Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

„Krašto naujienos” – rajone skaitomiausios!

            Liaudies išmintis byloja, kad blogas tas karys, kuris nenori tapti generolu. Mes – „Krašto naujienos” – nesame išimtis – norime augti ir būti skaitomi.

                 Pasigirsime, kad per pastarąjį mėnesį „Krašto naujienos” gerokai atitrūko nuo visų trijų konkurentų Širvintų rajone ir smarkiai išsiveržė į priekį.

                 Mūsų atotrūkis gerokai padidėjo ir nuo rajono merės laikraščio, tapusio ir Savivaldybės informaciniu leidiniu, kuris nuolat giriasi esąs skaitomiausiu.

„Krašto naujienos” džiaugiasi, kad mūsų lyderiavimas rajone toliau auga ir stiprėja. Tai mus skatina dar labiau stengtis ir dirbti. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų straipsnius jau publikuoja “Regionų naujienos”, kad mūsų pagalbos paprašo ir dienraštis “Lietuvos rytas”.

           Mieli skaitytojai, tai, kad šiandien mes rajone skaitomiausi – yra Jūsų dėka. Dėkojame kiekvienam mus skaitančiam. Dėkojame visiems, kurie skiria savo brangaus laiko ir straipsnius pakomentuoja. Dažnai Jūsų komentarai padeda mums pastebėti dar daugiau Jums aktualių temų ir jas gvildenti. Dėkojame už palaikymą ir geranoriškumą. Dėkojame ir kritikuojantiems mūsų straipsnius. Būtent Jūs skatinate mus nepasiduoti, dar labiau stengtis ir tobulėti.

             „Krašto naujienos” brangina kiekvieną savo skaitytoją. Mes dirbame dėl Jūsų, mes dirbame Jums, mes esame, kad būtume kartu su Jumis.

            Norime mūsų skaitytojams priminti, kad šiuo metu visi skelbimai „Krašto naujienose”  publikuojami nemokamai. Taip pat primename, kad asmeniniai sveikinimai yra nemokami. Nudžiuginkite savo artimuosius ne tik per jų šventes, bet ir tada, kai jie mažiausiai to tikisi .

             Kviečiame drąsiai rašyti mums [email protected] arba [email protected]  Paskambinti mums galima telefono numeriu 8-618 48588.

            Iki kitų susitikimų čia – www.krastonaujienos.lt

 Visada Jūsų ir su Jumis – „Krašto naujienos” ir NeringaTUŠKEVIČIENĖ

logo (1)DSC_8317-1

Visada Jūsų ir su Jumis – „Krašto naujienos” ir Neringa Tuškevičienė


Susiję straipsniai:

34 Komentarai (-ų)

 1. sakau sako:

  Nebijokit, niekas nenušaus – jie bijo jūsų

 2. pagaliau sako:

  atsirado kur paskaityti ir kitą pusę, ne vien liaupses žaviai damai. Ačiū Neringa, sėkmės Jums, mes skaitome ir džiaugiamės. Šaunu.

 3. nu sako:

  2-> nu

  Viskas gerai su psichiką?
  Kai man reikia, tai savo vyro paprašau. Jis pas mane ne alkoholikas, ne degradas, teisiu nepragere, cypeje nesedejes ir vaiku savo nedauzo.

 4. ATSIPRAŠAU sako:

  Atsiprašau. Juk pilnatis dabar- kolegos paprotino mane. Tada aišku, ko tas drabstosi. Nekreipkit dėmesio

 5. -> nu sako:

  gal negavai nakti kad visus puoli? vienas geras tarp blogu. taip nebuna

 6. nu sako:

  >to nu

  Tik ar supras? Pas ją gi savikritikos nulis. Tik įžeidinėti ir šmeižti moka. Dabar tai net tribuna gavo. Ką Pakalnis sau galvoja?

 7. to nu sako:

  cia TAU VALIO

 8. to nu sako:

  Labai gerai, kad parodete etatiniams rasytojams vieta. Nereikes smeizti ir tyciotis is kitu, kai pati nieko nesupranta ir nezino.

