Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Opozicija tarėsi dėl tolimesnių veiksmų

           Pastarųjų dienų įvykiai Širvintų rajone kelia didžiulį rajono Tarybos opozicijos narių ir dalies visuomenės susirūpinimą. Nerimaujama, kad tokie drastiški medikų vadovių atleidimai, kitų įstaigų vadovų pakeitimai, toks nesiskaitymas su žmonėmis gali neigiamai paveikti  Širvintų rajono gyventojų gyvenimą.

              Būtent šiuo klausimu vakare susirinkusieji aptarė rajone vykstančius įvykius, išsakė savo poziciją, suderino tolimesnius veiksmus.

             Netrukus visuomenė plačiau sužinos opozicijos poziciją ir ketinimus.

“Krašto naujienų” informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

53 Komentarai (-ų)

 1. Smagu sako:

  Kai nori tai gali. Senai reikėjo susitikimo su visuomene. Tikimės turėsite ką papasakoti ir visi bendrom jėgom rasim būdą nukarūnavimui.

 2. Prieš tai rašiusiai sako:

  Puiku. Būtinai dalyvausiu. Ilgai lauktas sprendimas susitelkti.

 3. Labai noriu sako:

  Šaunuoliai opozicijos nariai susitarė ir vasario 18 d. 18 val. kultūros namų salėje kviečia visus žmones kurie nori vienytis, padėti ir dirbti kartu prieš tokią savivalę, žmonių žeminimą, tiesiog vykdomą nusikalstamą veiklą. Ateikite išgirsite skaudžią tiesą.Aš ateisiu, noriu būti drauge,su visais, kuriuos žemina, skriaudžia, niekina.

 4. Kegis sako:

  Palaikau opozicijos sprendimus, linkiu ryžtingumo ir vienybės sprendžiant problemas.

 5. Gyventojais sako:

  mano nuomone toje lekšteje yra trys socdemai

 6. to Ką? sako:

  Nekibkite prie Vinco. Jis sedi prie kito stalo, uz plysio, atskirtas. Ir leksteles prie jo nera. Vadinasi jis cia nepričiom.

 7. Ką? sako:

  Ką čia veikia Vincas?Jis jau prisidirbo,Jo metodai buvo ne ką geresni nei dabar.

 8. Rimante sako:

  Opozicijai sekmės,tik prašau iškeltas problemas spręsti ir diskutuoti solidžiai ir orai. Neperimkite DP metodų tererizuojančių žmogų.Laukiame Jūsų veiksmų.Prašome dalyvauti susitikimuose su žmonėmis,nes dabar matau tik DP atstovus,todėl Jūsų jau senei pasigedau.Nebijokite!

 9. pritariu sako:

  Pritariu daugumai politologo minčių. Praeitos kadencijos tarybos neveiksmingumas sukūrė dabartinę situaciją

 10. puiku sako:

  Vakar dienos horoskopas: Palmira: šiandien tiks pradėti didelius naujus darbus. Tad sėkmės opozicijai

 11. rinkėjai sako:

  varykit greičiau ta Krugladurova lauk,būdama mere pridarys ji nepataisomų dzinguliongų.

 12. vietinė sako:

  Tokia rimta problėma rajone, o rašinėtojai neįvertina situacijos, tai jei jums tas pats nerašinėkite. Būtina jau dabarne tik tartis, bet ir keisti, tai ką pridarė gražuolė. Konsultuokites su stipriais politikais.

 13. Bardakas sako:

  Kas dabar dirba? Nieks nieko nespėja! Darbas sustojas. Atleista tiek zmoniu- etatu mazinimas bet priimta padejėjų užtat, kad dirbtj vietoj merės, o ji toliau galėtu terorizuoti darbuotojus. Šlykštu klausytis kas dedasi. Nepateisinu tokio elgesio niekaip.

 14. to lietuvė sako:

  Turbūt esi iš darbininkų ir DP-istų gretų, jeigu nepagauni esmės. Čia ir yra visa esmė, kas iš opozicijos ryšis tais lėkštutėje gulinčiais 2 kukurūzais pamaitinti visą išalkusią minią.

 15. lietuvė sako:

  o jau komentarai! Apie kažkokią tuščią ar pilną lėkštutę. O apie esmę beveik nei vienas nekomentuoja. O aš pritariu opozicijai ir linkiu, kad jiems pavyktų kažką padaryti, sustabdyti šį beprotišką rajono griovimą, savo rajono žmonių niekinimą.

