Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Merė pusdienį skyrė kandidato žmonai

     SKAITYTOJAI RAŠO

D2fnuwjVp8  „Trečiadienį kandidato prezidento rinkimuose Gitano Nausėdos žmona apsilankė Širvintose. Susitiko ne tik su savivaldybės gyventojais, bet ir su Širvintų mere Živile Pinskuviene. Pastaroji po susitikimo 15min pranešė antrajame rinkimų ture tikrai balsuosianti už G.Nausėdą. O jo žmonos vizito nuotraukos paskelbtos ne asmeninėje merės, o savivaldybės feisbuko puslapyje be jokios nuorodos į politinę reklamą,“ – šiandien rašoma portale 15.min. Visas straipsnis čia:

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-rinkimu-kampanija-isitrauke-d-nausediene-jau-pelne-z-pinskuvienes-parama-56-1148660

    Ir išties, Širvintų rajono savivaldybės facebook paskyroje paskelbti net trys pranešimai apie tris skirtingus kandidato į prezidentus žmonos susitikimus Širvintose. Tiesa, čia derėtų atkreipti dėmesį, kad niekur apie vizitą nebuvo skelbiama, tad susitikti ne visi ir galėjo.

       Bendraudama su kaimynais išgirdau daug klausimų, į kuriuos atsakymų neturėjau.

     Pirmiausia kilo klausimas, kodėl atvyksta kandidato žmona? Ar tai reiškia, kad ir valstybę valdys ji? Juk žmonės tikrai būtų norėję pasiklausyti ir paklausinėti paties kandidato. Tiesa, rinkimų štabas pranešė, kad ponios D. Nausėdienės kelionės nėra susijusios su politine reklama, tačiau tuomet nesuprantu, kodėl ji pristatoma, kaip kandidato į Prezidentus žmona?

     Facebooke pabrėžiama, kad ji – kandidato žmona. Tai turėtų reikšti, kad ji atvyko agituoti už savo vyrą. Tuomet, kas sumokėjo už politinę reklamą? Kas apmokėjo salės nuomą? To klausiu žinodama, kad net kai kuriems rajono kultūros kolektyvams repetuoti Širvintų kultūros įstaigose vietos neatsiranda ir jie priversti glaustis vadovo namuose arba nuomotis patalpas.

      Klausimas ir dėl susitikimo laiko. Kodėl negalima buvo susitikti vakare po darbų, kad VISI norintys galėtų dalyvauti susitikime? Ar taip parodoma, kokia rinkėjų dalimi bus rūpinamasi? Ar tai reiškia, kad dirbantys ir mokesčius mokantys žmonės nėra svarbūs?

     Neaišku, kodėl savivaldybė užsiima politikavimu. Tiksliau – politine reklama. Ar meras neturi svarbesnių darbų ir gali nemažą dienos dalį skirti kiekvienam rajono svečiui?

       Ir dar. Kodėl į Širvintas susitikti su gyventojais stebuklingai atvyksta tik tie kandidatai, kuriuos palaiko merė?

     Dar tikrai ne vieną klausimą turėčiau, tačiau suprantu, kad net neverta klausti, juk niekas neatsakys. O labai gaila.

     Turiu pripažinti, kad po tokių akibrokštų turėsiu labai gerai pagalvoti, už ką balsuosiu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

24 Komentarai (-ų)

 1. Šiauliai 2 sako:

  Ne nu, matematiks Donce vis da chujovs. Aš suprantu, įsitaisyt’ grįžus nuoris i įsitvirtint’ respektabilei socelinei aplinkoj yra svarbu i maluonu. Nu, bet aš aiškei žinau, kiek kainuoj padanga ikspenktam i tas fakts, ka technikuj nekel’ grūžčika alguos nesuved visų galų ant tiek, ka galietum sakyt’: “šefs malačius”.

  Šefs yra skrega, katro nagai atsukti tik i save. Visas jo respekts aplinkuoj yra toks tik tode, ka jis apsup save tokeis, kai Donce. Blizgučių megiejais i katrie džiaugias, ka leida ranką paspaust’.

