Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ką merė nori apkvailinti?

DSC_125-1-1 / VYTAS ŠIMONĖLIS, Tarybos narys /

   Pinskų šeimos laikraštyje „Širvintų kraštas“ merė skundžiasi opozicija, kad ši, neva, nekonstruktyvi, straipsnelyje įvardintas ir pats didžiausias blogiukas – tai aš.

    Savivaldybės tarybos nariu esu nuo 1997 metų, bet neprisimenu, kad Tarybos veikla būtų organizuojama taip, kaip vyksta šią kadenciją. Nors turime tris komitetus ir jų pirmininkus (aš priklausau Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komitetui, kuriam vadovauja Darius Valkauskas), neprisimenu, kad komiteto pirmininkas būtų sukvietęs komiteto posėdį, kuriame apsvarstytume aktualius reikalus.Prieš kiekvieną Tarybos posėdį gaunu el. laišką iš Savivaldybės, kad yra organizuojamas bendras visų komitetų posėdis, tiksliau būtų pasakyti repeticija prieš Tarybos posėdį. Prašiau Komiteto pirmininko sukviesti mūsų Komiteto posėdį, tačiau atsako nesulaukiau. Kadangi Komiteto posėdžiai nevyksta tenka, teikti paklausimus Savivaldybės merei ir administracijos direktorei, tačiau į klausimus neatsakoma, o „atsirašinėjama“.

     Daugiau nei 10 metų dirbu su Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektais, turiu patirties ir metodinės medžiagos apie viešuosius pirkimus, statybos techninius reglamentus, inžinerines paslaugas ir kt., kuria galėčiau pasidalinti su Tarybos nariais ir Savivaldybės darbuotojais, bet šiandien niekam to nereikia. Gal dėl to, kad tikslas vienas – pasirašyti kuo didesnės vertės darbų sutartį, pageidautina su tuo pačiu, nuolatiniu rangovu. Akcinėje bendrovėje po pirmo tokio darbų pirkimo susirinkę akcininkai direktoriaus paklaustų – kas tai padarė, pas ką nukeliavo nuomilžis ir kas padengs bendrovei padarytą žalą?

      Mes, Tarybos nariai, negalime iš Savivaldybės administracijos ir merės sužinoti, kodėl taip neskaidriai ir nemokšiškai atliekami viešieji pirkimai ir kur nukeliavo dešimtys tūkstančių Plikiškių tiltui, Barskūnų mokyklai skirtų pinigų, kodėl buvo pasirašyta tokia nenaudinga Savivaldybei Sporto komplekso (baseino) sutartis, kur prarasta keli šimtai tūkstančių eurų Valstybės ir Savivaldybės biudžeto pinigų. Kas organizavo komunalinių atliekų konteinerinių aikštelių įrengimo darbų pirkimą ir į šią negražią istorija dar įvėlė Širvintų šilumos tinklus. Savivaldybės valdžia į tokius klausimus atsako, kad tai konfidenciali informacija ir šis klausimas nesusijęs su Tarybos nario veikla. Ar tikrai? Ar tai privatus valdžios „uabas“, ar Širvintose turim naują veiklos formą, kurią galima būti įvardinti – verslas valstybės tarnyboje?

      Merė skundžiasi ne tik opozicija, bet ir žiniasklaida, vadindama ją purvasklaida. Ar merė pamiršo, kad laisvos spaudos naikinimas Širvintose prasidėjo nuo politikierių noro turėti asmeninius laikraščius ir per juos dergti visus, kurie pasipainios jų žygyje, imant ir išlaikant valdžią Širvintose. Buvęs Širvintų rajono laikraštis buvo padalintas į du laikraščius. Vieno, jau buvusio politiko  laikraštukas, po keleto metų bankrutavo, palikęs skolas Savivaldybei, kitą laikraštį, „Širvintų kraštą“, kartu su „baudžiauninkais“ nusipirko merės šeima. Taigi, merė yra jos įvardintos spaudos Širvintose pradininkė, krikštamotė ir globėja, todėl nederėtų čia skųstis.

     Merės noras kenkti ir skųsti aplinkinius peržengia Savivaldybės ribas. Kartas nuo karto merė apsilanko ir mano darbovietėje, Vilniuje, informuodama mano vadovus apie mane, kaip žmogų nedorėlį, kuris be daugelio blogybių dar kenkia ir savo darbovietei, nes naudoja ir skleidžia konfidencialią informaciją. Kas yra konfidencialumas merė supranta savaip, nes įstatymų neskaito ir jais nesidomi.