 9. Nu Tau Valio sako:

  Dėkui, pagaliau komentatorius nurodė citatos autorių:)

 10. nu sako:

  >Tau Valio

  Sau į vieną vietą įdėk tą nuiorodą.

  http://www.patogupirkti.lt/knyga/Pagyrunas-baravykas.html

 11. Tau Valio sako:

  Asmeniškai Tau Valio įdedu nuorodą, kuri padės atskirti Kubilinską nuo Marcinkevičiaus
  http://www.knyguklubas.lt/grybu+karas.html

 12. Asta sako:

  Sėkmės :)

 13. Valė sako:

  Šaunuolė Neringa, kaip laukėme tikros teisos, o ne pagyrų ir kitų menkinimo. Rašykite drąsiai, nes skaitančiųjų ir komentuojančiųjų tik daugėja, žmonėms atsiveria akys, pamatė, kad ne tie atėjo gelbėti Širvintų.Atėjo griauti, sodinti į darbo vietas savus,nes kitais nepasitiki, juk priešai, atleisti ilgamečius darbuotojus. Pasigirti ,,gerais“darbais.

 14. Pastebejimui sako:

  Pritariu, kad cia ŠK ir DP gerbejai pavydi, nirsta ir nekultūringus komentarus raso. Kadangi 95 procentai komentaru yra nekulturingi, tai cia komentuoja ŠK ir DP gerbejai. Kadangi nemandagaus komentaro galima tiesiog neskaityti, tai cia nelabai ka net yra skaityti. Siandiena net tos 2 “mandagios” komentuotojos nekomentuoja, tai jokio skaitomumo kaip ir nebeliko.Na bet po tokio pripazinimo ant viso rajono ir apskrities tai galima keleta dienu net pailseti nuo komentavimo.
  Lenkiuosi iki zemes ir dekoju, kad skelbiate tiesa. Tegul visi nusiima rozinius akinius ir skaito tiesa.Na bet aciu.

 15. Pastebėjimas sako:

  Ne tik skaitomiausios,bet ir aktyviausiai komentuojamos. ŠĶ belieka tik pavydėti ir niršti. Nesmagu skaityti nekultūringus DP gerbėjų komentarus, bet tai,kad jie Ķrašto naujienas komentuoja taip aktyviai, šaunu matyti. O nemandagaus komentaro galima tiesiog neskaityti.
  Sėkmės Neringai.

 16. to Tau Valio sako:

  Marcinkevičiaus nuo Kubilinsko neskiri?
  Pasidomėk daugiau, ne vien tik KN „skaityk”.

 17. atstokit nuo Vilmos sako:

  Kai kažkas pragėręs tinklapį dingo, tai netrukdė. O dabar pats gal kabinėjasi. Tad atstokit nuo Vilmos. Žmogus turi teisę į asmeninį gyvenimą

 18. sveikinu sako:

  Iš to, kaip estae aptarinėjami galiu sakyti, kad jus skaito. Nekreipkite dėmesio į pavyduolius. Rašykite ir skelbkite žinią. Mes laukiame kasdien

 19. to anonimui sako:

  o kas per daiktas tas sirvis?

 20. Tau Valio sako:

  Sveikinu, labai džiugu, kad nepatingėjai nukopijuoti dalelę iš J. Marcinkevičiaus “Grybų karo”, bet jau bent turėtum savimonės nurodyti autorių, o nesipuikuoti, kaip tas “baravykas, pasipūtęs kaip didikas”…

 21. to nu sako:

  ATSIPRAŠAU! Gailiuosi, kad JUS įskaudinau. Pasirašykite, atsiprašysiu JŪSŲ asmeniškai. Ir nuoširdus ačiū JUMS už mandagumo pamokelę, ateityje netujinsių žmonių su kuriais neturėjau lytinių santykių.

 22. Anonimas sako:

  sirvis yra geriausias

 23. nu sako:

  >to nu
  Mes turejome su jumis lytiniu santykiu, kad jus mane tujinate? Parasykite varda, pavarde, gal prisiminsiu. Kitokiu atveju – prasau laikytis mandagumo.
  Tegu tempia. Kol Pakalnis moka.

 24. to nu sako:

  Pasirašyk adresą ir pavardę, gal atsiprašys asmeniškai. Temps Neringa, nesinervuok. Turint tokį palaikymą, tik į priekį…

 25. nu sako:

  >to nu
  Ramiau. Kol kas, pagai skaitliuka hey.lt parodymus (o jisai man kelia daugiau pasitikejimo, nei sita grauzuole ant foto), skaitomiausiu portalu sirvintu rajone yra http://www.sirvinta.net.

 26. nu sako:

  Tinka ir Neringa. Idomu ar ilgai temps.
  Bet kazkaip idomu cia. Dingo Vilma, neatsisveikino. Nemalonu, kai skaitytojus laiko lopais.

 27. to nu sako:

  Ai ai ai kaip nepatinka kad skaitomiausias, o taip norėtųsi kad būtų atvirkščiai ane? Yra ir bus skaitomiausias nes rašo taip kaip yra. Kam nepatinka turit alternatyvą ŠK, malonaus skaitymo.

