Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pasieniečių mokykla atvers duris

IG_V5052

         Pasieniečių mokykla 2016 m. gegužės 6 d. pasieniečio profesija besidomintiems jaunuoliams atvers savo duris. Renginio atidarymas 11 val. prasidės mokyklos didžiojoje salėje. Čia bus pristatoma pasieniečio profesija, bendri priėmimo į mokyklą ir atrankos reikalavimai.

           Vėliau visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje galės pasižiūrėti kursantų atliekamų savigynos imtynių pratimų ir kitų sporto elementų. Ten pat specialistai papasakos apie bendrus fizinio pasirengimo reikalavimus.

         Rikiuotės aikštėje atvirų durų dienos dalyviai galės susipažinti su VSAT naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėti prie keturračio motociklo vairo. Čia pat jaunuoliai stebės kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą. Jie galės apžiūrėti tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką ir įrangą. Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai pademonstruos dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakos, kaip su ja dirbama. Svečiai galės pasiklausyti Vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestro atliekamų kūrinių. mokymai0

           Vilniaus rinktinės kinologai su tarnybiniais šunimis pristatys pažintinę programą ir papasakos apie tarnybinių šunų svarbą saugant Lietuvos valstybės sieną. Bus pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos. Svečiai galės įsitikinti, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir geras pagalbininkas saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

           Atvirų durų dienos lankytojai vėliau galės pasivaikščioti po mokyklą, auditorijose stebėti teorinius ir praktinius užsiėmimus, aplankyti Pasieniečių muziejų, mokyklos bendrabučius, sporto sales ir šaudymo tirus.

            Atvirų durų dienos nuolat organizuojamos ne tik Pasieniečių mokykloje, bet ir kituose VSAT padaliniuose.

            Pasieniečių mokykla yra profesinio mokymo įstaiga, rengianti kvalifikuotus pasieniečius, besirūpinanti pareigūnų mokymu, jų kvalifikacijos tobulinimu. Ji įsikūrusi Vilniaus rajone, Medininkuose. Čia kursantams sudarytos puikios mokymosi ir buities sąlygos. Pasieniečių mokykloje mokslai trunka 1,5 metų. Kursantai yra aprūpinami uniformine apranga, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, Lietuvos Vyriausybės nustatyta tvarka gauna stipendiją (vidutiniškai apie 140 Eur). Kursantams, baigusiems Pasieniečių mokyklą, išduodami profesinio mokymo diplomai ir kiti pažymėjimai, jiems suteikiama pasieniečio profesinė kvalifikacija. Vadovaujantis Stojimo į vidaus tarnybą sutartimi, visi absolventai įdarbinami VSAT padaliniuose. Tuomet tokiam tarnauti tik pradėjusiam jaunam pasieniečiui mokamas maždaug pusšešto šimto eurų atlyginimas neatskaičiavus mokesčių. Kuo ilgiau ištarnauja pasienietis ir kuo labiau auga jo kvalifikacija, tuo daugiau didėja ir atlyginimas.  

             Buvę kursantai, siekiantys karininko karjeros, baigę mokslus Pasieniečių mokykloje, gali stoti į Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto ištęstinių bakalauro studijų II–ąjį kursą ir mokytis pagal teisės ir valstybės sienos apsaugos programą.

             Norintiems mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją daugiau informacijos apie Pasieniečių mokyklą ir atrankas galima rasti interneto tinklalapiuose: www.pasienietis.ltwww.pasienis.lt.

 

VSAT prie LR VRM Pasieniečių mokykla


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]