      Šiandien galia ir valdžia merės pusėje, bet ne tiesa. Mano gyvenimas lengvas ta prasme, kad esu laisvas žmogus, sunkus, nes matau ir suprantu, kas čia vyksta. Jausmas toks, lyg kažkas tau kraustytų kišenes.

        Viena skaitytoja komentare rašo „ko opozicija ten plėšosi, neišsineš Pinskuvienė į Vilnių, Širvintose liks“. Tik kokia dalis liks Širvintoms? Tai kas čia vyksta? Ar tai Savivaldybės, kaip projektų vykdytojos, visiška nekompetencija, kuria naudojasi kas tik netingi, ar korupcija? Europos Sąjungos ir Valstybės pinigai skirti mūsų Savivaldybei, kaip ir kitoms savivaldybėms, o ne sukčiams pasipelnyti mūsų visų sąskaita.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. To „as ne ubagas“ sako:

  Taip, pats ne ubagas, brendžio dėžučių turinys leidžia tai daryt, kada nori, ponas suknistas „ne ubage“.

 2. as ne sako:

  Toks ubagas, kad valstietininkai karbauskininkai reguliuotu kada gert, kada myzt, o kada poteriaut

 3. Manau sako:

  Mano komentaras skirtas komentatoriui „jooo“. Tuo pačiu pritariu paskutiniam komentatoriui apie vagis, kuriems lesyklas po truputį uždaro valstiečiai, dėl to ir žviegiat.

 4. Manau sako:

  kad pas tamstą ir galvoj ir uodegoj bardakas…Matyt išgert nori, o jau neparduoda. Užuojauta. Nepergyvenk, partija KPPPP nuves tamstą i šviesią ateitį.

 5. Lietuvoj sako:

  Valstiečiai vagis vaiko, tai tie vagys ir kelia bardaką

 6. joooo sako:

  Lietuvoj valstieciai bardaka padare….o Sirvintas valstieciai sutvarkys…noreciau pamatyt…

 7. Dar veins siūlymas sako:

  Burtis į judėjimą , palaikyt ir motyvuot savo buvimu tuos žmones , kurie dar pajėgia mąstyt ir pamatyt tai kas už tų eglučių ir tarp gėlyčių , kas po tiltu , kiek baseine išplauta , ir kas šiukšlėm užpilta , ir kiek po Retroplasto migla paslėpta.Ne tik savo superiniais , protingais postais džiuginkit , eikit , kieskit Vytą , Vidmantą , Joną , Kęstutį , palaikykit buvimu , savo idėjom , prieš pastatykit savo judėjimą , savo sambūrį REALIAI , GYVAI ,PILIETIŠKAI .NES orinis virtualus palaikymas , tai tik slapstymasis ir ta pati baimė kurią jūs įvardinat , bet taip ir nepadedat nugalėt. Tie žmonės pavargs , perdegs , nusispjaus ir norės toliau ramiai gyvent be galvasopio .O P.ŽIV to tik ir reikia išvargint , išdusint opoziciją .Tai Putino kloniukas tik su sijonu , puikiai daranti copy paste .

 8. Manau sako:

  Sutinku ir su Migle, ir su Protų plovimu. Labai teisingos mintys. Iš tikro, stebint padėtį rajone, o ypač propagandą, kartais peršasi mintys apie nelinksmas diagnozes.

 9. miglė sako:

  Taip reikia protingų, išmanančių savo darbą ir Taryboje. Bet sutikite reikia ir drasių šiandienos rajone situacijoje žmonių. ne kiekvienas gali išdrįsti valdančiosioms pasakyti į akis, paprieštarauti, nes gresia susidorojimas, todėl ir tyli, kad neprarasti galbūt darbo, kad nepakenkti artimiesiems, nes puikiai žinau, kad kai kurie net draugai nukentėjo. Malonu matyti ir klausyti V. Šimonėlį, K. Pakalnį, V. Jasiukevičių. Jie neskirstė žmonių į savus ir priešus, tikrai dirbo rajono žmonėms. Jų valdymo laikotarpiu iš Europos Sąjungos nebyrėjo taip pinigai, kaip dabar nežino kur dėti. Prisiimti dabartinėms nuopelnus nėra pagrindo, kai prieš tai, buvo padarytas darbas, t.y. parengti projektai, liko šitoms tik įsisavinti. Ką ir daro sėkmingai. O kas toliau medicina sugriauta, mokyklų ateitis neaiški ir kitos sritys jau patvarkytos.Reikia būti kvailam, kad džiaugtis geru gyvenimu Širvintose. Pasirodo pinigų lietus lyja, bet ne medicinai ir kitiems jautriems dalykams, o pakazūkai:gėlytėms, eglutei,įvairioms šventėms. Reikia ir jų, bet be proto leisti pinigus, tiesiog neprotinga, galimai savanaudiška. Kitaip nepavadinsiu-viešieji ryšiai.