 16. manau , sako:

  kad susirinko tikri begėdžiai. Vakar su mesa negalima buvo, o jie susede taresi, kaip suesti mere. Uz tokias nuodemes jie valdzios jau neatgaus

 17. Prieš tai rašiusiam sako:

  Pasididinau ir tikrai matau, kad lekstute netuscia. Ten yra 2 kukuruzai.

 18. Prieš tai rašiusiam sako:

  Pasididink foto. Turbut alkanas rašytojas, kad mato tuščią lėkštę.

 19. Socdemas sako:

  Tikrai ne socdemai kalčiausi dėl tokios padėties rajone. Ir nereikia menkinti socdemų… Tegul kiekvienas pasižiūri į save. O vieša diskusija reikalinga, kad ir Kultūros centre. dalyvausime į krūmus nebėgsime

 20. nu jo sako:

  Bedieviai,vakar buvo sausas pasninkas ir žmonės save gerbiantys laikosi šių mūsų tėvų,protėvių tradicijų.Ošventais pelenais pagal senas tradicijas reikėtų jums visiems galvas pasibarstyti.

 21. to to sako:

  Esi paprates meluoti. Net ziuredamas i tuscia lekstute matai ja pilna. Lekstute yra tuscia. Ko i ja visu zvilgsniai. ?

 22. žabalam sako:

  kompe atidariau foti. nu lėkštutė netuščia. tad neverk. tau liko

 23. o ką? sako:

  O ko ne Smolnis 1917 m vasari, ruošiamasi carienės nuvertimui. Matyt dar vienas V pasirodys spalio 7. Nu tai bus uraaaaa. Juokinga jei nebūtų graudu.

 24. jooo sako:

  Sioje fotografijoje man labiausiai gaila lekstutes

 25. to.... sako:

  Juokaujat. Sakot visus priima? Kad girdėjau partiečiams ne visada laiko turi. Panašu, kad Monika teisi.

 26. joo sako:

  šunys loja karavanas eina….
  mažiau kalbų daugiau darbų..

 27. to politologas sako:

  Pritariu. Butinai reikia kviesti tas 2 aktyvias bendruomeniu atstoves, tik jos sugrazins mums tiesa, dorove, meile, proverzi ir sviesa. Ir vel mums visiems gera.

 28. taip sako:

  Reikia kazka daryti, kad lekstute butu pilna

 29. politologas sako:

  valstiečių partijos atstovams reikėtų prisiimti moralinę atsakomybę dėl dabartinės padėties rajone. Tai jų valdžios dėlionė leido mero poziciją užimti žmogui, kuris keturis metus miegojo ir apskritai neturi jokių savybių būti lyderiu. Kaip tik buvusios kadencijos valdžios letarginė būsena atvėrė duris į valdžią dp rajone. Todėl visiškai nesuprantu jo buvimo su dabartiniais tarybos, nariais opozicijos atstovais. Tas žmogus jau yra praeitis kaip ir krašto dukra. Opozicijai norint pasiekti proveržį reikia kviesti jaunus, perspektyvius visuomeninių organizacijų, bendruomenių atstovus, kuriais žmonės tiki ir pasitiki.

 30. .... sako:

  kokia Jūs, Monika, išmoninga ;) Kiek visko žinote apie socdemų partijos pirmininką, o gal nueikite pas jį paklauskite, kaip gyvena, kuo kvėpuoja, savivaldybėj, antram aukšte dirba, visus priima. Kaip čia dabar? Tik kelis sakinukus tegalit parašyt? Negražu…

 31. Tau Ach sako:

  Va čia ir yra vinis, kad Tavo žvilgsnis pirmiausia į lėkštutę krypsta, tokiems Ach teksto nereikia ir publikacijos esmė nesvarbi. Svarbiausia lėkštutė, na o jeigu ji būtų pilna, tai ką komentaras būtų į kitą pusę?:))))))

 32. o kur sako:

  o kur su zvakelemis eiti?

