Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Nugalėjo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazistai

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos sporto salėje vyko Širvintų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (vaikinų) krepšinio varžybos 3×3 į vieną krepšį. Dėl apdovanojimų ir teisės žaisti zoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose varžėsi Gelvonų vidurinės mokyklos, Čiobiškio pagrindinės mokyklos ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos krepšininkai.

Labai gerai žaidė musninkiečiai kūno kultūros mokytojo Raimundo Petroko auklėtiniai Domantas Rolis, Rytis Liutkus, Ričardas Gelažauskas ir Paulius Grigalionis. Jie rezultatais 22:9 nugalėjo gelvoniškius, 17:7 čiobiškiečius ir užėmė pirmąją vietą.

Kovoje dėl antrosios vietos Čiobiškio pagrindinės mokyklos krepšininkai, minimalia persvara, 9:8 nugalėjo Gelvonų vidurinę mokyklą.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos merginų ir vaikinų komandos vasario 13 d. Musninkuose, zoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose, žais su Vilniaus, Trakų ir Molėtų rajonų komandomis.

Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Borisas Sockis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]