Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Opozicija siekia apginti rajono gyventojų interesus

        Praėjusią savaitę visi penki Širvintų rajono savivaldybės Tarybos nariai – opozicijos atstovai – kreipėsi  į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos ir į Lietuvos Respublikos Valstybės kontrolę, prašydami įvertinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos veiksmus užtikrinanat teisėtą ir efektyvų valstybės lėšų, skirtų kelių priežiūrai ir plėtrai, naudojimą. 

Eidami Tarybos nario pareigą ir atstovaudami savo rinkėjams opozicija negali nuolankiai tylėti matydami, jog projektai vykdomi nesilaikant LR teisės aktų reikalavimų ir galimai darant pažeidimus.

            Tarybos nariai Elena Davidavičienė (tuo metu ji dar buvo Tarybos nare), Kęstutis Pakalnis, Vytas Šimonėlis, Vidmantas Mateika ir Jonas Purvaneckas išreiškė nerimą, kad Širvintų rajono savivaldybės administracija aplaidžiai naudojo Savivaldybei skirtas kelių priežiūros ir plėtros lėšas. Viešai prieinama informacija Opozicijos nariams leidžia daryti prielaidas, kad darbai buvo vykdomi be tinkamai parengtų  dokumentų,  nebuvo užtikrinama tinkama darbų priežiūra ir kokybė, pažeisti darbų vykdymo terminai.

            Tarybos opozicijos nariai tvirtina, kad jie džiaugiasi ir palaiko visus projektus, kurie vykdomi Širvintų rajone. Jų tikslas nėra skųsti Administracijos darbą ir jie visada palaikys tinkamai, skaidriai vykdomus projektus. Tačiau pripažįsta, kad eidami Tarybos nario pareigą ir atstovaudami savo rinkėjams jie negali nuolankiai tylėti matydami, jog projektai vykdomi nesilaikant LR teisės aktų reikalavimų ir galimai darant pažeidimus. Kiekvienas netikslumas ir kiekviena klaida gali brangiai kainuoti visam rajonui, o tai reiškia – kiekvienam mokesčių mokėtojui, kurie ilgus metus turėtų mokėti už Savivaldybės klaidas. Todėl opozicijos nariai mano, jog tikslinga siekti, kad atitinkamos organizacijos išaiškintų, ar nėra daromi pažeidimai ir užbėgti galimai daromoms klaidoms už akių.

„Krašto naujienų“ informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

14 Komentarai (-ų)

 1. pagaliau sako:

  pagaliau kažkas susirūpino. Kiek galima savivaliaut už valdiškus pinigus

 2. Www sako:

  Pokyčiai būtini,daug isisenejusio mąstymo piliečių.

 3. Visuomenė sako:

  KN skaitau nuolat, nes tai pakankamai objektyvus laikraštis. Taip pat skaitau ir komentarus. Visokių čia randu nuomonių ir džiaugiuosi rasdama gana įdomių pasisakymų.Tačiau vienas komentatorius pastoviai nuvilia- nes jis vis ciniškai tyčiojasi iš žmonijos pamatinių vertybių. Na gal būt jis išmoko naują negirdėtą frazę, kurią vis įkiša, kai neturi ko parašyti. Bet greičiausiai, jam svarbiausia yra žemiškosios vertybės, o – žmonijos pamatinės- jį tiesiog siutina, nes jamčia per aukštai ir nepasiekiama?

 4. Tau- "Gero darbo" sako:

  Su kiekvienu savo komentaru Jūs vis išsiduriate- savo pasisakymais parodote, kad Jums už komentarų rašymą yra mokama, už savaitgalius, netgi dvigubai, taip pat pasidaro aišku, kodėl tie komentarai tokie uždelsti- nes ko gero tekstą dar reikia suderinti su „galva“, mokančia pinigus. Taip pat jau tampa aišku, kad dirba du darbuotojai, nes Jums visą laiką atrodo, kad nepatinkančius Jums komentarus rašo du taip vadinami „etatiniai“. Jūs net negalite suvokti ir suprasti, kad egzistuoja daugybė skaitytojų, kurie turi savo nuomonę ir ją išsako?

 5. vida sako:

  db supratau,cia ne krasto naujienos o KERSTO NAUJIENOS

 6. gero darbo sako:

  gerai “pamtinių žmonijos vertybių” advokatė dirba. Tik įkėlė straipsnį, jau palaikymas vyksta :-D Neužmirškite savo maitintojams primint, kad dirbant be poilsio dienu dvigubai sumokėtų.
  O kur, beje, Jūsų kolege? Savaitgalį gerai paplusejusi gal negaluoja?? O tai kazkaip siandien be “sutvabalių” komentarai?
  Darbuokites, mielosios. Ne veltui juk alga gaunate. Tai kokia ten pozicija kam netinka?/ Pamokykite kitus “pamatinių žmonijos vertybių”, kad pasivaiksciojimas aukstosios koridoriais nenueitų veltui. cha cha

 7. Stručio sako:

  pozicija politikams netinka. Širvintų rajono socialdemokratai, greičiau apsispręskite ką veikiate šioje kadencijoje. Esate jauni žmonės, kur jūsų idėjos, veržlumas. Jūs labiau panašūs į pasąmanojusius kaimo senius: noriu einu, noriu – ne, noriu dalyvauju, noriu – ne. Kam už Jus balsavome? Kodėl visiškai nedirbate?

 8. pilietis sako:

  Socialdemokratai Širvintose elgiasi taip, kad tik kuo mažiau pykdyti merę. Taip pat jie šiuo metu vengia bendravimo su rajono visuomene, atokiai laikosi nuo visuomenės informavimo priemonių. Laukimo stadija: gal po Seimo rinkimų, priklausomai nuo jų pasekmių, savo elgesyje jie kažką keis

 9. ??? sako:

  Seime socialdemokratai su Darbo partija valdo Lietuvą. Ar gali jie Širvintose būti opozicijoje? Geriau jau būtų nevaidinę, o su Darbo partija dar balandžio mėnesį būtų sudarę oficialią koaliciją. Rajono piliečiai nuo to tik būtų daugiau laimėję.Bent diktatūrinio valdymo, kuriam socialdemokratai neprieštarauja, tikriausiai nebūtų.

 10. pilietis sako:

  Vien pažiūrėjus į Viesose atliktą darbą matyti, kad projektas nebuvo tinkamai parengtas. Taip pat ir čia atliktų darbų kokybė kelia dideles abejones.Todėl kaip pilietis pritariu, kad būtų patikrinta kaip naudojamos lėšos, skirtos kelių priežiūrai ir plėtrai. Sveikinu tarybos narių, priklausančių oficialiai opozicijai, veiksmus

 11. Giedre sako:

  Taip nuvarys rajona savo nesamonemis kad kita kadencija neissreps niekas tegul dirba bet skaidriai bet nemeluoja pateikia prasomus dokumentus

 12. Anonimas sako:

  Su tokia pozicija socialdemokratai rajone nieko nepasieks.

 13. ?? sako:

  O tai socialdemokratai kur? Jie pozicija ar opozicija, ar iš vis niekas?

 14. ? sako:

  Praejusia savaite ji jau nebuvo tarybos nare. Nereikia meluoti.Kaip naujiena, taip melaginga. Vakar pranesete, kad yra 30 savivaldybiu, o ne 60,snd vel melaginga informacija. Kam to reikia? Negi manote, kad skaitytojai visiskai nieko nesupranta?

Jūsų komentaras:


keturi × = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]