Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kernavėje rinksis greičiausi Baltijos šalių šunys

      fd5084534b0d4866a7c93ff81783f673 Lapkričio 4 -5 dienomis Kernavės miškuose savo jėgas ir greitį išbandys keturkojai ir jų šeimininkai – čia vyks tarptautinės šunų kinkinių sporto varžybos Atviras Lietuvos besniegių disciplinų čempionatas! Kartu tai – ir finalinis daugiaetapių varžybų Baltijos taurė 2017 etapas bei vienas iš Tarptautinės šunų kinkinių sporto federacijos (angl. IFSS) Pasaulio taurės etapų.

       ac67ce6a71bc024413fa5e9dfd1a7349 Laukti liko ne tiek ir daug. Po mažiau nei mėnesio, Lapkričio 4 – 5 dienomis, Kernavės miškuose susiburs dar iki šiol nematytas šunų ir jų šeimininkų skaičius. Čia vyks tarptautinės šunų kinkinių sporto varžybos – Atviras Lietuvos besniegių disciplinų čempionatas 2017. Jėgas dalyviai išbandys šešių ar keturių šunų traukiamo kinkinio, vieno ar dvejų šunų tempiamo paspirtuko, dviratininko (- ės) ir šuns bei bėgiko (-ės) ir šuns disciplinose. Minėtosios varžybos taip pat yra ir finalinis daugiaetapių varžybų Baltijos taurė 2017 etapas (pirmasis etapas vyko Latvijoje, antrasis – Rusijoje, trečiasis – Baltarusijoje ir ketvirtasis – Estijoje). Būtent po šio etapo ir paaiškės, kurie sportininkai  šį sezoną buvo geriausi ir greičiausi savo kategorijose.

        56f4fbbb5762671bdd0e34f3a682adc0„Smagu, kad šis sportas Lietuvoje įgauna vis didesni pagreitį. Pastarasis sezonas varžybų organizatoriams buvo išties įtemptas, mat tiek daug varžybų per vienerius metus Lietuvoje dar nėra buvę. Šios varžybos – jau aštuntosios šį sezoną Lietuvoje. Be jokios abejonės, savo lygiu jos – rimčiausios, mat sulauksime stipriausių sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos. Daugeliui sportininkų tai bus kontrolinės varžybos prieš svarbiausią metų startą – lapkričio 23 – 26 dienomis Lenkijoje vyksiantį Pasaulio čempionatą“ – teigė Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas Paulius Stravinskas.

         Renginį organizuoja Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija ir šunų kinkinių sporto klubas TOP Dogz. Pirmieji startai – lapkričio 4 dieną, nuo 12 val. Lapkričio 5 dieną dalyviai prie starto linijos stos 10 val. ryto. Varžybų dalyvių lauks vaizdinga ir techniška 5 km ilgio trasa. Renginys  žiūrovams – nemokamas. Renginio metu veiks lauko kavinė.

          Daugiau informacijos apie artėjantį renginį galite sužinoti renginio Facebook paskyroje – https://goo.gl/cUx5Y5

Organizatorių pranešimas spaudai


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]