pirmauja „ne taip“. O kodėl „ne taip“? Nes R.Paksas „ne toks“. Netinkamas valdančiajam elitui.

  VRK nėra teismas. Nors būtent jis vykdo teisingumą. Tačiau VRK, keleto žmonių komisija, jau sprendžia, kur rinkimai vyks pakartotinai. Ar ne per daug šiai komisijai suteikta galių? Komisija tampa prokuratūra, policija ir teismu. Kai VRK suteikiama tokių antgamtiškų galių, nesistebėkime, jei per būsimus Seimo, prezidento rinkimus zylios dar daugiau „demaskuotojų“. Lipte aplips būtent tuos kandidatus, kurie valdančiųjų elitui netinkami.

  Kandidatai nuo tokių „demaskuotojų“ yra visiškai neapsaugoti. Ir net negali gintis. Nes VRK jų nepalaikys. Kandidatas rinkimų dieną gali būti net uždarytas į akliną kambariuką šalia Zenono Vaigausko. Skaityti tame narvelyje Konstituciją ar „Du gaidelius“. Tačiau vis vien neišvengs jo vardu suorganizuoto rinkėjų pavėžėjimo. Ar kokios nors moterytės – agitatorės už pinigus.

  Keisčiausia, kad vienose rinkimų apylinkėse pažeidimai įvertinami kaip niekiniai ar nesvarbūs. O ten, kur balotiruojasi valdžiai netinkami asmenys, visi pažeidimai yra labai svarbūs. Įsivaizduokime, kad Širvintų rajone į merus pretenduoja ne „Tvarkos ir teisingumo“ partijos kandidatė, o Vytautas Landsbergis. Ir pakliūva į lygiai tokią pačią „baisiųjų“ pažeidimų situaciją. VRK, be jokios abejonės, nuspręstų, kad „baisieji“ pažeidimai visai nebaisūs. Nes Z.Vaigauskas tiesiog nesiryžtų profesoriaus pasmerkimo erezijai.

  Rinkimų skaidrumas jau tapęs savotiška veidmainyste. Ypač prisiminus, kaip „garbingai“ vyko referendumas dėl stojimo į Europos Sąjungą. Net dvi dienas. Ir paramstytas skalbimo milteliais. Tačiau tada VRK atrodė, kad piliečiai savo nuomonę išreiškė visiškai skaidriai. Nes NORĖJO taip manyti. O dabar, nors kandidatai nesiveržė į merus išskalbę rinkėjus skalbimo milteliais, VRK jau rūšiuoja. Kokio mero nori, o kokio nenori. O ateityje įsismagins. Subjektyviai nuspręs, kas vertas tapti šalies prezidentu. Ypač jei kandidatai bus apylygiai.

 11. komentarai sako:

  įjungti, nes ponia Živilė nori susižinoti, kas gi taip negražiai ant jos pila:):), (kompo ID jiems matosi, o pakalikai sąvininkus gali padiktuoti). Laukime puolimo:):):)

 12. Geras sako:

  Jau sirvinta.net komentarai ijungti o tel vel komentatotiai taskosi

 13. rinkėjas sako:

  Kai kuris nors iš čia rašančiu baigsite tokius mokslus kaip R.S. tai tada tikrai galėsite “pasigirti”.

 14. ji sako:

  Mes uz Zivile ir ka jus besakytumet

 15. ji sako:

  Mes ir vel balsuosime tik uz Zivile

 16. to tai kur sako:

  Čia DP taip biauriai elgiasi ir yra beraščiai.

 17. tau kur sako:

  Jūs mane pamaloninote, kadangi pastebėjote mano pastangas kviesti visus rašyti lietuviškais rašmenimis. Tiesiu Jums ranką ir nuoširdžiai paspaudžiu. Nesvajoju apie tai, kad būtų laikomasi gramatikos taisyklių, kabliukų, dvitaškių ir t.t. Nes tikrai nesu pati “super” kalbotyrininkė. Bet kada ištisai pylėsi komentarai ne lietuviškomis raidėmis, tai jau sujudau ir parašiau keletą komentarų, tiesiog kviesdama rašyti lietuviškai,bet kiek supratau, tai ne vien aš pasisakiau šiuo klausimu, nes ištisai komentaruose mačiau raginimus rašyti lietuviškais rašmenimis. Tai tik tiek.

