Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kernavėje startavo Moterų ralis

DSC_0054/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos autorės /

   Greitos ir linksmos, taip galėčiau trumpai apibūdinti Kernavėje startavusio Moterų ralio dalyves. Taip smagiai socialdemokratų moterys palydėjo vasarą. Visiems dalyviams buvo vienintelis ir pagrindinis reikalavimas – pasiimti gerą nuotaiką kartu.

   Lietuvos socialdemokratų partija jau aštuntą kartą rengia Moterų ralį. Moterų ralis – tai pramoginis, mokomasis, pažintinis, žaismingas, azartiškas, meniškas ir linksmas pasivažinėjimas. Tai ir socialdemokratų partijos istorijos žinių įtvirtinimas ir idėjų skleidimas, susitikimai su žmonėmis. Ekipažų sudėtis griežtai apibrėžta – kieviename ekipaže turėjo būti trys moterys ir vyras: vairuotojas, šturmanas, kapitonas ir nepartinis (potencialus kandidatas į partijos narius).

   DSC_0005Ant Kernavės Baltojo  kalno susirinko ekipažai iš Panevėžio, Elektrėnų, Vilniaus, Vilniaus raj., Kupiškio, Kauno, Švenčionių, Trakų, Širvintų. Kartu dalyvavo ir garbingi svečiai LR Seimo narys Algirdas Sysas su žmona, Širvintų rajono tarybos narė Anna Kuznecovienė, Socialdemokratų moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė,Televizijos laidų vedėja Daiva Tamoševičiūtė Budrė, Grožio salono Nefertitė savininkė Jolanta Morkūnienė.

    Prieš startuojant, kad ekipažai geriau susipažintų ne tik tarpusavyje, bet ir su Kernavės Baltojo kalno pažintiniu taku, jiems teko orientacinė rungtis. Komandos ne tik turėjo nueiti 1,6 km taką, bet ir suskaičiuoti bei išdalintame žemėlapyje pažymėti taką puošiančius medinukus – paukščių skulpūras, tiltukus, rasti rašytojo skulptūrą. Komandos smagiai pasivaikščiojo kernaviškių pamėgtais Baltojo kalno takais, žemėlapiuose žymėjo nurodytus objektus, juokavo ir, žinoma, fotografavosi. Geriausiai pasirodė Vilniaus komanda – užėmusi pirmą, antrą vietas. Treti buvo Dovilės Šakalienės komanda.

   Prieš startą buvo organizuotas ir protmūšis, kurį organizavo Elektrėnų LSDP skyrius. Klausimai buvo labai rimti, susiję su Lietuvos istorija, žymiais žmonėmis, lietuvių literatūra ir veikėjais. Sunkiai, oi kaip sunkiai atsakinėjo komandos. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėjo širvintiškių komanda. Širvintų LSDP skyrius jau ne pirmą kartą laimi įvairius partijos organizuojamus protmūšius ir laikomi vienais rimčiausių šios rungties varžovais.

    DSC_0133Atlikę užduotis, apsitarę maršrutą, pasivaišinę suneštinėmis vaišėmis ekipažai papuošė savo automobilius Moterų ralio lipdukais ir gerai nusiteikę patraukė į kelią.

   Vilniuje nebuvo užmiršti ir partijos uždaviniai – aktyvi agitacija už savo kandidatą.

   Po jų ir vėl užduotys, smagus laikas drauge apsilankant Liubavo dvare, kur turėjo proga pamatyti Liubavos malūną, kuris pripažintas gražiausiu ir autentiškiausiu malūnu Europoje ir vakarienė Europos parke. Čia apdovanoti visų rungčių nugalėtojai, padėkota organizatoriams ir svečius priėmusiems bei užėmusiems klubams.

   DSC_0020Daug emocijų sukėlė organizatorių staigmena dalyvėms, kurios niekas tikrai nesitikėjo. Moterų ralio dalyves ir dalyvius aplankė žinomas Lietuvos autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas, vienas universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse, pasiekęs aukštų rezultatų ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonų ir bekelės varžybų trasose. Garsus įvairiausių ralių dalyvis apdovanojo Moterų ralio nugalėtojas, mielai su visais fotografavosi ir bendravo.

   Kelionė baigta, prizai išdalinti, tik geros emocijos ir vienybės jausmas pasklido po miestelius, kurių atstovai dalyvavo ralyje. O išsiskirta neilgam. Kitąmet ir vėl riaumos varikliai, skambės dalyvių juokas, suksis padangos, trumpindamos atstumą.

    Gal sudalyvauti norėsi ir tu?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]