Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pageidavo, kad [merė] dabar nori

DSC_2786-1

E. Druskinas

Kai Širvintų rajono tarybos posėdyje ką tik paskelbta merė Živilė Pinskuvienė pasiūlė nesvarstyti Kultūros centro direktoriaus Eriko Druskino drausminės nuobaudos klausimo, lengviau atsipūtė kultūros darbuotojai, o keli Tarybos nariai sprendimą pasveikino plojimais. Tuo metu niekam net į galvą neatėjo, kad tai tik tyla prie audrą.

Labai greitai iš lūpų į lūpas sklido žinia – direktorius atleistas. Kaip? Kada? „Krašto naujienų“ skaitytojai savo komentaruose kaltino nieko dėtą Tarybą, žmonės stebėjosi tokia greita nuotaikų ir nuomonių kaita savivaldybėje.

Šiandien kalbiname jau atleistą Kultūros centro direktorių Eriką Druskiną ir klausiame: tai kas gi įvyko po Tarybos posėdžio?

-          Po Tarybos posėdžio, be penkiolikos ar be dešimt dvylika, paskambino merės sekretorė ir paprašė, kad aš tuoj pat ateičiau. Tuoj pat? Jo, kad merė nori, kad aš dabar ateičiau. Aš dar, aišku, sakiau, kad dar trupučiuką turiu žmonių ir paleidžiu juos, ir tada ateinu – maždaug po dešimt minučių. Pageidavo, kad kuo greičiau vis dėl to, kad dabar nori… ir paprašė atsinešti darbo sutartį. Tai jau, kai paprašė darbo sutartį atsinešti, viskas pasidarė aišku, kad vis dėlto būsiu atleidžiamas.

Aš nuėjau. Manęs jau laukė visa komisija. Šiuo atveju ir pati merė, ir skyriaus vedėja Vita Majerienė, ir savivaldybės teisės skyriaus specialistai ir vedėja, man atrodo, dar kažkas buvo…

Šiuo atveju padavė darbo sutarties papildymus, po trečią jų lapą, pasirašyti, susipažinti su merės potvarkiu, kuriuo remiantis merė skiria man drausminę nuobaudą už šiurkštų darbo drausmės pažeidimą pagal 136 straipsnio 3 dalies 2 punktą (už neatvykimą į darbą gegužės 18-22 dienomis) nuobaudą – atkleidimą iš darbo.

Aš pasirašiau tvarkingai, labai ramiai. Pasirašiau, kad susipažinau, kad gavau tuos dokumentus, pasirašiau sutartyje, kad esu atleistas. Ir viskas. Čia juk bent kuriuo atveju nieko kito nelieka, tik pasirašyti. Nes ta komisija, kuri labai, turbūt, stebėjo, kad būtų tai įvykdyta, kad nebūtų jokių prieštaravimų. Didelė plati komisija. (P.S. – pokalbis užrašytas iš diktofono pažodžiui)

Apie tai, kaip direktoriui sekėsi bendrauti ir bendradarbiauti su naująja rajono valdžia visus pusantro mėnesio, kai jis dirbo Širvintose, kaip buvo vykdoma neakivaizdinė priešrinkiminė merės reklama už mokesčių mokėtojų ir verslininkų pinigus, kaip direktorius buvo išleistas, bet neišleistas į komandiruotę, kokių priemonių dėl atleidimo iš darbo procedūros pažeidimų atleistas direktorius jau ėmėsi prieš Širvintų rajono savivaldybę – „Krašto naujienose“ jau netrukus.

„Krašto naujienų“ informacija

Nuotrauka iš mūsų archyvo

 

 

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. palauk sako:

  negi parejo?
  Kazin ar popierini dar leidzia? Nematau jau kuri laika savo pasto dezeje.

 2. Sunku pasakyti. sako:

  Ar šį opusų centrą kamuoja priešmirtinės konvulsijos?

 3. jau aišku sako:

  kodėl Druskiną išmetė! Jau turim naują direktorę. Iš DP.

 4. darbo inpekcija sako:

  O kaip savaitę Druskinas dirbo ir nebuvo įformintas? Kam baudelę įpaišyt? A? O kaip darbo metu kolektyvai floristinius kilimus gamino? Kas tuo metu vaikais, senukais, negaliaisiais rūpinosi? A? Kodėl darbo metu auklėtojų, mokytojų, soc.darbuotojų, kultūros darbuotojų nebuvo darbo vietose? Pilna fotkių matėm, kas puošė.

 5. Venskienė sako:

  Seime galima metus nedirbti ir algos reikalauti.