 18. apie gamtą sako:

  Pasakėčia apie asilą:
  Kartą asilas įkrito į šulinį. Pradėjo garsiai rėkti ir šauktis pagalbos. Atbėgo asilo šeimininkas ir susiėmęs už galvos ėmė dejuoti: „Kaip gi jį iš ten ištraukti?“

  Ilgai svarstęs galiausiai taip nusprendė: „Mano asilas senas. Nebe daug jam ir liko. Šiaip ar taip juk vis tiek planavau pirkti jauną. Šulinys jau beveik išdžiuvęs.

  Seniai ketinu jį užpilti ir iškasti kitą, geresnėje vietoje. Tai kodėl gi nepadarius viso to dabar, sykiu nesijaus ir pūvančio asilo dvoko…“

  Pasikvietė žmogus į talką visus savo kaimynus. Čiupo visi draugiškai kastuvus ir ėmė užkasinėti žemėmis šulinį. Asilas iškart susivokė kas čia vyksta ir pradėjo baisingai žviegti, o paskui, visai netikėtai, užtilo. Po kelių žemės kastuvų šeimininką įveikė smalsumas ir jis nusprendė dirstelėti.

  Atsivėręs vaizdas privertė jį didžiai suglumti. Kiekvieną ant nugaros kritusį gniužulą asiliukas purtė žemyn ir vėliau mindė kojomis. Gana greitai, visų bendram nustebimui, asiliukas pakilo viršun ir galiausiai tiesiog iššoko iš šulinio!

  Gyvenime sutiksite daug įvairaus purvo, vis naujais ir naujais gniužulais. Kiekvieną kart, nusipurtykite žemes, kildami vis aukščiau ir aukščiau, kol galiausiai išlipsite iš šulinio. Kiekviena iškilusi problema – tai akmuo galintis virsti laipteliu. Jei atkakliai ir kantriai tęsite – galite išlipti iš bet kokios, net ir pačios giliausios duobės.

 19. (LLS)-ukams sako:

  Nieko baisaus. Isbandykite kitus variantus. Jeigu rezultatas netenkins, apskusite ir vel bus rinkimai.

 20. skaitytoja sako:

  Kęstuti, aŠ manau, kad laiko dar yra Jums pačiam asmeniškai apsispręsti. Rašau tai dėl to, jog manau, kad iš ties turėjote galimybę iš pirmo turo laimėti mero rinkimus. Ir tikrai esu įsitikinusi, kad nuoširdžiai sau, viduje tą pripažinote ir manau, kad kaip žmogus, gyvenantis ir dirbantis Širvintų rajone, suvokdamas šitą situaciją labai kankinatės. Ir ne be reikalo…. Nes masė žmonių lūkesčių, pasitikėjimo ir minčių buvo nukreipta į Jus. Jeigu Jūsų dvasinės stygos nenutrūkę, tai jos turėjo virpėti ir virpėti…..nuo siunčiamos mūsų rinkėjų, pasitikėjusių jumis ir norinčių, kad imtumėtės rajono vairo, minčių, lūkesčių, pritarimų ir tikėjimo…. Jeigu “žmonių ” išrinkta alia merė vaikšto pakelta galva, grasina visiems teismais, ar Jūs galite ramiai miegoti dėl to, kad kaip politikas, nusišalinote nuo visko jau pirmame rinkimų ture. Kviečiu Jus, kaip vedlį, kuriuo buvo įtikėję daugybė žmonių, stoti į kovą kaip būsimam Širvintų rajono merui, viduje nusimesti tuos laikinus pamąstymus apie šios dienos verslą, šeimą, ir imtis atstovauti tūkstančius rajono gyventojų. Bet galiu pastebėti, kad tai tik smulkmena, kviečiu Jus imtis atsakomybės, kad “juodosios” jėgos dingtų ne tik iš Širvintų rajono bet ir iš Lietuvos. Juk tiek ne daug reikia….Meldžiu Aukščiausiąjį, kad Širvintose įsivyrautų šviesios energijos….