  Tokie šefai, kai ekonomika sukas nepriklausomai nuo jo, per pakilimą perk ikspenktus, o per suletiejimą mažin etatus i pjausta atlyginimus, bet iskpenktų nepardaviniej. Nu tik padangas jau norvegų išmontuotas an sava ikspenkta montuoj. Nes kitaip nebeišein, reik’ pataupyt’. O nupjuovę algas i sulaukę kita pakilima, nelabai greit juos kel’, nes ble, ikspenkts jau pasena i reik’ naujesne. Nu ka būtum malačius.

  Tokie šefai i šnekas su sava klapčiukais tik tode, ka jie nesuprant, ape ką jis šnek. Nes nu “bbž, matos ka protings, juk lentpjūvę pats pakiele, če aš durns neįsikertu, bet labai maluonu, ka pašnek su paprastu darba žmuogum”. Gražei pašnek, taip suprantamai, supranti? :D

  I pavež tik tode, ka Donce galietų pasiklausyt’ patarimų, ka Turkijoj nereik’ atostogaut’, nieka gera ten, o geriau Nicoj. Nes malačius yra malačius, jam patarimų tai negaila

 2. Šiauliai 1 sako:

  Malačius yra malačius, tode i malačius

  Susitinku če kurę dieną Doncę prie laiptines senam kieme. Kažkada gerai sueidavom, pastuovei kartu tūsindavom. Donce maladiec gezas, su matieka nesisekdava, bet paskaičiuot’, kiek kvadratų plytelių tau į vuonią reiks, gal’ be klaidų i be atlikusių plytelių.

  Ans jau nuo jaunystes būdava toks prie reikalų. Nu žinot, kiekvienoj kompanijoj yra gezas, katras viską išmana apie daiktus. Nu če tas, kur načiofkej laužą užkur’, šašlykus pavarta i fiejas su valtim plukda. O ryte išdidžei išsitrauk’ krokodilus i prikur’ tava ratus, katrie pavarga nuo muzona kaitinima per visą naktį. Ape palapines net nešneku. Krč, patikims gezas. Nu tai va, če yra Donce.

  - Tai kas gera? – belenkiek laika nematęs, net keista matyt’.

  - Tai nieka, va grįžau iš anglų po keletas metų, susiradau če darbą i būnu sau patenkints, – džiaugias tevyne Donce nematematiks.

  - Tai ką dirbi?

  - Aj če tokioj lenpjūvej, paletes gaminam, pjaustom, kalam. Įsidarbinau kai grūžčiks, bet tai žinai, kai suprata ka i liniją pareguliuot’ galiu, tai daba ten kažkoks techniks a kas. Bbž. Krč visų galų techninis vaizeris :D Vizitkių nedara, tai nepamenu tikslei pats, ką ten buhaltere iš personala skyriaus įraše :D

  - Gerai ka grįžai, če juk smagu :) Šefs normalus? Ką muok?

  - Šefs tai malačius, iškart va, be problemų pareigose pakiele. Gal i algą da pakels… Toks gezas iš Medelyna. Gal i žinai jį? Audrys toks, su juodu ikspenktu raiža, – išdidžei saka Donce. – Šeip malačius, būn einu namuo pvz, tas jeigu lek’ pro šalį, pavež link miesta, negaila visai. Pašnekam visad. Malačius toks.

 3. Nurimk sako:

  Nu neverk. Nebuvo to Gabrieliaus. Tai tik tamstos siaubas. Pabusk

 4. o tai tau sako:

  atvaziavo gabrieliuks i sirvintas, jusu laikrasteli tyla. ka sake, ko prase? oi pas jus tyla, nuotraukos viesos, bet nedejot. kodel?

 5. kasdien anekdotai sako:

  stiprios Lietuvos be Lietuvos bambos- Širvintų- nebus :) o išvertus į paprastų žmonių kalbą- be Pinskuvienės Lietuvai “kajuk”. O jei Pinskuvienė tik neseniai laaabai palaikiusi Skvernelį, dabar laaabai palaiko Nausėdą, tai pastarieji turi būti ypatingai pamaloninti

 6. Nu jo sako:

  Su Pinskiee susitiko,tai ne reklama,o antireklama.Dvi alie gražuolės,pensinikių apsuptyjeee….

