Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Opozicija nori aktyviai dalyvauti komisijose

images (1)KĘSTUTIS PAKALNIS, Širvintų r. savivaldybės tarybos narys

     Merė ir vėl verkia. Šį kartą problema, kad opozicija atsisakė dalyvauti komisijoje tiriant Širvintų pradinėje mokykloje įvykusį vaikų konfliktą. Nors merei aiškiai buvo paaiškinta, kodėl opozicijos nariai nedalyvaus komisijoje. Ir priežastys nurodytos svarios.

    Vaikai pykosi, taikėsi visais laikais. Svarbu, kad šalia esantys suaugusieji tinkamai reaguotų ir užkirstų kelią konflikto įsišaknijimui. Mano giliu įsitikinimu, mokykla pati su tėvais ir vaikais yra pajėgi išspręsti eilinį vaikų konfliktą. Juk mokykloje dirba kompetentingi pedagogai, išmanantys vaiko fiziologiją ir psichologiją, raidos ypatumus. Prireikus, jie gali paprašyti psichologų ir socialinių darbuotojų pagalbos.

     Tačiau šiandien noriu pasakyti merei Živilei Pinskuvienei, kad opozicija nesislepia nuo atsakomybės. Ir jos nevengia. Tiesiog manome, kad kiekvieną darbą geriausiai padarytų tos srities specialistas.

     Opozicijos vardu atsakingai pareiškiu, kad mes esame pasirengę dalyvauti visose komisijoje. Tačiau norime lygių galimybių. Dabar į komisiją įmeta vieną opozicijos narį ir jis nieko negali padaryti, negali pasipriešinti  valdančiosios daugumos buldozeriui.

    Mes reikalaujame, kad komisijose būtų sudarytos lygiavertės galimybės kiekvienam  jos nariui. Tuomet aktyviai eisime ir dalyvausime jų veikloje. Dalyvauti tik tam, kad prie pavardės būtų padėtas pliusiukas – tai ne mūsų taktika. Mes norime dirbti ir bendromis jėgomis pasiekti rezultatų.

     Šiandien merei noriu viešai  pasiūlyti: leiskite opozicijai susipažinti su viešųjų pirkimų ir projektų visais dokumentais. Leiskite ištirti tuos projektus, kur, mūsų manymu, gal būt ne viskas gerai, kur matome pažeidimus ir teisės aktų neatitikimus. Ištyrę pateiksime visus pastebėjimus tiek merei, tiek gyventojams.

     Leiskite mums dirbti, o ne imituoti darbą. Kai nebus trepsima kojele, nurodant, kas ką turi daryti, o kur nosies nekišti, mes eisime ir dirbsime atlikdami savo kaip Tarybos narių pareigas. Primenu, opozicija yra tam, kad kontroliuotų valdančiosios daugumos darbą. Taip yra savivaldybėse, Seime. Tą patį merė darė praėjusioje kadencijoje, kai buvo opozicijoje.

     Mere, ar išdrįsite leisti opozicijai nevaržomai dirbti?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. man sako:

  Jinai neleis susipažinti su dokumentais, nes viskas aišku, manau akivaizdžiai matyti iš Jūsų parašymų, kad ne viskas ten gerai su viešaisiais pirkimais, statybomis, kelių tiesimu. Jeigu Jums neleidžia tai jau negerai, tada Jums gali padėti tarnybos, reikia tik į jas kreiptis. Kadangi viena dirba, tai reikia pridėti atlyginimo, o Jūs eikit šieno ravėti. Mūsų Širvintose atskira Afrikos valstybė, savi įstatymai, savi papročiai tik saviems DP nariams ir tik Jiems. Už tokius didžius nuopelnus beliko tik paminklą pastatyti.

 2. širvintiškė sako:

  aš pritariu Kestui, kad komisijoje dalyvauti reikia tik tuomet,kai komisija veikia savo “galva”, o ne iš viršaus nuleistais įsakymai ir nurodymai, kad turi būti taip ir ne kitaip. Ačiū už išreikštas mintis, už tai, kad iš jūsų kažką dar sužinome, kas vyksta rajono valdžioje. Nes pagal merės pasisakymus – tik ji dirba.

 3. Nesuprantu sako:

  Savivaldoj taryba aukščiau už merą. Logiška, kad merė turi paklusti tarybos nariui

 4. Alg. sako:

  Kestai pagalvok ,kodel esi opozicijoj?Todel ,kad matai tik save.Zmonems tokiu nereikia,zmonems reikia tarnauti ir jos myleti,tada ir pats busi mylimas ir gerbiamas.Dar yra laiko keistis.

 5. birute sako:

  o kas trukdo dalyvauti komisijose,laiko ar kompetencijos stoka,o gal lengviausia is uz krumo diskutuot ir skustis

 6. Laima sako:

  To tai jau nesitikėkite. Ji neleis versti savo purvinų apatinių

Jūsų komentaras:


+ du = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]