 21. akivaizdu sako:

  kad LSDP kandidato galimybės laimėti mero rinkimus yra artimos nuliui: tikriausiai pasikartos anuliuotų rinkimų rezultatas. Partijoms reikia tarpusavyje susistrateguoti keliant (nekeliant) kandidatus

 22. as sako:

  Pritarčiau “iš šono”, būtent lls kandidatas būtų vienas iš geriausių varžovų į mero postą.

 23. Jadvyga sako:

  DP komentatorių tikslas – užčiaupti kiekvieną, kas drįsta parašyti apie juos,autorius apjuodinant, šneižiant, kad nedrįstų rašyti, kad nutiltų. Toks jau tai elektoratas.

 24. jau sako:

  ir pakalniukiui jau kaip ir tam baduliui jasiukeviciukui stogas pavaziavo,kazko sika ,kad ateis pinskuviene ir iskrapstys visas machinacijas

 25. gal sako:

  būna atvejų, kai balsuojama su pavogtu (rastu, pasiskolintu) pasu ar tapatybės kortele, žinant, kurioje savivaldybėje gyvena dokumento savininkas

 26. atsakymas - dėmesio sako:

  Užsienyje savivaldybių rinkimai nevyksta: net Lietuvos ambasadose. Nemanau, kad užsienyje gyvenantys vyktų į Lietuvą dėl balsavimo. Gali būti vienas kitas sutapimas. Daugiau Lietuvos gyventojų, išvykusių paatostogauti ar kitais reikalais, lieka neprabalsavę

 27. Dėmesio sako:

  Kad balsai perkami, tai ir taip aišku, bet jau atsirado nauja tendencija juos vogti iš rinkėjų, kurie gyvena užsienyje , bet turi teisę balsuoti… Stebėtojams, tai ką jus stebite, jei DP sugeba vogti balsus? Jau pradėti tyrimai.. Siaubas iki ko galima nusigyventi… Žmonės, kurie turite giminaičius užsieny pasidomėkite ar jie neprabalsavo :) už bet kurią partiją? :)

 28. iš šono sako:

  Dėl 2011 metais pridarytų klaidų, formuojant rajono vadovybę, kai partijos kratėsi politinės atsakomybės bei tuo metu suformuotos koalicijos vėlesnio suardymo, akivaizdu, kad Pinskuvienė yra rinkimų favoritė. Balsų pardavėjai iki biuletenių tikrai prieis. Tokių balsuotojų kiekį sunku sumažinti. Manau, kad dabartinėje situacijoje tik LLS kandidatas pajėgus laimėti mero rinkimus. Administracijos direktorė neturi populiarumo, rajono lenkai, kaip parodė anuliuotų rinkimų antrasis turas, balsuoja už Pinskuvienę, o socialdemokratams trukdo partinė priklausomybė. Tiems, kas nemėgsta Butkevičiaus ir nepritaria Lietuvoje vykdomai LSDP politikai (šios partijos lyderių veiksmai po seimo rinkimų įžeidė daug šiai partijai nepritariančių rinkėjų), manau, kad būtų priimtinas LLS kandidatas.

 29. Kur sako:

  ta PONIA, kuri visuose el.tinkluose deda, kokie DP beraščiai? :) pasidairykite savo tarpe, ko tylėt pradėjot apie raštingumą? Ir kas čia nutiko, kad lietuviškas raides pametė? Nieks nesudrausmina, matyt.