 7. Kleopatra 5 sako:

  Visai nutekėjo žmonės prieš rinkimus kas jums blogai ir vėl norit kad Lietuvai vadovautų senmergė ir lanzberginiai gana jau viena turėjom apsaugok dieve

 8. pabaiga sako:

  o kaip cia dabar vakar skverneli palaike siendien nauseda o rytoj kam

 9. Liūdna sako:

  Liūdna, kad rajono vadovės politikuoja. Ne tam jas žmonės rinko

 10. laisvas žmogus sako:

  TIESA SAKANT, BUVAU APSISPRENDĘS BALSUOTI UŽ – NAUSĖDA, BET PO TO NELEMTO SUSITIKIMO – NEBALSUOSIU. ž.p. MAN NEVADOVAUS

 11. Rimas sako:

  kodel straipsnio neparaset, kai lankesi anukas Gabr…. sirvintosre? idomu ko norejo? ir ranka spaude pinskuvienei? vajeeee, negi praziopsojot…….

 12. Politika sako:

  Nausėda – analitikas ir išstudijavo savivaldos rinkimų rezultatus. Jei ŽP palaikė 2/3 širvintiškių, atėjusių į rinkimus, galvoja paspaus ranką ir gaus Širvintose daug balsų. Bet tik žmoną atsiuntė, tai reiškia nesureikšmina ŽP įtakos. Dar pamiršo, kad Pinskuvienės nemegėjų Lietuvoje daugiau negu širvintiškių, balsavusių už ją.15min pakankamai populerus dienraštis, tai klausimas ar jis nepakenkė pats sau.

  P.S. Kadangi Nausėda geras išverstaskūris, tai po rinkimų dar abejoju ar norės prisiminti šį žmonos vizitą.

 13. Rimas sako:

  Kažkaip sudvejojau po šio straipsnio. Norėjau už Gitana o dabar geriau šašlykus kepsiu ir balsuoti neisiu

 14. Kazys sako:

  Ponios Nausėdienės atvykimas į Širvintas Gitanui Nausėdai balsų nepridės, veikiau atims. Mūsų šeima planavo balsuoti už Nausėda, bet po šio įvykio tiktai palaikysime I. Šimonytę.

 15. Taip sako:

  Tai tikrai didelis akibrokštas! Pasaulio pabaiga! Aš irgi nežinau už ką dabar balsuoti!

 16. O ne sako:

  Dėl tokių palaikytojų už jį nebalsuosiu ir aš. O juk balsavau pirmam ture

 17. Xi sako:

  Žodžiu, nesvarbu, kad ponas G.N. tiko ir patiko, bet dabar, kai gavo Ž.P. palaikymą, tai jau ir viskas, priešas nr.1. Atsigaukit nepėzėją!

 18. Oj sako:

  Tik neapsiverk.

 19. Vox sako:

  Oi, tuoj pravirksiu iš to Nausėdienės „gerumo“ – kol vyras nekandidatavo, tai niekur, jokiame laikraštėlyje net neteko skaityt tokių meilių žodžių ir meilės tiems „atskirtiesiems“. Pats girdėjau prieš kokius porą metų, kai rimtoje televizijos laidoje banko darbuotojas Nausėda buvo užklaustas, ką jis manąs, ar nereikia įvesti progresinius mokesčius, nes kitokių efektyvių priemonių skurdui mažint nėra. Tada Gitanas KARŠTAI išvedžiojo tuo savo monotonišku kalbėjimu, kad to jokiu būdu daryt nevalia. Tada jis kalbėjo taip, kaip reikėjo stambiems verslininkams. Dabar, kai jis nori tapti prezidentu, jau kalba, kad progresinių reikia….Kai taps juo, progresinių vėl nereikės…Tai va taip, ponios Širvintiškės rinkitės bankininką ir gražų vyrą.

 20. Vietiniam sako:

  Belsk medį, spjauk tris kartus. Kaip drįsti šitaip galvoti? Infarktą įvarysi7

 21. Vietinis sako:

  Pinskuvienė – Širvintoms, Pinskus-Europai, tai bent gyvensime, broliai triušiai….
  Moka damutė savo užnugariu rūpintis, bet o jeigu Šimonytė?….

 22. Kompanija sako:

  Malinauskas, Uspaskichas, Pinskuvienė…

 23. Kada atsakysi? sako:

  Ž. Pinskuviene, kada atsakysi už savo veiką???

 24. Tik už Skvernelį! sako:

  Nepamirškit, kada rajono merė buvo tik už Skvernelį!!!

Jūsų komentaras:


× trys = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]