Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lik sveika, vasarėle, sveikas, rudenėli!

received_2322558928004970Jau rudenėja…

Gamta dainuoja rudenio vėsa,
Jau rudenėja…tiek teliko…
Ir užmigo rugpjūtis kartu su saulės šypsena…
Sveikas rudenėli, jau Rugsėjis!
         Nors vasara jau išėjo ir užleido laiką karaliauti rudeniui, bet už lango dar žaidžia saulės spinduliai. Po vasaros darželio kiemą užpildė vaikų juokas ir klegesiai. Įsikibę į mamos ranką pirmus žingsnelius žengė mūsų  naujieji mažyliai. Vyresni nešini gėlių puokštėmis skubėjo į mokslo metų šventę.
         Šįkart mokslo metus pradėjom neįprastai. Visus pasitiko vasaros žolinių vartai, kurie simbolizavo atsisveikinimą su vasara, o pasitiko rudenėlio gėrybėmis puošti vainikai. Tai lyg vasaros ir rudens sandūra, kai ima greitai trumpėti dienos, kai vėl laikas grįžti į klases, grupes susitikti su senais ir naujais draugais. Tai laikas, kai vėl drauge patirsime daug naujo, įdomaus.
         Riešės darželio “Saulės zuikučių” grupės IU mokytojos Agnė ir Nijolė paruošė vaikams daug staigmenų. Išbraidę pievas vaikai rinko dar žaliuojančius žolynus, ant kalnelio tarp beržų ieškojo ir surado išdygusius grybukus, stebėjo dar vis ropojančius vabaliukus, gaudė žiogus, lietė voratinklius. Parsinešę gėrybes į grupes pynė vainikus, tyrinėjo, uostė ir klausėsi auklėtojų pasakojimų. Vėliau apžiūrėjo parodą “Žolynų vardai”. Sužinojo apie žolynų vardų kilmę iš paukščių ir vabzdžių pavadinimų, tai kregždūnė- kregždė, varnalėša-varna, žiognagė-žiogas, bitmetė-bitė ir t.t. O kaip smagu buvo sutūpti ir klausantis “Vakaro žvaigždelės” CD kompaktų pasivaišinti prie vaišių stalo.
         20190903_112349Kaip gera dirbti, augti ir leisti laiką Vilniaus raj.Riešės darželyje. Prie “Saulės zuikučių” grupės projekto prisijungė ir “Ančiukų” grupės auklėtiniai ir jų auklėtoja Jolita. Jie pristatė savo naująjį grupės projektą “Bitute pilkoji, iš kur medų nešioji”. Mažieji trimetukai, lyg mažos bitutės savo darbščiais pirštukais ne tik žais, bet ir kurs, pieš, lipdys, konstruos, draugą apkabins. O viską vainikavo dovana vaikams spektakliukas “Lašelio kelionė”.
         Su nauja energija, idėjomis ir mintimis einame pasitikti rytojaus. Mes, pedagogai, esame laimingi, galėdami įžengti į dar vieną saulėtą gyvenimo rudenį, kurio dienas užpildys vaikų šypsenos, juokas ir klegesys.
                Kantrybės ir stiprybės visiems linki Riešės vaikų darželio pedagogai.
Straipsnį parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Agnė Rudytė

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]