Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Manome, kad Kultūros centro direktorius turėtų dirbti toliau

PurvaneckasVakar vykusiame Širvintų rajono tarybos posėdyje įvyko akibrokštas, kuriuo tik išskirtinais atvejais naudojasi Tarybos nariai – nusišalinimas nuo balsavimo. Paskelbus klausimą dėl Kultūros centro direktoriaus E. Druskino drausminės nuobaudos, išprašius patį direktorių iš posėdžio ir kalbėjus jam už akių, net devyni Tarybos nariai pareiškė nusišalinantys nuo šio klausimo svarstymo.

Kodėl reikėjo tokių drastiškų priemonių, ar jau Taryba negali susikalbėti normalia žmonių kalba, „Krašto naujienos“ paklausė Tarybos nario nuo Lietuvos laisvės sąjungos (Liberalų) JONO PURVANECKO:

-          Iš to, kaip buvo siūloma balsuoti susidarė įspūdis, kad valdančioji dauguma su laikina mere priešakyje  nori atleisti Kultūros centro direktorių iš pareigų. Mums buvo akivaizdu, kad bandoma apgauti Tarybą ir pasinaudoti susidariusia situacija.

Pirma buvo siūloma balsuoti bausti ar nebausti direktorių. Lyg ir viskas atrodo gerai. Tačiau balsuojant už drausminės nuobaudos dydį, opozicijos balsai būtų bereikšmiai, nes laimėtų daugumos balsas. O jis nebuvo patikimas. Mes, visi trys liberalai (V. Mateika, K. Pakalnis ir aš), pasisakėme už tai, kad šis klausimas nebūtų svarstomas. Ne, mes nepalaikome darbo drausmės pažeidimų ir neginame pažeidėjų. Sakyčiau net gi atvirkščiai – mes pasisakome už tvarką.

Tačiau situacija tokia, kad Taryba nėra patvirtinusi nei medicinos įstaigų vadovų, nei kultūros centro direktoriaus darbo valandų. Kol nėra reglamento, numatančio, kada vadovas turi būti darbo vietoje, tol mes neturime teisės vadovo bausti. Mūsų partijos atstovai pasisako už tai, kad būtina parašyti įstaigų vadovų darbo įstatus, su jais supažindinti vadovus ir tik tuomet iš jų reikalauti laikytis numatytų tvarkų.

Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad Kultūros centro direktorius atėjo dirbti labai sunkiu periodu, kai keitėsi valdžia. Atėjo ir iškart gavo didžiulį iššūkį – režisavo miesto jubiliejaus šventę. Beje, atsiliepimai apie šventę labai gražūs. Per trumpą laiką tiek padaryti nekiekvienas sugebėtų.

Todėl manau, kad turime leisti jaunam žmogui parodyti savo gebėjimus. Juo labiau, kad dauguma kultūros darbuotojų palaiko direktorių ir džiaugiasi jo įvedamomis naujovėmis (apklausą atliko mano kolega – Vidmantas Mateika). O mes – Tarybos nariai – atlikime savo darbus iki galo – sukurkime tvarką ir tada reikalaukime, kad jos būtų laikomasi.

Užrašė Neringa Tuškevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. opozicijai sako:

  Šaunuoliai, kad ryžotės ginti savo rajono vadovus, o jų asmenyje ir mus visus. Ačiū

 2. pacientė sako:

  Turėsim eiti ir ginti medikus. Kitaip liksime be ligoninėds ir poliklinikos rajone

 3. Vistiek susidoros sako:

  Ka jus berasytumet tendencijos aiskios…susidorojimas ivyks, slykstu ziureti kaip naujoji mere dabar lakstys,kol uzdusins poliklinikos ir ligonines vadoves…

 4. taigi sako:

  Jonai, turėtum žinoti, kad vadovai savo darbe vadovaujasi ne vadovų “darbo įstatais” bet, “pareiginiais nuostatais”.

 5. Tiesa sako:

  Visiskai teisingai.

Jūsų komentaras:


trys + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]