Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Neklausk, ką tau davė

      23364907_1614726971898885_2010616615_n Visi laukėme ir sulaukėme teismo sprendimo garsiojoje balsų pirkimo byloje, kuri patvirtino tai, ką daugelis seniai žinojo. Kaltais pripažinti du asmenys pirkę balsus Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės naudai. Bet ką gi, ką gi – merė tai kategoriškai neigia. Štai keletas jos pasisakymų iš tikrų laikraščių:

        „Rinkimai vyko labai skaidriai ir labai sąžiningai. Puolimas ir kitų partijų susivienijimas buvo labai stiprus“, – tikino Ž.Pinskuvienė.

        „Kategoriškai neigiu visus kaltinimus“, – sakė „darbietė“.

        „- Pirmas dalykas, kurį noriu, kad rajono žmonės suprastų – jokiame balsų pirkimo bylos procese aš nedalyvavau. Nebuvau kviečiama nei į apklausas, nei į teismą. Be to, net ir žiniasklaidos formuluojami teiginiai apie pirktus balsus yra klaidinantys.“ – rašo merė laikraščio, priklausančio jos šeimai, pirmajame puslapyje.

        Ach ta žiniasklaida… Ir vėl parašė merės neatsiklausus ir ne taip…

     Na, Barškuolė nedirba žiniasklaidoje, tad ir klausimai mano žemiški. Nu moteriškas solidarumas palaikyti savo giminę. Ir graži, ir protinga, ir darbšti…

      Todėl stoju brangiosios merės pusėn. Noriu pateikti kelis savo pamąstymus ir patarimus, kurie mūsų brangiajai merei padės apsiginti nuo piktybiškai nusiteikusių šmeižikų, siekiančių išgarsėti prieš naujus rinkimus.

      Niekaip nesuprantu, iš kur atsirado du veikėjai, pasinaudoję Dž.Kenedžio šūkiu apie tėvynę ir jį perfrazavę: Neklausk, ką tau davė merė, geriau paklausk savęs, ką jai gali duoti. Ir vyrai davė. Davė nuo dūšios ir nekukliai. Sugalvojo merės naudai balsų nupirkti.

       Galvą man nukapokit – nepatikėsiu, kad du eiliniai vyrai, kurių vienas greičiausiai net bedarbis tuo metu buvo, skirtų savo tūkstančius ir pirktų kažkieno naudai balsus.

      Čia kažkoks sabotažas. Politinė provokacija. Gal tuos vyrus kas papirko? Na, koks bloga linkintis oponentas? Gal tai kokio sponsoriaus nuopelnas? Kieno tai sumanymas?

Va ir galvoju, kad brangiajai merei reikėtų nedelsiant išsiaiškinti, kas tiems nuteistiesiems pinigus skyrė, kad tie nedorėliai menkintų gražų vardą ir nedorais darbais užsiimtų?

      Dar reikėtų inventorizaciją savajame vežime atlikti. Šieno kupetoj sunku adatą surasti, bet kartais pavyksta. Juk neveltui graži ir mandagi pakeliui vežiman įsėdo, po to, kai vienas perbėgėlis dirbo ir prisidirbo. Tiksliau, baudžiamumą užsidirbo. Kaip ten merė rašė? „Šio Tarybos nario rajono žmonės neišrinko, vadinasi, tiesioginio pasitikėjimo jam neišreiškė.“ Va va… neišrinko… neišreiškė…

      Bet va, vienam lizde čiulbėdami negi nepasitarė, kas ir už ką balsus pirks? Nesuvaldė savo eikliųjų žirgų merė. Paleido vadeles iš rankų… Oi nesuvaldė… Viena po sparneliu nulėkė, kitas – balsų pirkti… O gal čia ir buvo provokacijos esmė? Gal tyčia neišrinktą Tarybos narę ir  kartu mūsų brangiąją merę balon sumurkdyti ir tarpusavyje supykdyti nutarė? Gal kažkas provokaciją sugalvojo ir pakišo dorą partietės sutuoktinį, kad purvu brangiąją merę apdėtų?

      Jei merė tikrai niekuo dėta, kaip pati teigia, reikia pareikalauti teismo telefonų pokalbius ir žinutes paviešinti. Tuos pačius, kur apie sąrašus, darbo partiją ir penkis eurus kalbama.

     Tikėdama, jog merė sako tiesą, o mūsų brangioji merė niekada nemeluoja (?) ir ji niekuo dėta, pirmiausia rekomenduoju kreiptis į teismą dėl pažeminimo, jos vardo sumenkinimo ir prašyti šiuos veikėjus nubausti.

