Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Nelaimingas atsitikimas darbe

      WINWORD_ywEFN083dCNors  visada galvojau, kad dirbti biure yra saugiausia, tačiau visai neseniai man teko pakeisti savo nuomonę. Į Londoną atvykau prieš daugiau nei dešimt metų: iš pradžių man teko dirbti ir braškių laukuose, ir sandėliuose, tačiau galiausiai pavyko įsidarbinti pagal specialybę. Turbūt nereikia net sakyti, kad darbas ofise reikalavo kur kas mažiau fizinių pastangų, tad tai tikrai džiugino. Pagaliau galėjau tinkamai save realizuoti ir uždirbti daugiau pinigų, tačiau kartą, atvykus į darbą, įvyko nelaimingas atsitikimas. Mūsų biuro valytoja visada labai kruopščiai atlieka savo darbą, todėl ofiso komanda gali džiaugtis tiesiog tviskančia švara. Įprastai mums atvykus į biurą grindys jau būna sausos, ir nė vienam mūsų neteko paslysti ir nugriūti, tačiau tą kartą nutiko kitaip. Atvykusi į darbą nešiausi krūvas dokumentų, ir nė nepastebėjau, kad grindys yra ką tik išplautos. Paslydusi nugriuvau ant grindų, o tuomet, kai bandžiau atsikelti, pajutau aštrų skausmą šonkaulių srityje. Kolegos atbėgo man padėti atsistoti ir iškvietė greitąją, todėl jau po pusvalandžio buvau ligoninėje. Anksčiau nė nebūčiau pagalvojusi, kad nukritimas ant grindų gali pridaryti tiek žalos – gydytojas konstatavo trijų šonkaulių lūžius bei smegenų sutrenkimą.

     Tapo aišku, kad kurį laiką teks pagulėti ligoninėje, ir tai tikrai liūdino, nes nesu pratusi tiesiog gulėti ir nieko neveikti. Mintyse bandžiau skaičiuoti dienas, kada galėčiau grįžti į darbą ir užsiimti įprasta veikla, be to, nerimą kėlė tai, kas mano sveikimo laikotarpiu prižiūrės namuose likusias kates. Laimei, mano darbo kolektyve atsirado nemažai norinčių padėti, todėl viena problema buvo nesunkiai išspręsta. Taip pat maloniai nustebino tai, kad kolegos į ligoninę tiesiog krūvomis nešė žurnalus ir knygas, tad bent taip galėjau prasklaidyti niūrią kasdienybę ligoninėje.

     Kartą manęs aplankyti atvyko kaimynė, kuri pasiteiravo, ar jau spėjau kreiptis dėl man priklausančios kompensacijos. Toks klausimas mane tikrai labai nustebino, nes apie tai nebuvau net susimąsčiusi. Pasirodo, patyrus nelaimingą atsitikimą darbe turiu teisę užpildyti paraišką gauti man priklausančią pinigų sumą: nesvarbu, kad galbūt nukritau dėl savo neapdairumo – kiekviena įstaiga privalo pasirūpinti įspėjamaisiais ženklais, kurie gali padėti išvengti nelaimių. Tą kartą biure nebuvo jokio įspėjimo (tiksliau, jų čia niekada nebuvo), todėl pamaniau, kad nieko neprarasiu, jei kreipsiuosi dėl kompensacijos suteikimo. Džiugino tai, kad pats procesas buvo gana paprastas: kreipiausi į įmonę „Insito kompensacijos“, kuri pažadėjo, kad visais teisiniais reikalais pasirūpins už mane – man tereikėjo pateikti informaciją apie šį nelaimingą atsitikimą. Nors dvejojau, ar man tikrai priklauso kompensacijos gavimas, tačiau konsultantė mane patikino, kad teisinės svarstyklės yra mano pusėje. Iš tiesų taip ir buvo: jau po poros mėnesių man buvo pranešta, kad pinigai netrukus atsidurs mano sąskaitoje, o tai tikrai maloniai nustebino.

   Kompensacijos suma tikrai pateisino lūkesčius, nes buvo paskaičiuota ne tik tokia pinigų sumą, kurią būčiau uždirbusi gydymo laikotarpiu, bet taip pat buvo apmokėtos visos medicininės išlaidos ir paskirta kompensacija už pačias traumas.

   Šiandien galiu pasakyti, kad turbūt nėra nė vienos darbo srities, kurioje būtų galima išvengti traumų, todėl labai svarbu rūpintis savo saugumu, o tuomet, jei tektų patirti nelaimingą atsitikimą, nereikėtų pamiršti, kad kiekvienas mūsų turi teisę gauti kompensaciją – nors anksčiau maniau, kad ji gali priklausyti tik Jungtinės Karalystės piliečiams, tačiau tai nėra tiesa. Taigi, jei jums prireiktų teisinės pagalbos gaunant kompensaciją, tikrai galiu rekomenduoti kompaniją „Insito kompensacijos“.

Užsakymo Nr. ŠS 19-67


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]