Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pakoreguotas Savivaldybės viešame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto sąrašas (VIDEO)

3c7cd34d155ed99206d5670558ce4b7b/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

      Savivaldybės tarybai teiktas klausimo projektas: „Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015-02-20 sprendimo Nr. 1-35 „Dėl viešame aukcione parduodamo Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo”. Jame siūlyta pakoreguoti esamą parduodamo nekilnojamo turto sąrašą. Du pastatai įtraukiami, o vienas išbraukiamas. Įtraukiami pastatai:

  • 4 aukštų, mūrinis pastatu – laisvalaikio centras, esantis Kalnalaukio g. 28, Širvintos; likutinė vertė 752 510,72 Eur, bendrasis plotas – 2255,31 kv. m.
  • 1 aukšto, mūrinis pastatas – galvijų ferma, esantis Narvydiškio k. 3, Musninkų sen., Širvintų r. sav bendrasis plotas – 11,78 kv. m, likutinė vertė 1 580,00Eur.

        Iš Savivaldybės viešame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo išbraukiamas pastatas:

  • 1 aukšto, mūrinis pastatas – gaisrinė, bendrasis plotas – 275,32 kv. m, , likutinė vertė 10 454,00 Eur su priklausiniais: trimis sandėliais, gaisrinių žarnų džiovinimo bokštu, katiline, kiemo statiniais, esančiais Vilniaus g. 11, Širvintos.

      Projekto aiškinamajame rašte rašoma, kad „į Širvintų rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašą įtrauktas nekilnojamasis turtas yra nenaudojamas, todėl tikslinga jį parduoti viešame aukcione. Išbrauktas turtas iš Širvintų rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo tikslu išnuomoti, parduoti ar kitaip panaudoti pagal paskirtį.”

       Paklausti atsistojęs Vidmantas Mateika net nespėjo užduoti savo klausimų. Į juos buvo atsakyta nutraukus jo paklausimą. Pasak merės, gaisrinė nebus parduodama, nes savivaldybės čia ketinanti vykdyti “kažkokį tai projektą ir laisvai nepaleisti iš rankų objekto”. O baseinas bus parduodamas tik tuomet, kai jau veiks naujasis.

       Tik kyla pagrįstas klausimas, kodėl taip skubama.

        G.Jozonis teiravosi, ar numatytas veiksmų planas tam atvejui, jei baseino niekas nepirks. Merė atsakė, kad jau dabar juo domimasi.

         14 Tarybos narių balsavo UŽ, šeši susilaikė.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]