Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai ?

     opera_IJXwvLHLolKuomet renkamasi automobilio nuomos paslauga, visais rūpesčiais, susijusiais su automobiliu, pasirūpina nuomos kompanija. Klientui belieka naudotis automobiliu savo poreikiams, automobilio plauti ir kitaip tvarkyti po naudojimo nereikia. Atkrenta ir visos problemos dėl automobilio priežiūros, draudimo, nes tai yra automobilio savininko rūpestis. Ir nors priimta automobilį grąžinti su pilnu baku degalų, bet yra galimybė šio reikalavimo nepaisyti, tiesiog vėliau reikia sumokėti už sunaudotus degalus. Ir jei nuosavame automobilyje naudojame papildomą įrangą, kuri padaro kelionę patogesne, saugesne ar suteikia transporto priemonei papildomų funkcijų, tai nuomotame automobilyje galime susikurti tokią pat aplinką pagal savo poreikius.

   Automobilinė vaikiška kėdutė. Auginantys vaikus supras, kokia svarbi kelionėse yra vaikiška kėdutė. Visų pirma, ją būtina naudoti dėl saugumo. Kelionė turėtų praeiti sklandžiai, bet jei kažkas nutiktų, reikia būti pasiruošus. Žinoma, būtina neužmiršti tinkamai pritvirtinti kėdutės automobilyje ir uždėti saugos diržus vaikui. Šis priedas naudingas ir dėl patogumo. Specialioje kėdutėje vaikui daug paprasčiau valgyti, miegoti ir tiesiog patogiau keliauti. Na, bet tikriausiai nereikia vardinti visų privalumų. Jums reikės pagal vaiko amžių ar svorį išsirinkti kėdutės dydį ir kėdutę jau rasite išsinuomoto automobilio viduje.

   4G interneto modemas. Jei viešite šalyje darbo reikalais arba naudojatės kitos šalies operatorių paslaugomis, tuomet tikriausiai bus aktualus neribotas interneto ryšys. Ši paslauga itin populiari, nes nebūtina naudotis automobiliu tam, kad būtų pasiekiamas wi-fi signalas. Lankydamiesi kaimo turizmo sodyboje ar būdami toli nuo miesto turėsite interneto ryšį automobilyje, tad visad išliksite pasiekiami ir galėsite pasinaudoti interneto teikiamais privalumais. Paslauga naudotis visiškai nesudėtinga. Tiesiog pasirinkite, kad pageidaujate šios paslaugos ir savo automobilyje rasite wi-fi modemą, kurio nereikia krauti, kitaip prižiūrėti, o internetu perduotų duomenų kiekis neribojamas.

    GPS navigacija. Dauguma žmonių naudojasi telefone esančia navigacija, kad rastų norimus objektus. Jei lankotės užsienyje, kur interneto ryšys gali būti apmokestintas papildomai, rekomenduojame savo automobilyje turėti specialiai naviguoti pritaikytą įrenginį. Toks įrenginys visus žemėlapius turi savo atmintyje, todėl neteks jaudintis dėl didelių sąskaitų iš telefono operatoriaus. Navigacijos ekranas yra didesnis už daugelio telefonų, o kartu suteikiamas ir laikiklis ant stiklo ir kroviklis, todėl daugiau niekuo rūpintis atskirai nereikės, tiesiog nustatote kelionės tikslą ir kelionė prasideda.

   Padarykite savo kelionę visiškai patogia ir pasirūpinkite saugumu. Smagu, kai iš kelionės lieka tik geri prisiminimai, o verslo kelionė praeina sklandžiai. Nuomos kompanijos tai supranta ir pasiruošę patenkinti poreikius. Apsilankykite autobanga.lt ir rasite siūlomus automobilius, o rezervacijos eigoje galėsite pasirinkti reikiamus priedus.

Užsakymo Nr. ŠS 19-69


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− vienas = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]