 28. to nu sako:

  Niekur nedingo ta Vilma, kiek girdėjau laimingai ir ramiai gyvena Ukmergės rajone. O kuo neįtinka Neringa? Abi vienodai šaunios. Aišku gaila kad Vilma išvyko, abi kartu būtų dar šaunesne KN komanda.

 29. nu sako:

  Beje, galetumete parasyti kur dingo Vilma Valiukevičienė, kodel per visa ekrana pasirode Neringa Tuškevičienė, kodėl 2 menesius komoje buvote?
  Juk skelbiates, kad „Krašto naujienos” brangina kiekvieną savo skaitytoją. Mes dirbame dėl Jūsų, mes dirbame Jums, mes esame, kad būtume kartu su Jumis.”

 30. nu sako:

  O kas Jums pasakė, kad KN skaitomiausias?
  Kiti nebijo sudeti skaitliuko, o kur jusu?
  Kazkaip nerimtai pasirodete.

 31. P.S. Naujienoms sako:

  Sėkmės ir ilgų gyvavimo metų KN, Neringai išlikti drąsiai, objektyviai, korektiškai kaip ir iki šiol.
  *****
  Atsiprašau už kreipinį tu, bet esi paprastas ir tarsi savas žmogus, tikiuosi neįsižeisi.

 32. Naujienoms sako:

  Smagu, kad atgimėte su didele jėga. Kiek sujudimo ir diskusijų įnešėt į mūsų visų kasdienybę, o svarbiausia kad girdim ir kitą tiesą. Tai ką skaitėme pas konkurentus leido matyti tik dabartinės valdžios nuopelnus ir pagyras jiems. Ne veltui sakoma, jog visada reikia išklausyti abi puses, taip aiškiau susidarysime nuomonę. Skaitau ir laukiu jūsų straipsnių kasdien, džiaugiuosi kad publikuojat kultūros ir kitas naujienas, na o žinoma rajono politikų veiklos naujienos pačios įdomiausios ir aktualiausios. Norisi pasidžiaugti ir tarti AČIŪ Neringai, nes ji daugelio akyse kaip didvyrė. Pagalvokim kuris iš mūsų ryžtųsi dirbti šį nelengvą darbą, kai aplink toks bauginimo vajus, kai kaimynas su kaimynu, kolega su kolega bijo kalbėt. Ji dirba ir dirba kiek matau labai daug, bet svarbiausia pateikia mums informaciją, kuri net ir turėjusius nepakeičiamą nuomonę privertė pradėti galvoti ir suprasti kad nevisada balta yra balta, kad žmonės klysta ir klysta žiauriai.
  Dabar noriu kreiptis į pačią Neringa: mano nuomone šioms kalėdoms mažų mažiausiai nusipelnei kelialapio kelioms dienoms relaksui pvz. į Druskininkus. Nes matau kaip myli ir nuoširdžiai dirbi savo darbą, o svarbiausia nesi bailė. Nors žinok mieste jau pasigirsta klausimų: kaip ji nebijo , kad ją nušaus?

 33. valio sako:

  Ir išdygo baravykas –
  Pasipūtęs kaip didikas.
  Vos pakėlė jis kepurę,
  Plyšo samanos papurę…
  Anava koks aš galiūnas!
  Aš po keleto dienų
  Viską versiu iš šaknų!
  Kas ten pučias?
  Kas ten pučias?
  Tai čia aš, miškų urėdas!
  Baravykas kepurėtas!
  Lįsk greičiau į paparčius,
  Nes nulaušiu ragučius…
  Jergutėliau, kaip šiurpu!
  Šap, šap, šap!
  Lietus palijo.
  Baravykas tuoj atgijo,
  Atsigėrė iki soties
  Ir pradėjo vėl kėsnotis!
  Ei, paparti žaliakarti,
  Gal užteks tau lietų gerti!
  Aš po keleto dienų
  Viską versiu iš šaknų!
  Papartėlis slepia žiedą,
  Ašarėlė lapais rieda…
  Šap, šap, šap!
  Lietus palijo.
  Baravykas vėl atgijo,
  Pasimuistęs savo guoly,
  Drūtą ąžuolą užpuolė.
  Traukis, medi storakoji,
  Kam tu saulę man užstoji?
  Aš po keleto dienų
  Viską versiu iš šaknų!
  Tyli ąžuolas kerotas,
  Šimtametis samanotas.

 34. valio sako:

  Sveikiname. Žmonės vertina, kad rašote tiesą ir neišvedžiojate blevyzgų

Jūsų komentaras:


šeši × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]