Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Piktas laiškas komentatoriams

53933973_550698688773105_6290069283909140480_n/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

   Esu be galo kantrus žmogus ir mane supykdyti reikia labai daug pastangų. Tačiau šį kartą pykstu ir pykstu labai labai.

      Žmonės, kas jums pasidarė? Kodėl rašote tokius baisius komentarus?

    Taip, “Krašto naujienos” taip pat kritikuoja. Tačiau mes kritkuojame vienus ar kitus sprendimus, projektus, kuriems naudojami mūsų visų pinigai, sunešami per mokesčius. Kritikuodami pateikiame ir įrodančius dokumentus. Nors dažnai esame kaltinami šmeižtu, bet jei jau rašome, galite būti ramūs, nes visada turime įrodymus. Todėl visi skundai dėl mūsų straipsnių pripažinti nepagrįsti.

    Tai, ką pastaruoju metu daro kai kurie komentatoriai – nepateisinama. Ar pagalvojote, kad už kai kuriuos jūsų komentarus galite būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir niekas jūsų neapgins? Priminsiu, savo laiku net tarybos narys buvo nubaustas už neetiškus ir melagingus komentarus, dėl to jis net neteko savo tarybos nario mandato ir teistumas išliko iki šiol.

   Ar jums patiktų, jei jums būtų siūloma pasikarti? O kai tai siūloma žmogui, kurio šeimoje tokių nelaimių yra buvę? Pagalvokite, ką jūs darote? Ir žinokite, kad niekada tokie komentarai “Krašto naujienose” nebus praleisti į eterį.

    Kiek galima tyčiotis iš žmonių asmeninių savybių? Beje, turiu priminti, kad patyčios dėl negalios (o kai kurios išvaizdos savybės dėl jos išsivysto) Lietuvoje jau yra baudžiamos. Kaip ir baudžiamas asmens persekiojimas (tiek fizinis, tiek psichologinis). Ir, turėtumėte neužmiršti, kad nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.

    Esu tikra, kad piktybiniai komentatoriai (matome pagal IP kodus) tai daro tyčia. Dažnai šmeižiantys komentarai pasirodo po užsakomaisiais straipsniais. Manote mes nesuprantame, kad taip siekiama, jog “Krašto naujienos” liktų be užsakymų? Juk tuomet mūsų neliktų. Suprantate jūs, bet suprantame ir mes.

    Arba štai. Tas pats komentatorius koneveikia vienus, o paskui pasiūlo kitiems pasikarti. Manote, tai atsitiktinumas? Tikrai ne.

    Dar kartą noriu visus pakviesti viešojoje erdvėje elgtis etiškai. Kalbu ne tik apie komentarus “Krašto naujienose”, bet ir socialinėse paskyrose. Kritikuokite veiksmus, sprendimus, bet nesityčiokite iš žmonių. O tie, kurie yra įžeidinėjami, šmeižiami, turėtų kreiptis į teisėsaugą. Pradžiai pakanka policijos, vėliau – prokuratūra ir teismas.

    Taip, aš neužmiršau to atvejo, kai policija prašė mūsų komentatorių IP kodų ir mes jų nedavėme. Beje, po atsisakymo juos išduoti viskas ir pasibaigė. Tačiau tuo atveju šmeižto ir patyčių nebuvo, todėl ir ikiteisminio tyrimo policija nepradėjo. O be ikiteisminio tyrimo jokių duomenų mes neatskleidžiame. Tai reglamentuoja įstatymas.

    Šiandien esame priversti visus komentarus tikrinti ir tik tuomet tvirtinti arba ištrinti. Kitaip jie nepasieks dienos šviesos. O tvirtiname tikrai ne 24 valandas per parą. Tad tokių komentarų kaip: “ei, gana miegoti, varyk patvirtint ,mano komentarų” ne tik kad netvirtinsime, bet ir blokuosime.

    Noriu visiems priminti, kad tai, jog šiandien esate nematomi, nes pasislėpę po anonimiškais komentarais ir už savo kompiuterio monitoriaus, nereiškia, kad vieną dieną apie jūsų piktybiškus, pilnus patyčių komentarus nesužinos visi, o sužinoję pamatys ir veidą.

    Kviečiu dar kartą komentuoti atsakingai, neužmirštant pagarbos oponentams. O savo asmeninius nesutarimus spręsti kitomis priemonėmis.

     Ir atminkite: “Jei mano nuomonė kitokia, tai nereiškia, kad aš jūsų priešas. Tai tik reiškia, kad mano nuomonė kitokia” Edvardas Radzinskis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. švelniai pasakyta sako:

  gerai pamenu visus gražius epitetus skirtus būtent tau

 2. Sveikinu sako:

  Kartais supykti naudinga.

 3. Pritariu sako:

  Pritariu mintims. Kai kurie komentarai akivaizdžios patyčios. Net koktu.

 4. Galiu? sako:

  O jei sveikinimą chebrai susitikimo proga atsiųsiu 1 val. nakties. Greit įdėsit?

 5. Švelnus komentatorius sako:

  Miela Neringa, labai jau viskas labai persudota. Rašote apie negalią, bet neparašote, kad tai buvo “galima protinė negalia” nes pieva ir savivaldybės pastatas skiriasi. Gražios dienos

Jūsų komentaras:


× keturi = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]