Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pradėjo veikti moderni slaugos namuose ir paliatyviosios pagalbos informacinė sistema

 

exl_inqcsw10600

Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje ir Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikoje pradėjo veikti „Slaugos namuose ir paliatyviosios pagalbos elektroninė valdymo sistema“. Sistemos paslaugos padės užtikrinti nepertraukiamą ir pastovią sveikatos priežiūrą gyventojams, pagerinti ir užtikrinti gydymo, slaugos paslaugų kokybę pacientams jų namuose, bei sukurti saugią, autorizuotą prieigą prie pacientų sveikatos dokumentų bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku.

Įdiegus šią naujovę, gyventojai turi galimybę prisirašyti prie poliklinikos internetu. Naudodamasis elektronine interaktyvia prisirašymo prie poliklinikos paslauga, prisirašyti pageidaujantis asmuo gali pasirinkti iš jam pateikto rekomenduojamų gydytojų sąrašo, užpildyti pateiktą prašymo formą ir patvirtinti ją elektroniniu parašu.

Dar vienas sistemos privalumas – slaugos paslaugų namuose užsakymas internetu. Norintieji užsisakyti slaugos paslaugas namuose turi užpildyti pateiktą prašymo formą, nurodydami nustatytus specialiuosius poreikius bei nedarbingumo ar neįgalumo lygį. Kiekvienam į elektroninį dokumentų registracijos žurnalą įtrauktam prašymui priskiriamas vykdytojas, paskiriamas paslaugų atlikimo laikas ir apie tai elektroniniu paštu informuojamas prašymą pateikęs asmuo.

Naudojant specializuotą kompiuterizuotą įrangą slaugomiems namuose pacientams, slaugytojai gali išsyk atlikti reikalingus tyrimus, pavyzdžiui pamatuoti pulsą, kūno temperatūrą, gliukozės kiekį kraujyje, kraujo įsisotinimą deguonimi ir kitus medicininius rodiklius, ir jų rezultatus realiu laiku nusiųsti gydytojui internetu. Rodikliai taip pat įrašomi į kiekvieno paciento slaugos namuose lapą ir gali būti peržiūrimi. Gydytojas nedelsdamas įvertina tyrimų rezultatus ir skiria reikiamas medicinines procedūras, kurias iš karto gali atlikti slaugytojas. Gydytojams ir slaugytojams nebereikia pildyti daug įvairių popierinių dokumentų, o sutaupytą laiką jie gali skirti pacientui.

Nors pamatuojamų šio projekto rezultatų dar ankstoka tikėtis, bet jau dabar aišku, kad prognozuota nauda bus – padidės informacijos keitimosi efektyvumas, nauji pacientai galės paprasčiau ir greičiau prisirašyti prie ASPĮ (asmens sveikatos priežiūros įstaigos), sumažės slaugytojų darbo laiko sąnaudos, sumažės išlaidos slaugomų pacientų gydymui ir pagerės slaugos namuose paslaugų kokybė, prieinamumas, kompleksiškumas, įvairovė.

VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika ir VšĮ Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinika įgyvendina šį projektą su VšĮ Vilniaus Centro poliklinika panaudodama Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas. Bendra projekto vertė 1,5 mln. litų.
Parengta pagal www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys × = dvidešimt septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]