Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Praėjusios paros įvykiai Širvintų rajone

policijos plafonasKovo 17 d. įvykiai:

Užregistruotas širvintiškės B. V., gimusios 1973 m., pareiškimas, kad tinklapyje FACEBOOK yra jos vardu sukurta anketa, įkeltos jos nuotraukos ir parašyta tikrovės neatitinkanti ir šmeižianti informacija. Aplinkybės tiriamos.

Užregistruotas  KPS tyrėjo  tarnybinis pranešimas, kad  kovo 13 d., apie 10 val., kavinės, esančios  Širvintų rajone, darbuotojos pastebėjo, kad yra pagrobti lauke prie kavinės buvę lauko baldai. Padaryta žala 980 lt.

Užregistruotas širvintiškės A. R., gimusios 1994 m., pareiškimas, kad kovo 9 d., jai būnant pas draugę D. B. sodybos pirtyje, esančioje Gelvonų sen., Širvintų r., pasigedo mobilaus ryšio telefono Samsung S3 mini, kurio vertė 600 litų.

Užregistruotas širvintiškės R. U., gimusios 1941 m., pareiškimas, kad Širvintų rajono laikraščio internetiniame puslapyje parašytas apie R. U.  Straipsnis, po kuriuo  vasario 26 d. buvo parašytas pareiškėjos garbę ir orumą žeminantis komentaras. Komentare ji pavadinta aferiste. Prašo išaiškinti asmenį, parašiusį žeidžiantį komentarą.

Širvintų rajono PK informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]