Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Opozicijos siūlomi kandidatai ir vėl neįtiko valdantiesiems

DSC_0005/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotrauka ir garso įrašas autorės /

  Teisės aktai numato, jog Etikos komisijos pirmininką ir Antikorupcijos  komisijos pirmininką siūlo opozicija. Trečią kartą opozicija pateikė kandidatūras.

    Šį kartą Etikos komisijos pirmininke opozicija siūlė Annos Kuznecovienės kandidatūrą, o Antikorupcijos komisijos pirmininku Virginijaus Sarpausko.

   Deja, Širvintų rajono savivaldybės valdantieji sąmoningai ar nesąmoningai, tačiau nepritarė opozicijos siūlymams ir nepalaikė siūlomų kandidatūrų.

   Abiem klausimais buvo balsuojama slaptu balsavimu. Reglamente rašoma, kad balsuoti galima ir slaptai. Tiesa, reikėtų pastebėti, kad jei birželio mėnesio posėdyje Tarybos dar buvo klausiama, ar pritaria slaptam balsavimui, tai šį kartą nei kas Tarybos klausė, nei siūlė. Vienasmeniškai buvo nurodyta ir balsavimo pobūdis, ir balsų skaičiavimo komisijos sudėtis.

     Šių dviejų klausimų svarstymo galima pasiklausyti čia:

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Kiek dar galima? sako:

  Kiek dar galima merei ir valdančiai tarybai pažeidinėti Vietos savivaldos įstatymą ir Tarybos reglamentą??? Kai nebaudžiami, tai ir įsijautė į neliečiamųjų rolę…

 2. Kazys sako:

  O ką veikia ir atlyginimus ima Vyriausybės atstovo tarnyba.Čia pažeistas Vietos savivaldos įstatymas ir Tarybos reglamentas.

 3. Demokratijos nėra sako:

  Kad neįtiko, tai nieko nuostabaus. Nei šapelio, nei krislelio DEMOKRATIJOS Širvintų rajono sav. NĖRA. Tiesa ta, kad ji seniai numarinta. Šaunuoliai opozicijos nariai, nors ir sunku, bet nenuleidžia rankų.

 4. Naivuolis tu sako:

  Mažas ir naivus tu. Pavojinga tokias komisijas konkurentui atiduoti

 5. Klaustukas sako:

  O kas bus, kai už visus šešis opizicionierius neigiamai nubalsuos? Vėl iš naujo? Tai gal nubalsuokit UŽ ir leiskit dirbt komisijom.

Jūsų komentaras:


devyni − aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]