Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Praėjusių dviejų parų įvykiai Širvintų rajone

sirvintosKovo 19 d. įvykiai:

Užregistruotas Musninkų seniūnijos gyventojo V. Z. pareiškimas, kad kovo 12 d. apie 13 val. apžiūrėdamas savo mišką, esantį Vileikiškių k., pastebėjo, jog yra išpjauti ir pavogti du beržai ir septyni baltalksniai. Padaryta materialinė žala 200 litų.

Širvintiškis T. S. pranešė kad kovo 14 d. pažįstamas asmuo apgaulės būdu išviliojo iš jo internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis ir slaptažodžius bei paėmė greitųjų kreditų. Padaryta materialinė žala 1450 litų.

Užregistruotas KPS tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vasario 27 d. UAB ,,Širvintų vandenys“ darbuotojai pastebėjo, jog apgadintos nuotekų siurblinės, esančios Totorių ir Kalnalaukio g., Širvintose.

Į Širvintų rajono PK pristatytas vilnietis P. V., gimęs 1987 m., įtariamas nusikalstamos veikos padarymu. Jis perduotas Vilniaus apskrities VPK autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus tyrėjams.

VPS PB pareigūnai išaiškino  1 AT pažeidėją.

KPG pareigūnai išaiškino 4 KET pažeidėjus.

Kovo 20 d. įvykiai:

Trakų rajono gyventojas A. M.- O. pranešė, kad apie 14.30 val., atvykęs į jam priklausančia sodybą, esančia Širvintų r., Zibalų seniūnijoje, pastebėjo, jog  ištraukta pakabinamos spynos ąsa, įsibrauta į ūkinį pastatą ir iš jo pavogti   įrankiai. Nuostolis 4545 lt.

Alionių seniūnijos gyventoja R. M., gimusi 1971 m., pranešė, kad apie 18 val. namuose sutuoktinis  R. M., gimęs 1970 m.,  nepilnametės dukros akivaizdoje,  smurtavo prieš ją, tai yra jai gulinčiai lovoje koja du kartus spyrė į nosį, taip sukeldamas jai didelį fizinį skausmą. R.M. sulaikytas ir pristatytas į Širvintų rajono PK.

Zibalų seniųnijos gyventojas A. P., gimęs 1955 m., girtas gulėjo viešoje vietoje, Širvintose, I. Šeiniaus g. Jis pristatytas į Širvintų rajono PK.

Apie 15.50 val. Širvintose, Kalnalaukio g., L. L., gim. 1964 m., gyv. girtas vairavo dviratį.

18.27 val. Širvintų r., Alionių sen., Juodiškių k., V. M., gimęs 1965 m., gyvenantis Širvintų r., Alionių seniūnijoje, girtas vairavo automobilį, pateikė negaliojanti vairuotojo pažymėjimą ir nepateikė privalomojo draudimo poliso.

VPS PB pareigūnai išaiškino 4 AT pažeidėjus.

Širvintų rajono PK informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


vienas × = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]