    „Šis žmogus dar turi suaugti, „pienas nuo lūpų“ turi nudžiūti.“- tęsia brangioji merė savo monologą. Su visa pagarba sakau, va čia negaliu sutikti. Jau geriau lai pienas ant lūpų būna…

Barškuolė nuolankiausioji


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. To pabodo sako:

  Jeigu pabodo tai neskaitykite, niekas jūsų neverčia, o aš tai tokių „darbštuolių” tikrai nepateisinu.

 2. pabodo sako:

  nusibodo jusu komentarai ,nors ir labai retai atsiverciu, kada gi issisiksit jau ir kadencija baigiasi, issivaizduoju kaip jus triesit pries rinkimus,ne nepagalvojat kad tai jums kenkia,atsisuka pries jus pacius.

 3. Anonimas sako:

  idomu ka Spadviliškio universitete moko?

 4. Patarimas lūpoms sako:

  Gal kai sveikinsit ir bučiuosit, tai tiek to, lūpų nevalykit. O va jei meilę reikšit- pageidautina nusivalyti drėgna servetėle.

 5. Nerealiai sako:

  Tikrai , na kaip logiškai viskas sudėliota.Man ir teismo sprendimas dabar kažkaip suprantamas patapo.Nes niekap negaliu suprast,kap gali kažkam kažką nupirkt anam nežinant nei po kiek nei už ką???Čia tik dainoj būn tep: Aš mylėjau tave tau nežinant, ar mylėsi
  mane paklausti bijau…

 6. Lūpos sako:

  O kai ką nors sveikini ir bučiuoji, ar lūpas reikia nusivalyti? Kaip baisu, kai pagalvoji, kiek žmonių dabar tuo abejos. Kaip jaustis? Juk nesi koks nors furistas, kontrabandininkas ar medžiotojas….

 7. Atsakymas klausimėliui sako:

  Matot, Spadviliškio universitete ne pienu lūpytes tepė ir ne aguonom barstė. Dėl to tokia sumani ta mūsų merė ir paliko.

 8. Klausimas sako:

  Aš įsitikinęs kad merė nekalta, aplinka kalta. Kokie vyrukai begėdžiai sugalvojo patys pirkt balsus, gal jus veikt neturite ką? O jei taip neturite kur pinigėlių dėt, padarykite dovaną, miestui trinkelių nupirkit toliau miestą puošti padėsit.
  O mūsų merės šiukštu neleiskit šmeižti. Jai juk pienas nuo lūpų nudžiuvęs, ji ne piemenka, kaip nekuris jos įvardintas tarybos narys. Tik vis galvoju, o kodėl Širvintiškiai apie jos praeitį taip negražiai šneka?

 9. sėklai sako:

  super,labai patiko,į dešimtuką.

 10. super sako:

  >Jus nenormalus, kap Barškuolė nuolankiausioji?

 11. Sėkla sako:

  Valgė panelė bandelę su aguonomis. Sėkla prie lupų prilipo ir pridžiuvo. Bandė kalbėti tiek valgant tiek po. Negalima, negražu kalbėti, kai sėkla prie lūpų pridžiuvus. Nusipirk servetėlių vienkartinių, nusivalyk. Ir aplamai, prieš kalbant geriau knygučių paskaityti. Kad suprastum ir išmoktum, ką ir kaip kalbėti bei rašyti reikia. Bet gal geriau užsiimti bandelių kepimu, gal čia tikrasis įkvėpimas. Keptum bandeles, imtum sėklą į ranką ir drebintum ant bandelių.

 12. . sako:

  mAN irgi patiko Sirvintu krasto interviu. O Varnalesu istorijos tai superines.

 13. provokacija sako:

  ale sugalvok tu man taip- kad kažkas duotų pinigų balsams pirkti, kad paskui būtų apkaltinti balsus pirkę provokacijai. Ir išmetė kitos susivienijusios partijos kiekvienam balsui po 5 eurus už Pinskuvienę, kad ji pataptų mere, kad paskui byinėtųsi ir vaje- įtikintų visus, kad tiesiogiai žmonių išrinkta merė čia nei prie ko. susimaišiau pats, kažkokia provokatorių provokacija prieš provokatorius. Merė vis dar nepriekaištingos reputacijos. respect- lenkiuosi naglumui visus matyti durnių durniais.

 14. Anonimas sako:

  Fantastiskai geras interviu idetas “Širvintu kraste”. Labai patiko.

 15. Taip negalima sako:

  Ne. Nu Jūs įspėkit, kad kad karštų gėrimų negertų žmonės. Net paspringau! Kavos teko ne tik lūpoms, bet barzdai ir sienai

 16. Gerai sako:

  Tiek to. Kefyrą nuo lūpų nusivalysiu

 17. Ačiū sako:

  Skanus desertas pusryčiams!

 18. Ar sako:

  Ar ne per brangiai už tai mokam?

 19. Simboliai sako:

  Virtuuoziškai simboliai sudėlioti! Juokiausi – net žmoną pažadinau

Jūsų komentaras:


− penki = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]