Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kviečiu į pirmą kartą pristatomą esamo įžvelgiamo meno kūrinių parodą

     64826287_389941165198504_615699045238702080_nKviečiu VISUS IR KIEKVIENĄ ASMENIŠKAI į liepos 5-6-7 dienomis KERNAVĖJE vyksiančią šventę (senoves amatų,kovų,Karaliaus Mindaugo šventę) ir pirmą kartą mano pristatomą esamo įžvelgiamo meno kūrinių parodą (eįm kūrinių).
     Joje eksponuosiu e į m kūrinius ant 9 akmenų ir ant vienos paprastos grindų plytelės  (šį pasikartojusį kūrinį,kartu su plytele galėsite įsigyti varžytinėse). Šiuos kūrinius jūs įžvelgsite patys iš mano pažymėtos vietos. Daugiau  informacijos apie e,įm kūrinius ir mano naujai įkūrtą eįmk fondą (Existing look art foundation ( ELAF )) galite rasti: https://www.facebook.com/elaf.fondas.
       Paroda vyks Kernavės centre,Kerniaus alėjos pradžioje, už Kryžiaus – sodelyje.
Pagarbiai Jurgis Marcinauskas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

 1. Jurgis sako:

  Per tris parodos dienas (liepos 5-7d.) lankytojo mokesčio surinkta 96,50 Eur ir gautas vienas mielas meno kūrinėlis. Iš šios sumos skiriama-rezervuojama iniciatyviniam įnašui Jungtinių Tautų Organizacijai 64,65 Eur; ELAF fondui 28,95 Eur; ELAF atstovui 2,90 Eur.

  Aukcionas kūrinio esančio ant paprastos plytelės neįvyko. Matomai dėl to, kad nesuspėjome išsireklamuoti. Išsireklamuosime sekantį kartą.

  Ačiū visiems už dalyvavimą. Iki kitų kartų. Geros Jums vasaros.

 2. Jurgis sako:

  2019.07.05 pirmą parodos dieną, Existing look art foudation (elaf) fonde jau surinkti 68 eurai (iniciatyviniam įnašui JTO 45.56 eurai; elaf fondui 20.40 eurų; elaf atstovui 2.04 eurai).
  Kviečiame visus apsilankyti parodoje rytoj (liepos 6 dieną) ir poryt (liepos 7 dieną), Kernavėje.(Alėjos pradžioje,už Kryžiaus sodelyje,VISI esate laukiami…

Jūsų komentaras:


aštuoni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]