Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Numerių traukimas savivaldos rinkimuose kelia įtarimų, prašoma anuliuoti rezultatus

     250x180Keliolika komitetų savivaldos rinkimuose numerį „3“ galėjo ištraukti neatsitiktinai – yra pagrįstų abejonių, kad rezultatai buvo klastojami, prašyme Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) teigia Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP).

     Rašte VRK nurodoma, kad dalyje savivaldybių galėjo būti padaryti pažeidimai, prašoma priimtus sprendimus anuliuoti ir numerių traukimo procedūrą kartoti iš naujo.

       „Daug kur nežinoma, kurioje vietoje buvo surengtas numerių traukimas ir kas ten dalyvavo. Pavyzdžiui, Varėnoje apie tai nežinojo patys rinkimų komisijos nariai. Be to, aiškėja, kad VRK nė nėra patvirtinusi numerių traukimo tvarkos“, – sako LSDP pirmininko pavaduotojas Justas Pankauskas.

      Socialdemokratams kyla abejonių dėl skaidraus rinkimų komitetų numerių traukimo Anykščių, Birštono, Biržų, Druskininkų, Kazlų Rūdos, Pagėgių, Lazdijų, Skuodo, Širvintų, Ukmergės, Varėnos ir Vilkaviškio savivaldybėse.

        Minėtose savivaldybėse rinkimų komitetai ištraukė numerį „3“. 

 kyla abejonių dėl skaidraus rinkimų komitetų numerių traukimo Anykščių, Birštono, Biržų, Druskininkų, Kazlų Rūdos, Pagėgių, Lazdijų, Skuodo, Širvintų, Ukmergės, Varėnos ir Vilkaviškio savivaldybėse.

       „Kai kuriose iš šių savivaldybių rinkimuose dalyvauja tik vienas rinkimų komitetas, kurio atstovai „ištraukė“ 3-ius numerius. Kai kurios iš šių savivaldybių yra valdomos merų, kurie šiuose rinkimuose dalyvauja rinkimų komitetų sąrašuose (Anykščių – Kęstutis Tubis, Druskininkų – Ričardas Malinauskas, Lazdijų – Artūras Margelis, Pagėgiuose – Virginijus Komskis, Širvintų – Živilė Pinskuvienė, Varėnos – Algis Kašėta) ir jų atstovai taip pat netikėtai „ištraukė“ numerį „3“, – rašoma prašyme VRK.

        Anot socialdemokratų, gavus informaciją iš skirtingų savivaldybių matyti, kad VRK rinkimų organizavimo skyrius nesugebėjo užtikrinti skaidrios ir sąžiningos rinkimų komitetų numerių traukimo procedūros, skirtingose savivaldybėse ji vyko chaotiškai, iš kai kurių savivaldybių gauta informacija, kad numeriai traukti nebuvo, jie tiesiog buvo pasitrinkti pagal pageidavimą.

       Prašyme VRK teigiama, kad ne visi savivaldybių komisijų nariai buvo informuojami ir kviečiami į posėdžius, kuriuose buvo traukiami rinkimų numeriai – tokiu būdu buvo eliminuojama galimybė skaidriam numerių traukimo procesui.

Pranešimas sapudai


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

 1. na, sako:

  kartais atrodo, kad kai kurie įstatymai Lietuvoje sukurpti taip, kad jais kuo lengviau būtų pasinaudoti nesąžiningiems žmonėms. Jie ir naudojasi…

 2. pastebėjimas sako:

  Vyriausioji rinkimų komisija pagamino broką. Objektyviai visi komitetų pavadinimai rinkiminiame biuletenyje turėtų būti po partijų ar jų koalicijų sąrašo. O gal tos komisijos buvo paprašyta?

 3. pensionierius sako:

  Jokių abejonių: burtų traukime Širvintose visi skaičiai buvo trejetukai. Tuo pasirūpino kišeninė rinkiminės apygardos vadovybė. Ir tai Lietuvoje tapo masiniu reiškiniu.

 4. „3“ sako:

  o jau prasidėjo

Jūsų komentaras:


devyni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]