Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pradėjo 10-tąjį neatlygintiną kraujo donorystės turą po Lietuvą

64649646_2480178958877541_2437761104349233152_n / NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Birželio 14 diena yra minima pasaulinė kraujo donorų diena. Ta proga šių metų birželio 13 d.

   Nacionalinis kraujo centras pradėjo jau 10-tąjį neatlygintiną kraujo donorystės turą po Lietuvą. Atidarymo renginys vyko nuo 12val. – 20val. Vilniuje V. Kudirkos aikštėje. Visą tą laiką norintys galėjo paaukoti savo kraujo. Kiekvienas dovanojęs kraujo simboliškai prisėgė po gėlę ant ,,Gyvybės medžio”. Dalyviai buvo vaišinami ledais. Susirinkusius savo dainomis linksmino Egidijus Sipavičius ir melodijomis žavėjo nuostabios smuikininkės ,,Electric Ladies” merginos.

      Scenoje padėkos buvo įteiktos garbės donorams, rėmėjams ir partneriams, padėkas įteikė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir teisės ir NKC valdymo skyriaus vedėja – juristė, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas Ignė Klangauskienė.

      Už nuolatinį kraujo donorystės akcijų organizavimą padėka buvo įteikta ir Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkei Ievai Pumputienei. Ji irgi prisijungė prie šio gražaus ir kilnaus renginio, jau dešimtą kartą dovanodama kraują. Ieva Pumputienė: – ,,Ne visi iš mūsų gali atlikti didelius žygdarbius. Tačiau mes visi galime atlikti mažus darbus su didele meile. (Motina Teresė) Aš viena šioje akcijoje esu niekas, esu dėkinga visiems donorams, kurie nelieka abejingi ir prisideda prie mano organizuojamų akcijų. Juk dovanoti kraujo nieko nekainuoja. Tikiu, kad mūsų dovanotas kraujas daro stebuklus. Ačiū visiems, kurie esate kartu!”


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]