Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Polių gręžimas – paprastesniam pamatų įrengimui

    WINWORD_bAlAxJkBsLStatybų darbų eiga ne visada yra tokia greita ir sklandi kaip numatyta, todėl įvairių darbų atlikimas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų. Kai siekiama, kad pamatų įrengimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, palankia pasirinkimo galimybe gali būti polių gręžimas – toks sprendimas gali užtikrinti kur kas sklandesnį darbų atlikimą. Ši galimybė gali pasiteisinti tikrai dažnose situacijose, tad tuomet, jei svarstote, kokių pamatų įrengimas galėtų geriausiai pasiteisinti, tikrai verta pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą.

Nuo seno taikoma technologija

    Polių gręžimas – tai nuo seno taikoma technologija, kuri yra naudojama pamatų įrengimo metu. Pamatų įrengimas yra ganėtinai paprastas: grunte yra parengiamos ertmės, kurios užpildomos betonu. Šiandien yra taikomos net kelios gręžtinių polių įrengimo technologijos, tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukia  CFA poliai, kurie garantuoja itin didelį darbo našumą bei paprastesnį polių įrengimo procesą. Ši polių įrengimo technika turi ganėtinai daug privalumų, tad nieko nuostabaus, kad ji yra pasirenkama taip dažnai.

Kodėl verta rinktis CFA technologiją?

    Polių gręžimas taikant šią techniką padeda sumažinti žemės darbų apimtis, todėl reikalingų darbų atlikimas yra gerokai sklandesnis. Kadangi polių įrengimo kaina visuomet priklauso ir nuo to, kiek laiko užima darbų atlikimas, šios technologijos taikymas gali būti iš tiesų palankia galimybe: polių gręžimas yra atliekamas greičiau, todėl tai sumažina darbų atlikimo išlaidas. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad taikant šią technologiją sunaudojamas mažesnis betono bei armatūros kiekis (šių medžiagų sąnaudos yra 40 procentų mažesnės nei taikant kitas technikas). Tokia polių įrengimo technika gali būti taikoma net ir tais atvejais, jei gruntas nėra pakankamai stabilus – nors kitų technologijų taikymas gali būti gerokai apsunkintas, tačiau tuomet, jei pasirenkamas CFA polių gręžimas, viskas tampa gerokai paprasčiau. Tokią techniką neretai nusprendžiama rinktis tais atvejais, jei gruntiniai vandenys yra ganėtinai aukštai: nors tokiu atveju polių įrengimas tampa gerokai apsunkintas, tačiau pasikonsultavus su specialistais neretai paaiškėja, kad tokiu atveju gali būti pritaikomi CFA poliai, kurie gali užtikrinti tikrai puikų rezultatą.

Kreipkitės į patyrusius specialistus

   Jei dvejojate, ar būtent polių gręžimas gali būti pačia palankiausia išeitimi, pravartu pasikonsultuoti su specialistais, kurie duos tikrai vertingų patarimų, ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Įvertinus tam tikrus veiksnius netrukus bus nustatoma, kokio tipo pamatų įrengimas gali būti pačia geriausia išeitimi, ir tuomet beliks tik pradėti projekto įgyvendinimą.

Užsakymo Nr. ŠS 19-66


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]