 30. mano sako:

  gryčią ir “aplenkė”, bet pas kaimynką, tai buvo. Begėdžiai

 31. (LLS)-ukams sako:

  Na jau su tom tulpem belakstydamai tai tikrai susidirbote. Jeigu jau tokie malonus, tai ko tik i kai kuriuos namus nesete tulpes. Norejote sutaupyti eurų ar pazeminti kitaip manančias moteris?? Gėda. Bent jau vasara pries rinkimus paskinkite pievoje geliu ir nepadarykite tokios sarmatos.

 32. ? sako:

  ,,Na, o mes dar daugiau pastangų dėsim, kad rinkimai vyktų skaidriai kiekviename žingsnyje” – ai, tai dar daugiau pamazgų pilsit? Ajajai, reikia pasiruošti. Lauksiu su nekantrumu, sako, kad juokas ilgina gyvenimą, o ir šiaip įdomu, ką dar sugalvosite tokio pikantiško. O gėlytes pačios moteriškės gal galės pasirinkti? Aną kartą man teko geltona tulpelė, bet geltona spalva man nepatinka, išsiskyrima pranašauja ( bent čia atitaikėt ), o ir tulpės nėra mėgtamiausios. Gal šį kartą rožes parinkit? Su spygliais, kad badytų, kaip ir jūs mėgstate.

 33. cento sako:

  nedavei, bet tulpės daug kainuot turėjo :)

 34. to zivilei sako:

  jau geriau žvengt, nei būt ŠVEPLIU

 35. .... sako:

  siulai tik 1000eu….manau jei sneketum apie 100.000eu tai zmogus pats prisipazintu kuris eme pinigus pirkti balsus…taktika wadinama grandineles kaip ir nusikalstamam pasauli, niekad niekas nezino kas yra uzsakovas….bet manau uz 100.000eu zmogus pats sawe parduotu ir pries visa Lietuva prisipazintu, o su tokia juokinga suma kuria siulai niekas nesiteplios ir nej sau nej tau gedos nedarys.

 36. to to Zivilei sako:

  O tu asilu gimes tik iaia moki.

 37. to Zivilei sako:

  Zivile, zvenk zvenk, nes kumele gimus moterim nebusi, kas belieka tik zvengt….

 38. Kęstuti, sako:

  su kokia partija išvydai dienos šviesą politikoje?

 39. ARIO sako:

  Būtinai balsuosiu už Pinskuvienę. Labai laukiu tvarkos rajone.

 40. Julius Kurminas sako:

  papasakosiu kada visa tiesa, bet ne dabar ir ne cia

 41. jo jo sako:

  Mūsų skyrius (LLS) visada kardinaliai pasisakė ir pasisako prieš balsų pirkimą. Tiek vienas kitam jau tai įkalėm į galvą, kad jei einam į politiką, tai tik sąžiningai, kad jei kuris paslystų, visi supuolę jam rankas nugraužtų, :) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  Nerealiai juokinga

 42. Živilė sako:

  Pažvengsiu balsu iš tokio straipsniuko. Pasisako prieš pirkimą, cha cha cha cha cha. Nu blem, dar nesiliauju

 43. > apsidairykit sako:

  tiems, kurie balsuoja už Ž.P., Tapinas ne autoritetas. Juk net Tarybos narys R.S. sako manęs, kad Tapinas protingesnis, tai ką kalbėti apie “paprastą Širvintų krašto žmogų”. Na kas tas Tapinas palyginus su Ž.P.? Nei grožio, nei proto, nei… skandalų.

 44. Apsidairykit sako:

  Apsidairykit aplinkui ir paklausykit bei paskaitykit ką pašaliniai, ne Širvintų krašto žmonės mano apie mus iš šono. Facebook-e Andriaus Tapino lange labai daug išreikštų pastebėjimų apie vykusius rinkimus. Gal verta susimąstyti????

