Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Musninkų gimnazija „ūgtelėjo“ pusšimčiu mokinių

AAADSC_0184/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

   Šiuo metu, kai daugumoje ne tik kaimo, bet ir miesto mokyklų mažėja mokinių, kai mažosios kaimo mokyklėlės dėl šios priežasties yra uždaromos, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija gali džiaugtis neįtikėtinai dideliu naujų mokinių antplūdžiu.

   Šiais mokslo metais gimnazijos duris atvėrė pusšimtis naujų mokinių. Jie pabiro po skirtingas klases. Pirmą kartą po penkiolikos metų pertraukos gimnazija turi net dvidešimt pirmokų, o juk pastaraisiais metais jų skaičius net dešimties nesiekdavo. Po labai ilgos pertraukos pirmą kartą vėl suformuoti du tos pačios klasės komplektai – taip nutiko su pirmąja gimnazijos klase (9 kl). Padidėjus mokinių skaičiui klasėse atsirado galimybė rusų ir anglų pamokų metu klases dalinti į grupes. Taip mokiniai sulauks daugiau mokytojų dėmesio ir turės galimybę dažniau kalbėti užsienio kalba pamokos metu. Gimnazija taip pat džiaugiasi net keturiais ikimokyklinio ugdymo skyriais, juose kartu bus ugdoma ir šešiolika jau kitąmet būsimų pirmokų. Direktorė Palmira Kvietkauskienė tėvams džiaugėsi, kad kaimo mokykla auga, o tai labai džiugina visus.

    AADSC_0130Auganti Musninkų gimnazija mokslo metus pradėjo tradiciškai. Susirinkę klasėse ir pasidalinę vienu kitu atostogų įspūdžiu, mokiniai su savo mokytojais rikiavosi tradicinei kelionei į Musninkų Švč. Trejybės bažnyčią, kur jų laukė klebonas kunigas Virgilijus Balnys. Pamokslo metu kunigas priminė, kad kiekvienas žmogus yra apdalintas talentais ir yra labai svarbu juos tobulinti, puoselėti. Tuomet talentai augs. To ir palinkėjo jaunimui. Šventų mišių metu grojo ir giedojo gimnazijos moksleiviai ir mokytojai. Kunigas pašventino naująją gimnazijos vėliavą.

   ADSC_0012Gavę Aukščiausiojo palaiminimą jaunimas grįžo į gimnazijos kiemą. Čia pakelta Lietuvos valstybės vėliava, reiškianti mokslo metų pradžią. Susirinkusiuosius pasveikino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė. Ji merės vadu pirmokams dovanojo mokyklinių priemonių. Šventėje dalyvavo ir šios mokyklos buvęs auklėtinis, fotomenininkas Jonas Lučiūnas. Jis gimnazijai ponios Marijos Remienės vardu, kuri taip pat yra šios mokyklos mokinė, dovanojo savo naujausią fotoalbumą „Širvintų krašto žmonės“, kuriame yra ne vienas musninkietis. Svečias nuo savęs gimnazijos bendruomenei įteikė visus savo fotoalbumus ir istorines knygas. Gimnazijos bendruomenę pasveikino ir miestelio seniūnė Birutė Jankauskienė.

     DSC_0133Dainomis mokyklą ir rudenį pasveikino buvęs mokinys Tadas Imbrasas, mokinių estradinė grupė „Iš kampo“ ir mokytojų ansamblis.

     Baigėsi šventė, klasėse vėl girdėti ramus mokytojo balsas, koridoriuose sklando jaunatviškas juokas. Čia auga jaunoji karta – mūsų ateitis…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. Būrimas sako:

  Tai būrimas iš nuorūkų. Gal kas bando klibinti direktorės kėdę? Neteko girdėti. Šiaip klasikinis veiksmas, paleidi gandą, kad kažkas negerai, jį eskaluoji, žiūri ar sėkmingai plinta. O tada, jeigu kam nors, ar kai kam naudinga, ir yra politinė valia… Būtų liūdna.

 2. aha... sako:

  Man teko girdėti, kad labai suprastėjo Širvintų m. gimnazijoje paruošimas, atmosfera. Teko girdėt, kad iš širvintiškiai į Musninkus važinėja. Gal kas tiksliau žino, aš tik iš nuogirdų

 3. Neringa sako:

  Mano vaikų jokie autobusiukai nevežioja. Mokykla kieme. Tad dar pasidomėkite, ką ir kur veža. O dėl buto,užgrobti turint nuomos sutartį, neįmanoma.

 4. Geltonas dramblys sako:

  Man trūksta entelekto, Rimui trūksta humoro jausmo. Tai nors „tremtiniui“ nieko netrūksta, jis gavo kadaise Neringos užgrobtą butą.

 5. Rimas sako:

  Geltonam drambliui. Ar jums negėda? Gal geriau pasidomekite kas padaryta su neva buvusiu užgrobtu butu. Ir kokio jus turėtumėte buti intelekto žmogysta kad norint įkasti kimbate prie vaikų?

 6. Geltonas dramblys sako:

  Na matot, Tuškevičienė turėjo užgrobtą butą, dabar Musninkuose užgrobė butą su kiemu. Kol kas geltonas autobusiukas Tuškevičienės vaikus veža į Musninkų gimnaziją, vėliau vežios į Vilniaus Universitetą, nes vaikai ketina studijuoti žurnalistiką. Nepasisekė vaikams su žurnaliste apsimetinėjančia mama, tai nors patys bus tikri žurnalistai bakalaurai, magistrai. galės puonei mierei diplomą parodyti.

 7. Klausimas sako:

  Kodėl į Tuškevičienės kiemą rytais atvažiuoja geltonas autobusiukas? Jos vaikus kažkur veža?

 8. Pabėgo sako:

  Daug Bartkuškio vaikų pabėgo į Musninkus. Mes taip pat

 9. Neklaidinkite sako:

  Neklaidinkite žmonių. Čiobiškio vaikai pernai priklausė Musninkams ir buvo įskaičiuoti

 10. nes sako:

  Padaugėjo mokinių nes Čiobiškio mokyklą uždarė

Jūsų komentaras:


du + = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]