Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujųjų metų naktį iškvietimų netrūko

Ukmergės rajono PK / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Ukmergės rajono PK / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Pirmą 2014-tųjų metų dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnams darbo nestigo. Per parą buvo užregistruoti 38 pranešimai. Pirmąją šių metų dieną pradėti penki ikiteisminiai tyrimai, iš kurių du – dėl sveikatos sutrikdymo, du – dėl smurto artimoje aplinkoje bei vienas dėl grasinimo. 

Policijoje buvo gauta per 10 pranešimų apie keliamą triukšmą. Dažniausiai buvo skundžiamasi dėl besivaidijančių kaimynų ir garsiai klausomos muzikos. Apie 1 val. 40 min. kaimynai pranešė, kad girdi kaimyniniame bute triukšmą – mušama moteris, verkia vaikai. Policijai nuvykus nurodytu adresu visuose butuose buvo ramu. Paskutinis nusiskundimas dėl garsiai leidžiamos muzikos gautas 5 val. 50 min. Pareigūnams teko važiuoti raminti mušeikų. Į įvykius nuvykę policijos pareigūnai suvaldė situaciją, viešosios tvarkos pažeidėjams buvo surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai. Pareigūnams teko raminti ir įsiplieskusius konfliktus šeimose.

Viešąją tvarką mieste užtikrino trys patrulių ekipažai. Artėjant vidurnakčiui vienas ekipažas tvarką prižiūrėjo miesto centre, prie eglės, du ekipažai buvo išvykę ant Graužiečių kalno, kur gausiai susirenka miestelėnai pasigrožėti švenčiančio miesto fejerverkais. Pažeidimų nebuvo nustatyta.

Vilniaus apskrities VPK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki × penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]