Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pėsčiųjų saugumą lemia jų atsargumas

perėjaVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai, rūpindamiesi pėsčiųjų eismo dalyvių saugumu, nuolat kontroliuoja, kaip jie laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Siekiama, kad nebūtų einama per kelio važiuojamąją dalį tam neskirtose vietose, kad pėstieji paisytų šviesoforų signalų, o tamsiuoju paros metu dėvėtų atšvaitus. Nors apie tokios kontrolės priemones buvo ne kartą pranešta, pėstieji nepakankamai drausmingai laikosi jiems nustatytų pareigų. Per  praėjusią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai nubaudė 110 Kelių eismo taisyklių nuostatų nesilaikiusių pėsčiųjų eismo dalyvių. Kelių eismo taisyklių nepaisymas lemia skaudžias nelaimes – vien tik vakar, sausio 5 dieną, Vilniuje partrenkti 2 pėstieji, per gatves ėję neleistinose vietose. Vienas iš jų žuvo. Abi eismo nelaimės įvyko esant tamsiajam paros metui, lyjant lietui. Šiuo metų laiku važiuoti ar pereiti gatves tenka tamsoje. Primename, kad pėstiesiems būtina ir privaloma segėti atšvaitus ir atsižvelgti į besikeičiančias oro sąlygas (rūką, lietų, šlapdribą) bei  sunkesnėmis eismo sąlygomis važiuojančius vairuotojus. Šią savaitę pėsčiųjų kontrolės priemonės tęsiamos.

Vilniaus apskrities VPK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni × = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]