Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

M.Saidienė: Už teisingumą ir pagarbą Širvintų krašto žmonėms

3. Meilutė Saidienė

politinė reklama

/ MEILUTĖ SAIDIENĖ, kandidatė į Širvintų rajono tarybos narius /

     Gimiau, užaugau, baigiau vidurinę ir muzikos mokyklą, fortepijono klasę Ukmergės mieste. Besimokydama vidurinėje mokykloje lankiau teisės mokslų būrelį, nes mano didžioji svajonė buvo įstoti, mokytis ir baigti teisės mokslus. To siekiau nuo devintos klasės. Labai gerai, kad žinojau ko noriu ir to tikslo siekiau. Dabar jaunimas dažnai net paskutinėse klasėse nežino kuo norėtų būti, ką studijuoti. Taip buvo ir su mano dukra Giedre.

      Pridavusi dokumentus į Vilniaus universitetą, į teisės fakultetą sužinojau, kad konkursas į vieną vietą net aštuoni žmonės, o be konkurso eina grįžę iš tarybinės armijos tarnybos ir turintys trijų metų darbo stažą žmonės. Taigi, beliko pasikliauti savimi. Pasisekė, įstojau, baigiau. Tuo metu buvo dvi labai prestižinės specialybės tai teisės ir prekybos ekonomika. Nors tuo metu studentai tik studentavo, tačiau aš nuo trečio kurso dirbau ir išlaikiau save. Baigusi dirbau Vilniuje teisės srityje, vėliau keturis metus gyvenome ir dirbome mažame Rokiškio rajono Pandėlio miestelyje. Pagal savo specialybę darbo nebuvo, o maža dukra buvo trukdis važiuoti 30 km. dirbti į Rokiškį, nors pasiūlymų turėjau. Taigi teko ragauti mokytojos, auklėtojos, darželio vedėjos duonos. Žinau ką reiškia ši duona, nors tada buvo pagarba mokytojui, tarpusavio ryšys su mokiniais. Įdomumo dėlei pasisakysiu, kad mano auklėtinis buvo Vilniaus čigonų taboro baronas Stepas Visockas.

       Nuo 1984 m. gyvenimas tęsiasi Širvintų rajone. Dirbau kolūkyje ,,Širvinta“ teisininke. Tai buvo patys gražiausi metai mano gyvenime. Dar ir šiandien susitikus buvusius bendradarbius smagu pasidalinti prisiminimais ir visi sako, kad kolūkyje dirbant buvo darbingi produktyvūs metai, kad labai daug kas priklauso nuo vadovų. Neeilinis pirmininkas buvo Vasilijus Dorofejevas. Jo pagarba eiliniam darbo žmogui išliko prisiminimuose iki šiol. Pirmininkas pirmiausia vertino paprastus darbščius darbuotojus, negailėjo jam gero atlygio už darbą, pagyrimų, dovanų, geresnių buitinių sąlygų, nes buvo statomi gyvenamieji namai, butai suteikiami kolūkio darbuotojams. Kai klestėjo kolūkis, tai klestėjo ir jame dirbantys žmonės. Jau praėjo daugiau kaip 20 metų, kai privaloma buvo sunaikinti kolūkius, manau, kad tai nebuvo geras sprendimas, tai daryti, bet tokie politiniai sprendimai nugalėjo.

     Dirbau ir Širvintų ligoninėje (vėliau reorganizuota į VšĮ Širvintų ligoninę ir VšĮ Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą“) teisinį darbą. Keitėsi įstaigų vadovai, niekada nebuvo pažeidžiami įstatymai, buvo gerbiami visi medicinos darbuotojai, rūpinosi pacientais, gerino darbo sąlygas dirbantiesiems, kvietė dirbti gydytojus specialistus, stengėsi gydymo įstaigas išlaikyti, kad tik rajono gyventojams būtų prieinamos medicinos paslaugos.