 10. protų plovimas sako:

  o ar žinote, kad sektantai buvo surinkti į kažkokius ale mokymus, ale seminarą, ale pristatymą? Sukviesti buvo išskirtinai lojalūs, pravesta smegenų plovimo operacija. Prifarširuoti palaikymo ir nesvyruojančio tikėjimo, absoliutaus atsidavimo ir visiško negalvojimo. Zombiai atrieda atidunda.
  Kiekvieną kartą, matant, girdint, skaitant ŠK baisiuosi- nejau mes visi tokie debilai? aklatikiai? beviltiški? bailiai? prisitaikėliai? apsimeteliai?
  Užsismaugė komanda pati save , ir toliau smaugiasi, kitus smaugia. Kažkoks finalas artėja- bus skausminga ir nuostolinga. Suprantu- visi klysta, Bet klysti kasdien, lipti ant to paties grėblio, laikyti kitus žemesne kasta- atsiprašau- jau ne klaidos, o diagnozė. Kokiais antpilais visi apduoti, kokiais burtais paveikti? už kokias sumas nupirkti? kuo prigąsdinti?

 11. Manau sako:

  Ne tiek drąsių žmonių reikia, kiek padorių ir išmintingų. Būtent , išmintingų, nes protingi tai dabar visi, o štai išminties ir nevienadienio mąstymo labai trūksta. Labai gerbiu visų specialybių sąžiningai sau duoną užsidirbančius žmones, bet , atleiskite, nemanau, kad kiekvienas žmogus vertas savo kompetencija ir išsilavinimu būti taryboje ir spręsti rimtus reikalus. Pritarti ir ranką pakelti prieš tai gavus nurodymą, kada ir už ką – tai ne savivalda. Manau, tai turėtų suprasti ir rinkėjai , ir tie, kuriuos renkame.

 12. Gerb. Saidiene sako:

  Labai geras komentaras. Dėkui. Jeigu Širvintose būtų daugiau tokių drąsių žmonių, viskas būtų kitaip…Su pagarba.

 13. Saidienė sako:

  Gerbiamieji skaitytojai. Ne mane iškrapštė iš žemėtvarkos Pinskuvienė, tai ne tiesa. Jinai su vyru iš tiesų lakstė pas Baltraitienę, jau dabar buvusią Žemės ūkio ministrę ir reikalavo mane atleisti iš darbo, bet ministrė pasakė ne. Jos ketinimai mane atleisti iš darbo buvo dar tada kai jinai dirbo Žemės ūkio ministerijoje viceministre. Kvietėsi ne kartą Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos vadovus ir reikalavo mano atleidimo iš darbo. Bet irgi nesisekė. Darė spaudimą dėl mano atleidimo ir buvusiai direktorei Gineikaitei. Deja nepasisekė ir čia. Man pasiūlė 3 darbo vietas Nacionalinėje žemės tarnyboje ir aš pati savo noru išvažiavau į Vilnių dirbti toje pačioje sistemoje. Jai aš neįveikiama, kad su manimi susidoroti. Tiesa atleido mane Braškienė iš PSPC, Eigėlis iš Ligoninės, nes prieš tai dirbę vadovai nei Dimšienė, nei Meškauskienė Pinskuvienės reikalavimo atleisti mane iš darbo nevykdė. Jeigu pamenate iš abiejų įstaigų aš prisiteisiau pinigus, nes teismai pripažino mano atleidimus iš darbo neteisėtais. Dabar ruošiu Braškienei ieškinius dėl žalos atlyginimo PSPC dėl neteisėto mano atleidimo iš darbo. Aš aktyviai dirbu prieš Pinskuvienės daromą žalą mūsų rajonui. Viskam reikia laiko ir kantrybės, kad viskas apsiverstų, nes einame teisėtu keliu, kuris užtrunka, o ne taip kaip ketveriukė turi savus įstatymus ir daro negalvodamos. Tai tik laiko klausimas. Prie šios temos ir kitų aš dar sugrįšiu.

