Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Nupuoštas eglutes gyventojai kviečiami atiduoti perdirbti

nupuostas-eglutes-prasoma-atiduoti-perdirbimui

Jau septintus metus gyventojams nereikės sukti galvos, kaip pasielgti su šventinėmis eglutėmis. Nupuoštus medelius jie kviečiami patikėti atliekų tvarkymo bendrovei „Ecoservice”, rengiančiai akciją „Kalėdinė eglutė – namų šilumai“. Po švenčių žaliaskarės yra surenkamos į akcijos lipduku pažymėtus konteinerius, o vėliau panaudojamos ekologiškam kurui gaminti. Akcijoje kviečiami dalyvauti Vilniaus, Klaipėdos, Širvintų, Šilutės, Neringos, Pagėgių, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Trakų ir Lentvario gyventojai. Ji vyks iki sausio 14 d.

„Dar nespėjome paskelbti akcijos starto, o jau sulaukėme skambučių iš aktyviausių atliekų perdirbimo ir panaudojimo šalininkų. Jie teiravosi, ar eglučių surinkimo akciją rengsime ir šiemet, minėjo, kad joje dalyvauti paskatins ir šeimos narius, artimuosius. Labai džiaugiamės, kad gyventojų sąmoningumas auga, kad formuojasi įprotis rūpintis savo aplinka, o mes kasmet sulaukiame vis daugiau geranoriškų akcijos dalyvių“, – sakė bendrovės „Ecoservice“ vykdančioji direktorė Daiva Skrupskelienė.

Kaip ir ankstesniais metais, eglutėms surinkti skirti konteineriai stovės prie Širvintų miesto daugiabučių:

Kalnalaukio g. 18,

Upelio g. 20.

Šiuos konteinerius gyventojai atpažins iš žalios spalvos lipdukų su juose pavaizduota balta eglute. Konteineriai skirti tik medeliams surinkti: į juos negalima mesti komunalinių bei didžiųjų atliekų.

Pasibaigus akcijai surinktus medelius „Ecoservice“ perduos biokurą naudojančioms katilinėms. Vilniaus gyventojų suneštos eglutės apšildys sostinės gyventojų būstus. Tokia praktika taikoma daugelyje vakarų šalių.

Parengta pagal www.sirvintos.lt.

Straipsnis publikuotas Širvintų rajono savivaldybės administracijos užsakymu. Daugiau Širvintų rajono savivaldybės naujienų www.sirvintos.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]