      Tačiau atėjo 2015 m., kai po savivaldos rinkimų prie Širvintų rajono vairo stojo Živilė Pinskuvienė su savo komanda. Netiko buvusios įstaigų vadovės, specialistai ir pradėjo atleidinėti. Kuo tai baigėsi visi puikiai žinome ir ne tik medicinos srityje, bet ir kitose įstaigose.

     Man pagailo pasimetusių atleistųjų iš darbo savivaldybėje, medicinos įstaigų vadovių  tuomet ir priėmiau sprendimą padėti šiems žmonėms. Suradau nuostabią advokatę Gitaną Gudaitę, kuri ėmėsi atleistųjų iš darbo bylų ir visas jas laimėjo. Pagal atleidimo iš darbo motyvus, buvau įsitikinusi, kad bylos bus laimėtos. Į pagalbą atėjo Kęstutis Pakalnis, Jonas Purvaneckas. Kaip matote, tik kartu galima daug padaryti teisingų ir gerų darbų.

      Nuo 1994 m. dirbu su žemės teisę reglamentuojančiais įstatymais, su darbo teise. Nuo 2015 m. Živilės Pinskuvienės buvo didelis noras mane išsiųsti iš Širvintų rajono, kad tik netrukdyčiau rinkimuose, kad galėtų be didesnių pastangų ,,siekti ir dirbti rajono labui“, beje buvo ir dar vienas tikslas atleisti mane iš darbo. Tačiau ne visi norai išsipildė. Jūs žinote jos pastangų peripetijas ir nesikartosiu. Savo noru 2015 m. liepos mėnesį pakeičiau tik darbo vietą iš Širvintų rajono į Vilniaus rajono žemėtvarkos skyrių.

      Niekada nesiskundžiau darbu, visada buvo noras padėti, pagelbėti žmonėms įvairiose gyvenimo situacijose. Turiu daug draugų, ten kur gyvenau, visur sutariau, todėl bendrauju ir šiandien su buvusiais kaimynais. Gerbiu žmogų, koks jis bebūtų, ar jis dirbtų eilinį darbą, ar vadovaujantį, juk nei vienam nesuteikė teisės žmogaus žeminti, tyčiotis iš jo, atvirai niekinti, parodyti, kad tu jo nekenti, kažko nesupranti. Niekada neskyriau darbų, galiu juos dirbti bet kokius. Labai patinka daržininkystė, sodininkystė, maisto gaminimas, konservavimas, naujų receptų išbandymas. Laukiu pavasario ir vėl su kaimynėmis dalinsimės sodinukais, naujomis veislių rūšimis, naujais skanėstų receptais ir kitkuo, tuo ką turime.

     Deja, teisės mokslų nesirinko mano dukros. Dukra Giedrė baigusi Vilniaus universitetą, išvyko vieneriems metams į Norvegiją, vėliau dar vieneriems metams ir taip gyvena ten jau apie 15 metų. Aišku, kad negrįš, nes vyras norvegas, turi sūnų ir dukrą, turi darbą ir pilnai sutvarkytą buitį. Susitinkam dažnai, kokius keturis kartus per metus. Dukra Ieva gydytoja odontologė, dirba Ukmergėje. Labai malonu girdėti pačius gražiausius žodžius iš žmonių, kurie gydėsi pas ją. Vyras Rimantas jau pensininkas, dirba namų ūkio darbus. Mano šeima daug keliauja. Ne kartą turėjome kruizą iš Majamio po Karibų jūros salas, Turkiją, Egiptą ir kitur. Kiekvienas mes turime galimybę keliauti, tik dažnai verkšlename, kad negalime, pažįstu ir pensininkų, kurie leidžia sau pakeliauti.

