Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Po Tarybos posėdžio. Kas ko atsiprašyti turi?

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

asociatyvinė nuotrauka iš google archyvo

asociatyvinė nuotrauka iš google archyvo

   „Tokio Tarybos posėdžio seniai nebuvo!” „Seniai laukėme, kada prabils opozicija!“ „Šaunuoliai – dabar galime būti ramūs – opozicija neišsigando ir nevengia kalbėti!“ Tokių replikų sulaukiau po Tarybos posėdžio. Taip, jis buvo toks karštas, kad nepadėjo net „bliūde mirkomos kojos“. Gal net karštesnis už šių metų vasarą.

   Panašu, kad kuo labiau opozicija tildoma, kuo daugiau iš jos tyčiojasi, tuo labiau jie kelia sparnus ir kyla į kovą. Opozicija turi savo teises ir pareigas, kurie labai aiškiai aprašyti Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamente. Sveikintina, kad jie reikalauja laikytis reglamento ir suteikti galimybę išsakyti nuomonę, teikti pasiūlymus ir pastabas. Tai yra opozicijos pareiga ir niekas nesuprastų, jei ji to nedarytų. Juk viena pagrindinių opozicijos funkcijų – kontroliuoti valdančiosios daugumos ir savivaldybės administracijos darbą.

Informacijos pateikimą palaikė įžeidimu

   Į tribūną atėjus A.Astikui ir pateikus informaciją, kurią neseniai skelbė ir „Krašto naujienos“, apie kandidatų į bendruomenių tarybą priklausomybę partijoms, R.Zibalas pasipiktino, kad tokiu būdu tyčiojamasi iš kandidatų.

   Tačiau gerbiamas Tarybos narys gal nežino, kad informacija apie kandidatavusius rinkimuose, dirbusius rinkimų komisijose, ar rinkimų stebėtojus yra skelbiama viešai Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklapyje. Tad kiekvienas norintis ją ten gali rasti. Tai tiesiog nepaneigiamas faktas ir daugiau nieko. 

 Merė minėjo, kad kandidatė skaitė straipsnį ir komentarus. Labai tikiuosi, kad ji pati susisieks su redakcija ir atsakys į elementarius klausimus. ([email protected] arba +37064507043)  

Už ką ir kas turėtų atsiprašyti?

    Merė reikalavo, kad opozicija ir „Krašto naujienos“ (žurnalistė) privalo atsiprašyti kandidatės į garbės ambasadores Daivos Zuehlke. Niekaip nesupratau, už ką atsiprašyti.

Negaliu pasakyti, kas vyko komitetų posėdyje ir ko teiravosi opozicija, nes nedalyvavau. Tačiau kviečiu dar kartą paskaityti mano straipsnį https://www.krastonaujienos.lt/2019/07/garbes-ambasadoriaus-vardas-uz-neivardintus-nuopelnus/

    Jame nė vieno priekaišto kandidatei. Tačiau pateikti klausimai tam, kad daugiau sužinotume apie ją. Tas straipsnis – akmenukas į savivaldybės administracijos ir merės daržą, nes teikiant kandidatūrą tokiam garbingam vardui nesugebėta suteikti elementarios informacijos rajono gyventojams. Jei medžiaga būtų pateikta tinkamai, tikrai nekiltų klausimas, už kokius nuopelnus suteikiamas vardas. Tikiu, kad ponia Daiva aktyvi ir daug nuveikusi. Tad kodėl jūs, mere, to nepaviešinote ir sukėlėte abejonių laviną? Kodėl jūs bijote atsakyti į elementarius klausimus? Kodėl su kandidate susipažinti nepakvietėte visų rajono žiniasklaidos priemonių, kai ji viešėjo Širvintose?

   Jei žmogus nusipelnė, tai įvardinkite – kuo, jei kažką nuveikė, pasakykite – ką. Tikrai nereikia kiekviename klausime matyti priešiškumą. Kaip ir nereikia žeminti paklausėjų.

   Komentarų aštrumą, manau, lėmė informacijos trūkumas. Tačiau žmogus, kuris yra buvęs laikraščio savininku, tikrai žino, kad straipsnis ir komentarai – du skirtingi dalykai. Ir leidinys neturi galimybės kontroliuoti ar įtakoti komentarų, jei jie atitinka įstatymų normas.

    Beje, labai gaila, kad neatsirado kandidatę pažįstančių ir galėjusių atsakyti į pateiktus klausimus.

   Merė minėjo, kad kandidatė skaitė straipsnį ir komentarus. Labai tikiuosi, kad ji pati susisieks su redakcija ir atsakys į elementarius klausimus. ([email protected] arba +37064507043)

   Esu tikra, kad už susidariusią situaciją atsakingas tas, kas pateikė labai miglotą informaciją apie kandidatę. Tas asmuo ir turėtų jos atsiprašyti.

Minėjote purvasklaidą? Ar tikrai? Tai gal norite?