 6. optimistai sako:

  labai noreciau suzinoti, kokioje imoneje savavaliskai galima neiti savaite i darba ir valdzia del to tik paglostytu. Pasirodo (taip manau) prie ankstesnes valdzios, kas ka norejo, tas ta ir dare. Kas i sventes, kas po svenciu, kam renginiu atidarymas, kam uzdarymas. Neikim ir nieko mums nebus. Pagaliau issirinkom Zivile ir bus tvarka. Mes algas mokam tokiems didektoriuksciams, o jie matai elgiasi kaip ismano. Visus von, kas nenori dirbti

 7. Įdomu sako:

  Širvintų rajono savivaldybės puslapyje gausu naujienų apie laikinosios merės darbus. Įdomu kodėl apie pirmąjį prisiekusios merės darbą net neužsiminta???

 8. Saitytoja sako:

  Komentatoriai ošia, o tie kurie žadėjo jau netrukus…pateikti informaciją- tyli…Aleksas rašo. kad nepraėjo 100 dienų, ir negalima kritikuoti merės (kai tuo tarpu ji atleidžia iš darbo kultūros darbuotoją, net realiai nespėjusio susipažinti su rajono kultūros darbo galimybėmis, nes jis iš kart pateko į 540- miesto šventės neorganizavimo peripetijas,ir nelaukusi jokių 100 dienų jį atleido). ŠK rašo, kad kultūros darbuotojų prašymas išsaugoti jų vadovą- tai yra politinis šantažas, prašymas įvardijamas kaip skundas: “Tačiau viena galima pasakyti tikrai – skundo atsiradimo aplinkybės perša mintį, kad politizuotu reikėtų laikyti kaip tik ne vadovo atleidimą, o bandymą jį užtarti”. Reziumė: mes Širvintų krašto žmonės laukiame objektyvios informacijos…O jos nesulaukę, darome savas interpretacijas. Kol vieni “rašytojai” (KN)miega, kiti rašo savo nuomonę (ŠK)… Jeigu esate pasivadinę “Krašto naujienomis”, tai ir atlikite šią funkciją, arba tiesiai šviesiai pasakykite: informacijos netalpinsime, leisime tik komentuoti:)

 9. Pilietis sako:

  Gal man kas paaiškintų, ar gali rajono valdžia regalijų įsigijimui naudoti verslo padovanotus pinigus? Kažkaip įdomiai čia veikiama. Kas gali paneigti, kad dovanojantieji taip pat nesitikės būti apdovanoti?

 10. komentarai sako:

  manau, kad labai norėtų krematoriumo, su visais aršiausiais kritikais būtų lengva susitart. pasirenki nutilti ar krematoriume pasisvečiuoti

 11. to Aleksas sako:

  Ne 100 dienu dirba, tai gal per pirmas dienas nebutina buvo nuo regaliju sau uzsakineti ir bezpredelu daryti? Kitus gerbiantis zmogus taip ir darytu. Uzsakytu pvz regalijas baigiantis kadencijai. Butu grazu ir skaidru

 12. Čapka-Aleksui sako:

  Ir dar- jei yra nereikalingų, tai statykite ne tik kolumbariumą, bet ir krematokiumą…

 13. Čapka-Aleksui sako:

  A TAI ŽMONĖS PAGAL TAMSTA IR DARBO PARTIJĄ YRA REIKALINGI IR NEREIKALINGI? nIEKO SAU POZICIJA.

 14. Antanas sako:

  gerai oi kaip gerai …Даешь стране угля, хоть мелкого, но…….

 15. ????? sako:

  Durnesnio pavadinimo nesugalvojote????
  ???? Iki kokio lygio nusiritote??

 16. Anonimas sako:

  Nusibodo tie niekalai, kiek galima vis tą patį.

 17. Aleksai, sako:

  per 100 dienų savivaldybei pavaldžiose institucijose gali nelikti nei vieno kompetentingo vadovo ir specialisto. O tamstos “…rajono žmonėms jūs nereikalingi” kaip suprasti? Visi neprijaučiantys darbo partijai-lauk iš rajono, ar kaip?

 18. Aleksui sako:

  reiškia šimtą dienų merė gali užsiimti bezpridelu?

 19. Arklys sako:

  Kad atleidimas atliktas neprisilaikant darbo kodekso reikalavimų – ir arkliui aišku

 20. palauk sako:

  Net pasirašyti savo pavarde pabugo. Kuo tokie bailus?

 21. na sako:

  bet rimtai jau uzknisot ta pati per tapati

 22. Anonimas sako:

  Krašto naujienos, atsibuskit iš letargo miego.

 23. Aleksas sako:

  Ponai, atsipeikėkit, merė dirba, 100 dienų net aršiausi šunys tyli, o jūs… Nejuokinkit Lietuvos, rajono žmonėms jūs nereikalingi, tai nors patylėkit.

Jūsų komentaras:


trys × du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]