     Kodėl tik 2019 m. kandidatuoju į Širvintų rajono savivaldybės tarybą? Tokį klausimą gaunu dažnokai. Taigi, politikoje dalyvauju apie 20 metų ir matau, kad nuo 2015 m. viskas pasikeitė kardinaliai. Vaikai užaugo, gyvena savarankišką gyvenimą, dabar turiu daugiau laiko skirti politikai, žmonėms, jų problemoms spręsti. Aš ne iš tų žmonių, kurie mato, kad sprendimai turi būti kitokie, paprasčiausiai bijo pasakyti nieko nedaro. Negaliu taikstytis su netiesa, su neteisinga nuomone, darbais, apgaule, kito žmogaus negerbimu, patyčiomis. Mes esame visi lygūs prieš įstatymus, tai mums užtikrina Lietuvos Respublikos Konstitucija.

      Jeigu būsiu išrinkta į tarybą, dirbsiu teisinį darbą, nes taryboje teisininkų jau seniai nėra. Sieksiu, kad priimami sprendimai būtų priimti tik vadovaujantis teisės aktais ir kitais poįstatyminiais aktais. Su kitais partiečiais, bendraminčiais sieksime, kad į Širvintų rajoną sugrįžtų teisingumas, pagarba žmogui, ko pasekoje išnyktų baimė, susipriešinimas, kad vėl atsirastų pasitikėjimas įstaigose, vienas kitu, nes gyvename tik vieną kartą ir tokie neigiami reiškiniai neturėtų vietos mūsų krašte. Geriau savo kraštą garsinkime gerais darbais, o ne skandalais ir melu.

ApplicationFrameHost_4lxKV9Zygm

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-12.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Tikrai sako:

  Meilutė,Elvyra,Laima,Vidmantas,verti dirbti taryboje.

 2. > vaje sako:

  ir vėl vargšiukė Kleopatra…Įdomu, kas ją išmokė naudotis kompiuteriu, nes su minčių dėstymu ir rašyba ne kas, labai ne kas.

 3. Kleopatra 5 sako:

  Už jaunučiai tai ko pati rašinėji jeigu turi ką veikti aš irgi turiu ir vyrą ir viską ko man reikia jokių pamažu nepigu rašau tiesa ir viskas

 4. Užjaučiu sako:

  Kleopatra, mieloji. Visos normalios moterys šeštadienio rytą mėgaujasi vyro virta kava ir seksu su juo. O tu, vargšelė, neturi to. Kas tuomet belieka – pamazgas pilt. Užjaučiu tave. Eik į kokį pažinčių saitą, bent laimės apturėsi.

 5. Kleopatra 5 sako:

  Vaje ar šitą višta visai pabludo kas ją rinks nebent tik kaimynai daugiau niekas tik apsijuoks

 6. Migle sako:

  Taip ir as linkiu Saidienei patekti i taryba reikia uz ja balsuoti nebijo apginti zmogu pasakojo kad nuostabi kaimyne nepasiputusi visada pagelbes tokie zmones turi ten buti ir dirbti zmonems o ne gelems eglutems ir subinlaiziams

 7. Norėčiau sako:

  Labai norėčiau, kad Saidienė būtų savivaldybės taryboje, pasitikiu jos kompetencija ir žinau, kad tikrai netylės ir nekilos rankų pagal komandą. To labai bijo krištolas ir labai stengėsi palaužti, bet nepavyko…

 8. zose sako:

  tikrai permainos reikalingos.O dabar šeimos klanai apsede kėdes ir tik kad priklausytum”tai”partijai.Kiek gyvenu tokio susiskirstymo nebuvo.Žmonės apsigraibykit,gal miegat?Nejaugi nematot kaip jus už piršto vedžioja?Kažka pamatot padarė-tai džiaugsmo pilnos kelnės.Juk daug projektų buvo padarytų,gerai joms pustis kaip varlėms.

 9. Taip sako:

  Dabar labai greai garsina visokios dainuškos, teismai ir t.t.

Jūsų komentaras:


− vienas = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]