 33. Tikėkimės sako:

  Labai tikėkimės, kad ledai iš tikrųjų pajudės. Brangieji opozicijos nariai, darykite, veikite, gelbėkite pagaliau mūsų rajoną, mūsų žmones. O mes tikrai palaikysim ir prisidėsim, ir pamitinguosim. Tik darykite ką nors, organizuokite, veikite

 34. Monika sako:

  nejudinkit socdemų, nejau dar nesupratote,kad partijos pirmininkas po merės padu.o opozicijai tokių socdemų ir nereikia.

 35. Ko gero sako:

  Socdemų nėra, turbūt ruošiasi baliui. Mačiau reklamuojasi. Gal į svečius kviesis valdžios atstovus?

 36. to to ach sako:

  hav hav
  KAULAS vakarienei yra :) )))))))))))))))))))))))))))))

 37. to to ach sako:

  Dažyta galva nerodo proto pilnatvės.
  Visi pažįstame artistę….

 38. to ach sako:

  Tusčia lėkštutė ne bėda, tušcios galvos vat kur būna problema. Pastarųjų mėnesių valdžios sprendimai man kelia įtarimų apie jų intelekto koeficientą. Taigi man asmeniškai lengviau žiūrėti į tą lėkštelę nei į ne kuriuos veikėjus.

 39. ach sako:

  Kaip simboliskai ant stalo atrodo tuščia lekstutė? Ir ilgesingi zvilgsniai i ją.

 40. Neringa sako:

  Reikia tikėtis, kad ledai pajudės ir karaliavimas baigsis.

 41. Jonė sako:

  Bet va jūsų brangieji komentarai, tai ryškiai su “kietom” smegenėlėm. Tik įžeidinėti temokat. Ponia nelinkėkit blogo kitam, nes pačiai gali blogai būti (kuri linki man optimizacijos). Gaila šiltas vieteles palikti, labai gaila. O kai paguldo į ligoninę žmogų ir patys darbuotojai siūlo važiuoti į Vilnių nes čia “užgydys”, tai jau virš visko. Tik džiaugtis reikia, kad tokių “gydytojų” nebus čia.

 42. Įtariu sako:

  Socdemai ko gero saugo vieną kedutę, kurią labai bijo prarast. Nesolidu, ne laikas kinkas drebinti. Ir nepamirškit rinkimai ant nosies, nebijot kad prarandat rinkėjus kasdien ir ne po vieną.

 43. as.... sako:

  Dabar darbuotojai ne gausoj laksto, o darbo metu facebooke sedi:)

 44. vida sako:

  svieto lygintojai :) reikejo dirbt kai buvo jums patiketa,o ne bezdeti savo sostose.Nieko nedaret todel zmones jus nuvare.

 45. xxxxx sako:

  Įdomu, kaip šiemet Kovo 8-osios tulpės bus dalinamos? Ar po namus nešios, ar reikės prie bažnyčios pasiimti? Turbūt ir turgaus aikštėje košės nebus?

 46. jo sako:

  Jo. be etatinės Vilmos atsirado dar Jonė, tokiom pat minkštom smegenėlėm..

 47. Jonei sako:

  būtų gerai, kad tamstos viršininkai (aišku, jei nesat dirbančiųjų išlaikytinė) tokią tvarką padarytų ir “optimizavimą” pradėtų nuo pačios.

 48. valio sako:

  pagaliau, gal ledai pajudes. sekmes, stiprybes, atkaklumo ir tikslas bus pasiektas. mes palaikysim.

 49. Jonė sako:

  Bet kaip nenurimsta niekaip. Viskas, jums jau galas. Dirbkite ir netrukdykite kietiems dirbti. Suprantama, kad sustojo pinigų plovimo mašina, bet nieko nepakeisite. Vogėt laimingi ištisais dešimtmečiais. Dabar pamatėt, kad galima miestą prižiūrėti, visi savivaldybės darbuotojai DIRBA, o ne kavas geria ir po gausas laksto. Labai tikiuosi, kad visur bus padaryta tokia tvarka, kokia dabar savivaldybėje.

 50. aš myliu Lenina sako:

  socdemai kur jus KU KU/KU KU

 51. Rinkėjas sako:

  Socdemai nei žuvis nei mėsa. Socdemai š-s.

 52. vilma sako:

  susirinko aptarti del suardyto klano

 53. nesupratau sako:

  o kur socdemai? ar jie ne opozicijoj?

Jūsų komentaras:


du × = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]