Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

“Krašto naujienos” visada rems kultūrą ir bendruomenes

      20471922_1612104882146699_2147178392_nKaskart, kai gauname prašymą tapti kultūros, sporto ar bedruomenių informaciniu rėmėju, sutinkame net nesvarstydami. Visada džiaugiamės galėdami informuoti gyventojus apie planuojamus renginius, apie bendruomenių susitikimus.

       Yra bendruomenių ir kolektyvų kurie visada kreipiasi ir daug metų gražiai bendradarbiaujame. Iš to laimi skaitytojas, eilinis rajono gyventojas. Juk gavęs informaciją, gali ja pasinaudoti. Laimi ir renginių organizatorius, juk sulaukia daugiau žiūrovų, dalyvių. O kai susirenka gausesnis būrys – visada smagiau.

      Dar prisimenu tuos laikus, kai savivaldybė ir jai pavaldžios visos įstaigos visus skelbimus siųsdavo visoms rajono žiniasklaidos priemonėms. Juk normalu, kad  vieni žmonės skaito vieną laikraštį, kiti – kitą. Tokiu būdu nepriklausomai nuo politinių ar kitokių pažiūrų, visi gaudavo informaciją. Šiandien yra kitaip. Kultūros centras dėl mums nežinomų priežasčių matyt nėra suinteresuotas plačiau paskleisti žinią. Kelis kartus siūlėme skelbti jų teikiamą informaciją. Pasiūlė ieškotis jų tinklapyje. Nenorime būti apkaltinti informacijos vagyste. O ir informacinės sklaidos reikia ne mums, o organizatoriui.

      Todėl skelbiame tik tą informaciją, kuri mums yra atsiunčiama.

      Visada džiaugiamės, kai mūsų portalas skelbimuose nurodomas, kaip informacinis rėmėjas (rasite nuotraukose).

Įvertinimas visada malonu

      Šiomis dienomis mus pasiekė mielas laiškas iš Kernavės. “Krašto naujienos” ne pirmą kartą buvo Gyvosios archeologijos dienų informacinis rėmėjas. Už tai mums ir padėkota. Ačiū organizatoriams už dėmesį ir supratingumą.

Primename

      Dar kartą noriu priminti visiems, organizuojantiems įvairiausius renginius ir pramogas. Visi nepolitiniai ir nemokami renginiai viešinami nemokamai. Tereikia su mumis susisiekti ir atsiųsti skelbimą. Už mokamus renginius galima atsiskaityti bilietais, kuriuos mielai dovanosime skaitytojams.

     Taip pat norime dar kartelį priminti ir mūsų skaitytojams. Visi asmeniniai sveikinimai, padėkos, užuojautos, pagalbos prašymai skelbiami nemokamai. Juk “Krašto naujienos” pirmiausia yra Jūsų – skaitytojų. Tad kurkime savo žiniasklaidos priemonę visi kartu.

    Žinoma, jei nutarsite, kad norite ir galite skirti “Krašto naujienoms” paramą už patikusį straipsnį, už tai, kad kasdien aplankome Jus Jūsų namuose ar darbovietėse, mes būsime dėkingi už kiekvieną centą. Duomenys paramai:  VšĮ „ŠIRVINTŲ SPAUDA“, įmonės kodas 304096111, DNB   LT354010051003546765.

       Dėl skelbimų, sveikinimų, užuojautų ir visais Jums rūpimais klausimais galite kreiptis el.paštu [email protected] arba telefonu: 8-645 07043

        Draugaukime, būkime kartu ir visi kartu kurkime savo žiniasklaidos priemonę. Visada Jūsų ir su Jumis

12065740_967088843399370_2754253132364909253_n

Neringa

 

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni × = keturiasdešimt penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]