Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Po bendro policijos ir mokesčių inspekcijos reido užfiksuoti pažeidimai

b_0_0_0_00_images_WP_20140314_004_VMI_copyKovo 14 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto ketvirtojo policijos komisariato pareigūnai ir Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai bendrai atliko fizinių asmenų, vykdančių individualią veiklą, patikrinimus ir kontrolės veiksmus, užkardant neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis  prekėmis.

Vykdytų priemonių metu buvo nustatyti keturi pažeidimai.

Naujosios Vilnios prekyvietėje pareigūnai patikrino keletą asmenų, prekiaujančių prekėmis, veiklos teisėtumą ir pajamų apskaitą bei prekių dokumentus. Vienu atveju verslininkė neturėjo prekių įsigijimo dokumentų. Kitu atveju prekybininkė prekiavo cukrumi neturint tam leidimo. Abiems moterims gresia administracinė atsakomybė pagal Lietuvos  Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 172 str. 1 d.

Dar vienas pažeidėjas pareigūnams įkliuvo patikrinus Naujojoje Vilniuje esančių metalinių garažų teritoriją ir prieigas. Viename iš garažų pareigūnai aptiko neteisėtai laikomų degalų – iš viso apie 140 litrų benzino, kuris buvo supiltas į septynis 20 litrų talpos kanistrus. Aiškinantis disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (benzinu) aplinkybes, nustatyta, kad benzinas priklauso garažo savininkui. Minėtas asmuo nurodė, kad benziną pirko Baltarusijos Respublikoje, tačiau jokių kuro gabenimą ar laikymą patvirtinančių dokumentų nepateikė. Kuro kilmei nustatyti buvo paimti kuro mėginiai ir pristatyti į Muitinės laboratoriją tyrimams atlikti. Už neteisėtai laikomą kurą asmeniui gresia administracinė atsakomybė pagal LR ATPK 1712 str. 1d. (Biokuro, naftos produktų gabenimo ir laikymo taisyklių pažeidimas).

Pareigūnai taip pat atliko asmens vykdomos taksi veiklos patikrinimą – kontrolinį taksi paslaugos pirkimą, tačiau vairuotojas neišdavė jokio pinigų apskaitą patvirtinančio dokumento. Jo atžvilgiu Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija žada pradėti administracinę teiseną pagal LR ATPK 173-1 str. 2 d.

Vilniaus apskrities VPK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni × = aštuoniasdešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]