Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kodėl nesilaikoma reglamento ir slepiami Tarybos narių kontaktai?

sirvintos/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

         Jau beveik mėnuo, kai pareigas eina naujieji Tarybos nariai. Viena iš Tarybos narių pareigų – nuolat bendrauti su rinkėjais.

     Nusprendėme pakalbinti visus naujos kadencijos Tarybos narius ir sužinoti, kaip jie ketina bendrauti su rinkėjais, kokius sau uždavinius kelia. Deja deja. Geri norai virto šnipštu. Atsidarius savivaldybės tinklapį ir susiradus Tarybos narių kontaktus teko nusivilti. Jei tikėsime savivaldybės tinklapiu – rajone Tarybos nariai yra tie patys, kurie buvo praėjusioje kadencijoje.

     Kodėl informacija nepakeista – mes nespėliosime. Tačiau jei privačioje įmonėje tinklapio administratorius nepakeistų pasikeitusios informacijos, jis mažų mažiausiai nebūtų paglostytas. Prisiminkime, kad savivaldybės darbuotojai išlaikomi iš mokesčių mokėtojų. Tad kiekvienas mokesčių mokėtojas turi teisę pareikalauti KOKYBIŠKO darbo. O juk Savivaldybės tinklapyje tarp privalomų skelbti informacijų yra ir Tarybos narių vardai, pavardės, kontaktai.

       Štai ir dabar. Kaip rinkėjui surasti Tarybos narį, už kurį jis balsavo, jei ištiktų bėda?

      Slepiamas ir Tarybos narių balsavimas. Po paskutinio posėdžio eina antra savaitė, tačiau vis dar nėra paskelbta, kaip vienu ar kitu klausimu balsavo Tarybos nariai. Juk šioje kadencijoje yra net trys balsų skaičiuotojai, kurie posėdžio metu pildo balsavimo lenteles. Nejau taip sunku paskelbti informaciją? O gal ta nežinia kažkam naudinga? Tikėkimės, kad ne.

 

Keletas Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamento punktų:

232. Išrinktos naujos Savivaldybės tarybos nario įgaliojimai prasideda, o ankstesnės kadencijos Savivaldybės tarybos nario įgaliojimai baigiasi nuo tos dienos, kurią išrinkta nauja Savivaldybės taryba susirenka į pirmąjį posėdį ir šios Savivaldybės tarybos narys jame prisiekia.

235.7. nuo Savivaldybės tarybos nario įgaliojimų pradžios per 10 darbo dienų Savivaldybės tarybos sekretoriui raštu pateikti kontaktinę informaciją, o jai pasikeitus, raštu ją patikslinti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas (2 priedas).

Tarybos nario pareigos:

235.3.  nuolat bendrauti su rinkėjais;


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Švelnus komentatorius sako:

  Man tai labai keista, maip tarybos narys ssavo rinkejus uzblokuoja, dėl kritikos, kalbu apie sarpauski. Blokuoja, meluoja fel teistumo, eina i policijas, bet tik apsijuokia, vien zo karavanad eina sunys su krasto naujienom loja.

 2. buvau savivaldybėj sako:

  buvau ir apšalau antram aukšte pamatęs maikę su užrašu Pinskienė. nu tai ten ta spinta su visom fekaregalijom pasirodo jos asmeniška. maikė namie spintoj būtų nematoma, a čia liks ateities kartom. asmens kultas forewer. einam poterių kalbėt- sveika Živile, išsirinktiesiems malonių pilnoji, pagirta tarp moterų vyrų nuo nekalto prasidėjimo iki kalto pasibaigimo.

 3. Pastebėjimas sako:

  Internete gerai paieškojus tikriausiai rastume panašių baseinų vaizdelių

 4. Smulkmena sako:

  tie kontaktai. Gal Krašto naujienos gali pasidomėti kada baseiną atidarys. Facebook vis naujos ir vis skirtingos vizualizacijos skelbiamos. Prieš rinkimus vienoks baseinas, po rinkimų kitoks. Prieš savivaldybių rinkimus Živilė statė, o dabar pasirodo pats premjeras baseiną Širvintose stato.
  O rezultatas – 0.

 5. rekomenduoju temą straipsniui sako:

  Pagal žurnalą “Reitingai” Širvintos 51 vietoje pagal švietimo parametrus. Va tau ir gera vieta auginti vaikus, tik išsilavinimas suteikiamas nekažką…

 6. Įsivaizduoju sako:

  Bandau įsivaizduoti, kokia graži fotkė būtų: taip vadinami personažai: Visvaldas, Živilė, Rūta, Naglis, Ričardas, SSaulius, Viktoras, Petras, Gediminas, Gediminas, Artūras… Dar gal Henytė, Masiulis…

 7. Rimas sako:

  Elementarų!juk Ponia Sinkevičienė galimai užsiėmusi kavinių lankymu ir batutai išbandymais tai kam jai rūpintis Tinklapis?

 8. Paskutinis šansas sako:

  Taip vadinama merė išreiškė begalinį palaikymą taip vadinamam kandidatui. Tokia kokiam palaikė.

 9. Jūsų numeris? sako:

  Be komandos Nepakelk, be pritarimo Nenuleisk.

 10. O sako:

  Gal kai kurių rankų kilnotojų (atsiprašau „Tarybos narių”), gal nelabai kam ir reikia telefonų nr., nes daugumai vadovauja viena, o jie patys galimai „nieko negali” spresti?

 11. Anonimas sako:

  Štai ir dabar. Kaip rinkėjui surasti Tarybos narį, už kurį jis balsavo, jei ištiktų bėda??????????????????????????????????????????????????????????
  Dienos anekdotas! Bedai istikus ieskau svetaines, svetaineje tarybos nario telefono, o tada jau sprenziu bedas????????????????????????????????????????//
  Cirku cirkas, ne bet parasyti reikia ka nors, kaip yra blogai cha

 12. Leiskit sako:

  Leiskit tarybos narams ramiai gyventi. Kokio velnio jiems skambinėti? Viską išspręs JI

Jūsų komentaras:


× šeši = aštuoniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]