 14. rz sako:

  Ko galima tiketis is zmoniu kurie sedi savyvaldybeje, kuriai vadovauja siauro mastymo zmogus, kuris kvailindamas kitus, ir ieskodamas kaltu, visu pirma apsikvailina save pati. Klausimas? Ar pas juos zodyne egzistuoja zodziai: meile, pagarba kitiems, pasitikejimas savim. Kokiam amziui mes gyvenam?

 15. to Be komentaru... sako:

  bet prie gerb. Šimonėlio ir ligoninė, ir PSPC gyvavo. Gera taškytis europiniais bei su grąsinimais gautais pinigais vietinių verslininkų, ane?

 16. Taip sako:

  Nieko naujo. Pas mano darbdavius irgi labai daug norėjo sužinoti ir pakenkti man, bet neišdegė.

 17. Etikmatj sako:

  Na, jau visiška moralinė degradacija – lėkti per žmonių darbovietes ir skųsti savo oponentus. Žemiau , kaip ten sakoma, plintuso elgesys… Elitas, etikmatj….. Visus vienijanti merė….

 18. KLAUSIMAS sako:

  Kas laiko Pinskuvienei “stogą” virš galvos ir kada ateis tokia valdžia, kad ji nuims ir kai ką uždės. O kaip matosi yra už ką.

 19. Šaumuolis sako:

  Vytas Šimonėlis.Iki jo tolerancijos ir išprusimo,krikštolinei toli.Nelylėkite,viešinkite visus nešvarius merės darbus,žmonių jau daugėja,kurie supranta,kad jūs teisingi.O,kad merė laksto po jūsų darbovietę,tai nenaujiena.Pas buvusią ministrę BALTRAITIENĘ tol lakstė,abu su vyreliu,kol Saidienę iškrapštė iš žemėtvarkos.Gal nedaug belieka laukti,kad ir mums,kaip druskininkams,reiks tiesioginio valdymo prašytis?

 20. Stasė sako:

  Kiek pamenu, tai buvo pats organizuočiausias meras per visą Širvintų savivaldos istoriją. Visi klausimai buvo sprendžiami aiškiai, be intrigų. Jei būtų kas nedora, tai knysliai seniai būtų išknisę, bet nėr…, nei baudų, nei pralaimėtų bylų, nei darbų be projektų. Taigi ponai troliai, sunku bus įkąsti.

 21. Taigi sako:

  Ką darys? Taigi, jau daro – kuria naują partiją – KPPPPP. Kai europinių milijonų neliks, neliks ir „supermerės“ Širvintose.

 22. To be komentaru sako:

  Gerai dabar „krištolinei” viską daryti kai Europos sajungos pinigai paduoti ant padėklo ankstesnės valdžios. Nepamirškite, kad kai Šimonėlis buvo meru, tai tokių pinigų niekas nedalino. Pažiurėsime ką ji darys, jeigu ją išrinks antrai kadencijai, pinigai tai nustos plaukti.

 23. Štai sako:

  ir išlindo yla iš maišo. Ponia savo laikraštyje nuolat žemina ir šmeižia Šimonėlį, klijuoja jam skundiko etiketę. Pati gi vyksta pas jo viršininkus su skundais. Juk tai pati šlykščiausia šmeižikė. Susidorot su oponentais visos priemonės tinka? Šlykštu ir žema. Tur būt, žmogaus prigimties nepakeisi.Baisu savo kelyje sutikti tokį žmogų.

 24. Be komentaru.... sako:

  Gera dabar pilti purva ant dabartines valdzios, kai praejo tiek laiko po to, kai pats ponas buvo meras…. pone V.Šimonėli, papasakokite ka jus gero padarete, kai buvote miestelio meras??? Atsakysiu, nieko… aleja buvo baisi, galejai kojas issisukti einant, Širvintų kaimo gatveles baisios, vaikams nei vienos aiksteles…. gera peikti esama valdzia, bet pagalvokit pries teisdami ka patys padarete…???

 25. aklieji sako:

  ir as siūlau priešlaikinius.

 26. Jadvyga sako:

  Ačiū už straipsnius. Dažniau rašykite. Tai, gal būt, ir negalvojantiems atvers akis. Sėkmės Jums.

 27. Siūlau sako:

  Reikalauti priešlaikinių rinkimų.

Jūsų komentaras:


× septyni = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]