Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Širvintų skyrius pristato kandidatus į Širvintų rajono savivaldybės tarybą

politinė reklama

fa38b596a27bbe194c7f69b626ff8c65

1. Vidmantas Mateika. Kandidatas į merus. Statybų inižnierius. Politinės patirties sėmėsi šios kadencijos taryboje, būdamas jos nariu. Aktyvus Vietos veiklos grupės, kaimo bendruomenės narys, dalyvauja saviveikloje, žaidžia krepšinį. Vadovauja savo įmonei. Kandidatas pasisako už nuoseklų projektų rengimą ir vykdymą, siekiant, kad jų nešama nauda apimtų kuo platesnį ratą rajono žmonių.

2. Kęstutis Pakalnis.Verslininkas. Buvęs Širvintų rajono meras. Aktyvus Tarybos opozicijos narys. Vienas pirmųjų stojo ginti atleistųjų ir subūrė juos draugėn. Kandidato manymu, visi rajone vykdomi projektai turi būti viešinami gyventojams ir su jais būtų tariamasi. Skaidrumas ir atvirumas – mūsų prioritetai valdant rajoną.

3. Meilutė Saidienė. Teisininkė. Dirba Nacionalinėje žemės tarnyboje. Išmano darbo teisę ir įstatymus, susijusius su žemės grąžinimu. Atsakinga, pareiginga specialistė, gerbianti kiekvieną žmogų. Pasisako už skaidrius ir sąžiningus rinkimus.

4. Elvyra Karickienė. Krizių ir pagalbos teikimo namuose padalinio vadovė. Kasdieniniame darbe susiduria su socialinė atskirtimi, žino žmonių silpnąsias ir stipriąsias savybes, Žino, kaip padėti gyvenime suklupusiam žmogui.

5. Jonas Purvaneckas. Žemės ūkio specialistas. Ilgametis savivaldybės darbuotojas įvairiose pareigose. Puikiai išmano rajono problemas ir turi idėjų, kaip jas reikėtų spręsti. Šiuo metu ūkininkus buria į asociaciją.

9c8092fc2c88d7db758f51dd8f0260c6

6. Laima Meškauskienė. Medikė, buvusi ligoninės vadovė. Žino, ko reikia sveikatos priežiūros įstaigų sėkmingai veiklai ir kaip to pasiekti. Kandidatė akcentuoja, kad kiekvienas žmogus turi gauti kokybiškas paslaugas.

7. Nina Bartkė. Medikė. Puikiai žino kiekvieno paciento medicininius ir socialinius poreikius, kolegų problemas medicinos srityje. Kiekvienas rajono žmogus turi gauti kokybiškas medicinos paslaugas.

8. Algirdas Sargelis. Žemės ūkio specialistas. Svarbu suvienyti visus Širvintų rajono savivaldybės gyventojus, mažinti atskirtį tarp Širvintų miesto ir kaimo gyventojų, skiriant vienodą dėmesį gatvių ir kelių priežiūrai, apšvietimui, medicinių paslaugų prieinamumui, bendruomenių kūrimuisi, laisvalaikio užimtumui.

9. Alvydas Olsevičius. Ūkininkas. Iš arti žino ūkininkų problemas ir poreikius. Turi idėjų, kaip  rajone galėtume skatinti mažųjų ūkių steigimąsi, ūkininkų produkcijos realizavimą.

10. Valda Vitkūnienė. Žemės ūkio specialistė. Išmano ūkininkams svarbius pasėlių deklaravimo niuansus. Jos teigimu, kiekvienas žmogus yra vertas, kad net ir valdžia su juo elgtųsi pagarbiai.

4b35d8a7a3512350930536647de29e18

11. Darius Šepkus. Ūkininkas. Aktyviai padeda aplinkiniams senoliams. Jis visada skuba visiems į pagalbą. Pats turėdamas jauną šeimą ir augindamas vaikus, puikiai žino jaunų šeimų kaime problemas ir poreikius. Jo manymu, vaikų ir paauglių užimtumas – geriausia nusikaltimų prevencija.

12. Jurgita Krasauskienė. Medikė. Kasdien susidurdama su skausmą patiriančiu žmogumi, geriau už bet ką žino, kiek pastangų kainuoja kovoti su liga. Bendruomenė galėtų padėti sergančiam ar neįgaliam žmogui savo dėmesiu, užimtumo pasiūlymu.