 45. iš šono sako:

  kodėl 2011 metais Darbo partija Širvintose nelaimėjo rinkimų? Todėl, kad prieš tai meru dirbęs Pakalnis buvo politinis rajono lyderis. O 2011 – 2014 metais meras, vicemeras ir administracijos direktorė tūnojo giliame šešėlyje – tarsi jų ir nebūtų, bet per rinkimus visi veržėsi į mero pareigas. Keturi miego metai leido Darbo partijai susirinkti didelį mandatų skaičių. Įdomu, ar Širvintų partijos padarys išvadas iš anuliuotų mero rinkimų.

 46. ???? sako:

  ….nesuprantu tai ar buvo perkami tie balsai ????????????

 47. Bau sako:

  Nejuokink svieto ….

 48. ?? sako:

  Kiek dar visais kanalais bus pilamas purvas??? Gėda.

 49. Nepartinis sako:

  Kaip gražu, sveikinu, taip ir toliau, pilkime šūdą vieni ant kitų, riekimės ir toliau kiršinkime vieni kitus. Bravo, nuostabu. O jei iš tikro, už**** tos rietenos, baisiau nei vaikų darželyje.
  Aš pasisakau už Živilę, mažiau rietenų, lavinos jos adresu skrenda nes tikrai yra ką prarasti tupintiems valdžioje, o ir pats laikais pabūti tiems kas dar nebuvo valdžioje. Manau jei atkentėjom jau tokią valdžia ne vienus metus tai viena kadencija su Pinskuviene nieko tragiško nebe atneš. Laukiau kada pasibaigs rinkimai, tam kad nustotu visos rietenos, bet kaip matau teks dar ištverti porą mėnesių ir neišprotėti kaip nors. Beja absurdas, kad būtų įmanoma šitiek balsų nupirkti tiek pirmu tiek antru turu, tad skatinu per pakartotinius rinkimus susiimti visiems rinkėjams ir savo valia nueiti į rinkimus ir prabalsuoti taip kaip siela sako.

 50. Kestuciui sako:

  Jusu kandidatura ir buvo vienintele, kad mero rinkimai jau butu pamirsti ir lauktume jusu sekmingu darbu rajono labui. Labai gaila, kad nejote i rinkimus, tykiu, kad turejote svariu priezasciu, bet noretusi tyketi, kad kada nors, gal net po 4 metu, persigalvosite ir grisite i miesto vadovo kede.

 51. Dundukas sako:

  Kęstuti, tai ką tu darei kovo 15 dieną pas Merą Vincą kabinete. Dar ir ne vienas tu, o su savo chebra

 52. Dddddddddd sako:

  Pats muša, pats rėkia… Cha cha cha

 53. to Tikra tiesa sako:

  100 % pritariu.
  Ateis diena, kai pakalikai pamatys kaip buvo jais manipuliuojama

 54. Tikra tiesa sako:

  Labai smagu, kad skaitau staripsnį vertą dėmesio ir atveriantį akis ne vienam rinkėjui. Žinoma, šis straipsnis skiaramas tiems, kurie vis dar mąsto, o ne marionetėms, kurie, kaip lošėjai dėl sportinio intereso rėkia -MES UŽ ŽIVILĘ..bet negalvoja apie viso rajono žmonių ateitį.
  Labai apmaudu, kad vis dar yra aklų žmonių, kurie nemato Živilės manipuliacijos, melo bei šmeižto.
  Manau ateis ta diena, kai suprasite, jog buvote tik jos marionetės.

 55. stepas sako:

  norint antrame ture laimėti mero rinkimus prieš Pinskuvienę reikia į antrą turą išvesti tinkamą kandidatą, o tai įgyvendinant jau nuo rinkiminio proceso pradžios būtina apgalvota strategija ir taktika

 56. ***** sako:

  Šaunuolis Kęstutis kad išdrįso pasakyti tiesą .

 57. 1000 sako:

  I kur kreiptis, norint atsiimt tuos 1000 euru?

 58. *** sako:

  Šaunuolis Kęstutis, tik gaila kad neeinat į merus.

 59. OHO sako:

  tik nereikia LIA LIA

Jūsų komentaras:


septyni + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]