Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas

WINWORD_aDM2Uh669m    2019 m. rugpjūčio 20 d., Vilnius. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad nuo rugsėjo 2 d. Širvintų poskyryje mokesčių mokėtojai aptarnaujami pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 iki 14 val., be pietų pertraukos.

     „Vilniaus AVMI Širvintų poskyryje darbo laikas buvo sutrumpintas atsižvelgiant į atvykstančių gyventojų srautą ir siekiant efektyviai panaudoti turimus žmogiškuosius resursus. Likusį laiką, poskyrio specialistai analizuos, vertins deklaracijų ar kitų mokestinių dokumentų pateikimą bei, esant poreikiui, susisieks ir bendraus su mokesčių mokėtojais, kurie nepateikė ar klaidingai pateikė deklaracijas, kitus mokesčių dokumentus“ – sako Vilniaus AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Rima Sėliukienė.

     Vilniaus AVMI visuomet ragina aktyviai naudotis e. paslaugomis, prisijungus prie Mano VMI (www.vmi.lt/manovmi) ar Elektroninio deklaravimo sistemos (deklaravimas.vmi.lt) – gyventojas jomis gali naudotis namuose, norimu laiku – darbo dieną ar savaitgalį. Pažymime, kad gyventojai galės apsilankyti ir artimiausiuose VMI padaliniuose – Ukmergėje bei Vilniuje, kuriuose klientai aptarnaujami įprastu darbo laiku (I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val.).

    Daugiau informacijos mokesčių klausimais visuomet galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt, pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima  paskambinus mokesčių informacijos telefonu 1882 arba +370 525 53190.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− vienas = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]