Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Praėjusios paros įvykiai Širvintų rajone

 policija_stop2Kovo 24 d. įvykiai:

Užregistruotas O. V. K., gimusio 1957 m., gyvenančio Širvintų r., Alionių sen., pareiškimas, kad ryte pastebėjo, jog iš metalinės cisternos, stovėjusios sodybos kieme, pavogtas nenustatytas dyzelinio kuro kiekis. Nuostolis tikslinamas.

Užregistruotas VĮ pareiškimas, kad kovo 14 d., vykdant kontrolės ir priežiūros darbus durpyne, esančiame Jauniūnų sen., Širvintų r., darbuotojai pastebėjo, jog iš durpyno yra savavališkai iškirsti 123 medžiai. Padaryta materialinė žala 9291,46 lt.

Širvintiškė D. D., gimusi 1974 m., prnaešė, kad apie 21.30 val. sutuoktinis A. D., būdamas girtas, nepilnamečio sūnaus akivaizdoje, iškoliojo ją necenzūriniais žodžiais ir grasino  nužudyti. A.D. sulaikytas.

Zibalų seniūnijos gyventojas G. M., gimęs 1989 m., įtariamas girtas padaręs nusikalstamą veiką, etapuotas į Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono PK areštinę.

Alionių seniūnijos gyventojas A. K., gimęs 1995 m., įtariamas padaręs nusikalstamą veiką, pristatytas į Širvintų rajono PK procesiniems veiksmams atlikti.

Vilnietis T. T., gimęs 1983 m., įtariamas padaręs nusikalstamą veiką, etapuotas į Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono PK areštinę.

Užregistruotas širvintiškės R. B., gimusios 1962 m., pareiškimas, kad kovo 23 d., apie 16 val., nuvykusi į jai priklausančią, bet šiuo metu negyvenama sodybą, esančia Širvintų r., Širvintų sen., pastebėjo, jog iš kiemo pavogta metalinė tvora ir metalinė statinė. Nuostolis tikslinamas.

Užregistruotas Širvintų rajono gyventojos B. V. pareiškimas, kad apie 15 val. pastebėjo, jog išvažinėta jai priklausanti žemė ir savavališkai išpjauti krūmai.

Širvintų rajono PK informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]