   Merė Tarybos posėdžio metu „Krašto naujienas“ išvadino purvasklaida. Tiesa, leidinio pavadinimo ji neįvardijo, bet kadangi ta tema rašėme vieninteliai, aišku, kad kalbama apie mus.

   Tai štai, mielieji, jeigu rajone yra purvasklaidos arba geltonosios spaudos poreikis, galiu pasakyti, kad ji gali ir atsirasti. Kartais norai pildosi… Tačiau neužmirškime, kad norėti ir svajoti reikia labai atsakingai.

   Jei „Krašto naujienos“ nutartų užsiimti purvasklaida, garantuoju, kad būtų parašyta, kaip ir visuose tokio pobūdžio leidiniuose: kas su kuo miegojo, kas kam nuogas šoko, kas kieno šeimą išskyrė, kas su kuo gėrė, kas kur medžiojo ir ką medžioklėje veikė, kas kam kiek pakyšos davė ar paėmė, kas, kam ir ką daryti liepė, kas ir už ką postus gavo, kas kokius balsus pirko, kas melagingus pažadus dalijo, kas ir kaip svorį metė, ką pasididino/pasimažino. Temų tikrai netrūktų.

   Tad gerai pagalvokite, ar tikrai norite tokio pobūdžio leidinio.

   Bet dar kartą noriu pasidžiaugti merės prisipažinimu, kad ji skaito mūsų portalą. Tai didžiulis įvertinimas, nepriklausomai, kokiu tikslu yra skaitoma. Nes mūsų pagrindinis tikslas – skelbti žinią ir pasiekti kuo didesnį ratą žmonių. Ir visai nesvarbu, ką jie galvoja. Normalu, kad vieni pritaria, kiti gal nepritaria „Krašto naujienų“ pozicijai. Svarbu, kad gyventojai skaitytų visus rajono leidinius ir atsirinktų informaciją patys.

   O mes visada buvome ir būsime dėl Jūsų.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

28 Komentarai (-ų)

 1. Paaiškėja sako:

  Štai ir paaiškėja, kad Daiva Zühlke yra Virginijos Lisevičienės dukterėčia. Staiga, kelios dienos po posėdžio, mierės šeimos spaudoje atsiranda straipsnis. Apie pomidorų reikšmę valdančiosios daugumos gyvenime. Daugiau jokių nuopelnų, tik pomėgis pomidorams. Tai viskas, ką turit žinoti.

 2. >... sako:

  Išsimiegokit, nes sapnuodama/as rašote. Mes žiūrime į savo kiemą ir puikiai matome, ir suprantame kas vyko ir dar vyksta. Kitų rajonų problemos ar pasiekimai-tai jau atskiras klausimas. Na, o kad mūsų rajonas toks labiau išskirtinis iš kitų savo esamomis negerovėmis, tai ir didesnio komentatorių dėmesio nestokojame.

 3. Kaimas sako:

  Netapatink padorių žmonių su kaimo kale. Už pinigus…

 4. ... sako:

  Ar nedsuporantat , kad patys iš savęs juokiatės ir save žeminat. Ar nematoto ir negirdit kas dedasi kitose savivaldybėse? Kakojat ant savęs ir tiek.1

 5. Vis dar realybė... sako:

  Juokiasi iš mūsų vargšų visos Lietuvos komentatoriai, kai tik viešojoje erdvėje būna straipsniukai apie mūsų rajoną ir garsiąją merę. Juokiasi ir stebisi, kad dar jinai tebėra merė. Pasirodo net su tokiais valdymo principais – jai buvo leista užvaldyti rajoną ir daryti tai, kas jai tik šauna į galvelę… Suprantama, kad ne kiekvienas mirtingasis galėtų taip toli nukeliauti, bet deja tokia realybė… Ir pagalvoji, gerai juoktis ir komentarais pašiepti, kai nesate Širvintų rajono gyventojai, o mes dar vis apgailėtinoje padėtyje, nieko pakeisti negalime, nes karaliauja ponia ŽIVILĖ PINSKUVIENĖ.

 6. Kalė sako:

  Klastinga, kerštinga, fanatiškai trokštanti pinigų, su dešimtimis atliktų plastinių operacijų, bet vis tiek kaimo kalė.

 7. jonis sako:

  Man yra nesuprantama kai žmogus su tokia praeitimi mulkina visą rajoną, o visi tyliai pataikauja

 8. Neringai sako:

  Taikliai, kultūringai, drąsiai. Man patinka Jus skaityti

 9. Galvoju sako:

  O merė repetuoja prieš posėdį ar savaime taip gaunasi?

 10. Vox sako:

  Klausantis merės didelio daugžodžiavimo tarybos posėdžio metu , jai būdingo kalbėjimo apie ratus, kai reikia kalbėti apie batus, visokių minčių kyla…
  Juokinga, kai tokia didele veikėja save laikanti merė ima prisiminti dar 2010 metais imtas savivaldybės skolas. Ar ji bent žino, kad tada buvo krizė, reikėjo užtikrinti pagrindines savivaldos funkcijas, nekalbant apie statybas ir kitą prabangą. Visa Lietuva dar moka to laikmečio skolas, o kai kurioms žmonių grupėms jos dar ir šiandien neišmokėtos.