13. Alina Motiejūnienė. Buvusi medikė. Pati būdama senjora, žino šios amžiaus grupės žmonių problemas, poreikius. Ypatingai svarbu suteikti galimybę žmonėms, esantiems pensijoje, išlikti svarbiais bendruomenės nariais, kad nesijaustų nereikalingais ar atstumtais.

15. Mykolas Bildžiukas. Ūkininkas. Yra vidaus produkto naudojimo šalininkas. Jo manymu, valstybė turi suteikti pirmenybę savo ūkininkams aprūpinant švietimo bei gydymo įstaigas vaisiais ir daržovėmis.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-12.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Kleopatra 5 sako:

  Dieve šventas ir vėl lenda iš visų pakampių nejaugi jie dar kažko tikisi juk čia vieni klounai net žiūrėti nėra į ka

 2. ir vėl aš ........... sako:

  Ir vėl tu…
  2019-02-13 18:25

  cituoju ” Stovi žmonės grupelėmis, kalbasi. Turi ką pasakyti, ką paklausti…….”
  Čia kur taip maloniai bendraujama pas jūs Vasaros 5 ? :)
  Nei viename Širvintų raj, laikraštyje tokio reiškinio ,kad būtų tarp komentatorių bendraujama neaptikau .
  Čia kiekvienas komentatorius komentuoja sau ir jei pabandysi užduoti klausimą iš karto būsi durnas ,be jokių paaiškinimų . Ir dabar man siūloma balsuoti į Vasaros 5 pusę :)
  Gerb .komentatoriau ,,Ir vėl tu ” gal mudu sutarkime ,dėl abipusio aiškumo , Jūs man nesakysite ,ką man daryti ,o aš nesakysiu kur jums eiti . Ok ? :)

 3. Ir vėl tu... sako:

  Stovi žmonės grupelėmis, kalbasi. Turi ką pasakyti, ką paklausti. IR VĖL AŠ ir visi kiti pastebim, kaip IR VĖL JIS;JI prieina, kabinėjasi, nori įsiterpti į pokalbį, bando kažko paklausti, kažką pasakyti. IR VĖL visi supranta, kad žmogui ne visi namie. Gaila žmogaus, tik, IR VĖL JIS,JI to nesupranta.
  Žmogau, jeigu IR VĖL nežinai, į kurią pusę balsuoti, balsuok Į VASAROS 5.

 4. ir vėl aš ........... sako:

  Sveiki parapijiečiai …… ;)

  Jau ir laikraščiu nepasidalinat ?
  Abiejų stovyklų komentatoriai ,kaip partizanai ,tegali parašyti kelis žodžius ,,patinka ” ,,nepatinka ” ir ,,teisinga ” ,,neteisinga ,daugiau jokio argumentuoto pasisakymo. :)
  Jurgienei patinka Mateika , birutės -Ž.Pinskuvienė ,kodėl neparašyti kodėl patinka ? Kaip dabar pasielgti žmogui ,kuris neapsisprendęs už ką balsuoti?
  Vienas protingas ,kita graži ,o tu žmogau nors persiplėšk….. ;)

 5. Patinka sako:

  Birute, o man jie patinka. Jeigu Birutė patogiai jaučiasi pinskuvienės suteiktuose patogumuose, tai dar nereiškia, kad čia yra miesto grožis, gėris ir laimė… Birutei gal ir gerai, ko gero labai gerai, bet tokių kuriems gerai- mažuma. O ar gali būti gerai ir gražu, kai paminamos žmonių teisės, paminama demokratija???

 6. As sako:

  Birutei,eik į kitą laikraštį ir agituok už ponią kristalinę.Bus dar matyti kas laimės ar baimė ir prievartą ar teisingumas ir laisvė.

 7. birutes sako:

  man jie visi nepatinka,as uz gerb,Zivile Pinskuviene balsuosiu ir raginu kitus,kuriems rupi miesto grozis ir patogumai

 8. Siūlau sako:

  Kai kurie sąraše turėtų gerokai aukščiau stovėti. Nemanot?

 9. Jurgienė sako:

  Va čia tai sąrašas, kiekvienas pristatytas.Įdomu skaityti, pagal kompetencijas balsuočiau už visus. Už merą tik už Mateiką. Šitie nepapirkinės, jie eis sąžiningai. na jeigu nepasiseks, tai nors galės kiekvienam į akis žiūrėti drąsiai. Palaikau Jūsų sąrašą.

Jūsų komentaras:


aštuoni × vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]