 11. Tema būsimai purvasklaidai sako:

  Blogų mergaičių virsmas

 12. Tema būsimai purvasklaidai sako:

  5 eurai balsas

 13. Tema būsimai purvasklaidai sako:

  Aš žinau, ką veikei Spadviliškyje

 14. Marysia sako:

  Gerbiama opozicija, padarykite, taip vadinamų komitetų, darbo garso įrašą ir turėsite neginčijamą įrodymą, kokia tai parodija, o ne darbas komitetuose. Taip gal kas ir pasikeis, arba bus gardaus juoko, klausantis. Sekmės

 15. Pilvo šokis sako:

  Laimingi, kurie būna pakviesti į puotą, pasakoja apie vieną politinių lavonų porą. Ponia, kai tik padaugina, puola mušti savo poną. Ponas tyli, nes nieko pasakyti negali, nes ko gero nieko negali… Vėliau ponia užlipa ant stalo ir pusnuogė šoka.
  Purvasklaida galėtų taip parašyti. Gal kai kam patiktų?

 16. Būk atsargi sako:

  Gerai parašyta. Bet, vaikeli, neužmiršk, kad už tiesą Lingį nušovė. Būk atsargi.

 17. !!! sako:

  Liuks, Neringa!

 18. Apie psichinę būklę sako:

  Jau gandai Širvintose sklando…
  Nesuprantu, kaip einant į tokias pareigas nereikia psichiatro pažymos? Prezidento sveikatą gi tikrina prieš inauguruojant…

 19. saule sako:

  Manę stebina, kad tik dalis tarybos narių turi nuomonę, o kiti yra pataikūnai kurie dėl savo naudos visada pasiruošia kelti ranką ir ne tik

 20. Oij sako:

  Sklinda kalbos kas šk direktore pasikeite ir kad ilgamete buhaltere taip pat dingo? Cia gal kaip pasakius kas bega ziurkės iš skestancio laivo?

 21. Ir aš opozicijai sako:

  Elkitės taip, kaip elgiasi su jumis. Nutraukia klausimą – ir jūs nutraukit. Trukdo – ir jūs trukdykit. Tokie supranta tik jų kalbą

 22. Vytas sako:

  Komitetų posėdžiai pas mus nevyksta, prieš Savivaldybės tarybos posėdį sušaukiamas tarybos narių susirinkimas, kuriame visi pasėdi ir išsiskirsto. Jei kas nors bando kažko paklausti Savivaldybės darbuotojo, tai tuoj pat įsikiša merė arba administracijos direktorė. Į pateiktus klausimus neatsakoma. Dalyvavau paskutiniame Tarybos narių susirinkime. Dėl garbės ambasadoriaus vardo niekas nediskutavo. Jau ne pirmą kartą, Tarybos posėdžio metu, merė kalba apie autobusų parką, apie Savivaldybės skolas ir apie kitus dalykus. Kalba apie tai, kas tuo metu jai šauna į galvą, ko nėra darbotvarkėje, meluoja ir savaip interpretuoja informaciją, mini pavardes žmonių, kurios neturi nieko bendro su merės liguista fantazija.

 23. Opozicijai sako:

  Didžiuojuosi, kad balsavau už jus!

 24. Smagu sako:

  Tikrai smagu, kad šioje opozicijoje jau niekas netyli. “Didzioji rajono kirpeja” (ankstesnes profesijos neminesiu) buvo ipratusi, kad turi nuosava tribuna. Ir jai paleidus savo tirada, visi numodavo ranka ir nutildavo. Matomai vadovavosi lietuviu liaudies posakiu ” duok durniui kelia”. Naujos kadencijos opozicija kyla i kova pries toki autokratizma. Ir tik pasirinkus jos pacios naudojamus budus, ta persona gal supras, kad ji ne Viespats, kad ne visi pries ja dreba ir jai meldziasi. Nes zodis mandagumas ir pagarba salia jos gal niekad ir negyveno, todel tokiu budu ji net nezino ir nesupranta.

 25. Ajajai sako:

  Vargšė opozicija. Kaip juos “menkina”. Ajajai.

 26. Audra sako:

  Žiurejau posėdį, išgirdau kad kažkas namie bliude kojas plaunasi. Na, plaunu bliude ir aš nieko keisto. Vat gaučiau mero algą kojas mazgočiau tik grožio salone.

 27. Skaitytojas sako:

  Keista, kad per posėdį nieks greitosios neiškvietė

 28. Jo sako:

  Įdomu…..Kaip skelbiama NEpurvasklaidoje, jiems vadovauja nauja direktorė, ar tai jos stiliaus idėja taip išradingai papuošti redakcijos aplinką ? O gal tas klozetas kieno darbo vieta? Juk sako geriausios idėjos ir mintys gimsta sėdint tualete:) :) :)

Jūsų komentaras:


+ trys = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]