Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prezidentas patvirtino Vyriausybės sudėtį ir pritarė V. Sinkevičiaus kandidatūrai

   

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

  Trečiadienis, rugpjūčio 7 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo patvirtino atnaujintos Vyriausybės sudėtį. Jis taip pat oficialiai pritarė Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrai į Europos Komisijos narius.

   „Šios Vyriausybės tikslas yra užtikrinti skaidrią ir tęstinę veiklą. Iki kitų Seimo rinkimų liko ne tiek daug laiko, todėl norėtųsi, kad būtų užbaigti darbai, – sakė valstybės vadovas. – Valdantieji taip pat išdalino nemažai pažadų, kuriuos reikės įgyvendinti.“

Darbus Vyriausybėje tęs šie ministrai:

Elvinas Jankevičius – teisingumo ministras

Raimundas Karoblis – krašto apsaugos ministras

Linas Kukuraitis – socialinės apsaugos ir darbo ministras

Mindaugas Kvietkauskas – kultūros ministras

Linas Antanas Linkevičius – užsienio reikalų ministras

Kęstutis Mažeika – aplinkos ministras

Algirdas Monkevičius – švietimo, mokslo ir sporto ministras

Jaroslav Narkevič – susisiekimo ministras

Andrius Palionis – žemės ūkio ministras

Virginijus Sinkevičius – ekonomikos ir inovacijų ministras

Vilius Šapoka – finansų ministras

Rita Tamašunienė – vidaus reikalų ministrė

Žygimantas Vaičiūnas – energetikos ministras

Aurelijus Veryga – sveikatos apsaugos ministras

    Prezidentas tikisi, kad atnaujintoje Vyriausybėje bus išsaugotas tęstinumas ir stabilumas svarbiausiose strateginėse valstybės gyvenimo srityse.

    „Tai reiškia, kad galime būti tikri, jog bus tęsiama Lietuvos užsienio ir saugumo politika, toliau vykdoma atsakinga valstybės finansų stabilumo politika“, – sakė valstybės vadovas, pabrėžęs, kad gerovės valstybės kūrimui būtinas ne vien valstybės išlaidų didinimas, bet ir solidus bei tvarus biudžeto pajamų pamatas.

   Pasak Prezidento, tai, kad du iš trijų naujų ministrų iki šiol buvo Seimo frakcijų seniūnai, rodo, kad naujoji Vyriausybė turės daugiau politinio svorio ir galimybių vykdyti Vyriausybės programą.

   Permainų atnaujintoje Vyriausybėje turėtų būti ir daugiau, nes į Europos Komisijos narius bus siūlomas ekonomikos ir inovacijų ministras V. Sinkevičius, kurio kandidatūrą šiandien pateikė Vyriausybė.

   Prezidentas pabrėžė teigiamai vertinantis V. Sinkevičiaus kandidatūrą ir matantis, kad ji šiuo metu turi įstatymų numatytą politinę paramą Seime. „Tai naujosios Lietuvos politikų kartos atstovas, kuris, tikiu, gali užimti Lietuvai svarbų postą Europos Komisijoje“, – sakė šalies vadovas.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Iš Širvintų sako:

  Džiaugiuosi stebėdama P. Ritos Tamašūnienės politine sėkme. Tai garbingo elgesio, protinga, išsilavinusi, kultūringa ir dora politikė. Linkiu Jai sėkmės svarbiose ir atsakingose pareigose. Sakau tai atsakingai, nes dar anoje Seimo kadencijoje teko kreiptis į ją tarnybiniu reikalu.

 2. Vytas sako:

  Stefanijos prašymas dėl patalpų Savivaldybės valdovių buvo atmestas. Kad oficialiai gauti patalpas reikalingas naujas prašymas. Aš manau, pragyveno Czervone maky be valdžios malonės, gyvuokite ir repetuokite ten kur susirandate laisvą kampą. Žmonių kaime kasmet vis mažiau, Savivaldybės patalpų šimtai kvadratų, kurie naudojami tik iš dalies ir tik tam tikromis valandomis. Tai ne valdžios turtas, tai Jūsų visų, ten gyvenančių. Savo turtus jie kaupia kitur. Tai įžūlus valdžios elgesys, prasilenkiantis ne tik su įstatymais, bet su sveiku protu. Tokie valdžios žmones nekuria, neprisideda prie Jūsų kasdienių rūpesčių ir darbų. Prisitaikydami prie jų sukurtų taisyklių ir pataikaudami tokiems žmonėms tapsite tik jų daiktais.

 3. pritariu Didžiajai rajono kirpėjai sako:

  sveikinu Ritą ir tikiuosi, nepasiduos lankstymuisi, o teisingai vykdys pareigas. Taip pat tikiuosi, kad baigsis ta betvarkė Širvintose.

 4. Didziajai rajono kirpejai sako:

  Turetu buti labai neramu ir pikta. Ji visokiais budais bande i auksciausia salies valdzia prasimusti, bet is visur buvo isprasyta galimai ir del kompetencijos neturejimo ir del machinaciju. O cia va, prasau- ir grazesne, ir protingesne, ir savo darbais, o ne klasta tik šast ir ministre. Sveikinam Rita ir tikimes, kad tau uzteks laiko, demesio, noro ir galimybiu sutvarkyti ta sirvintu pelkiu smekla.

 5. Rezultatas - turimos pasekmės sako:

  Tiesa ta, kad grubiai pažeisti įstatymai buvo nuo pat vadovavimo merės Ž. Pinskuvienės pradžios, tiksliau nuo 2015m. birželio mėn. ir užkirsti kelią tokiai savivalei, turėjo atitinkamos LR institucijos. Bet deja pilietiškų žmonių, kurie buvo neabejingi savo rajono likimui, iniciatyva buvo lengvai nurašyta ir tiesiog nebuvo atkreiptas tinkamas dėmesys.

 6. O mums reikėjo teisingumo Širvintų rajone sako:

  O mums reikėjo daugiau, nes 2016 m. ministerijai vadovavo dabartinis premjeras S.Skvernelis. VRM buvo informuota apie padėtį Širvintų rajone, nesugebėjo ar tiesiog nenorėjo pasidomėti ar LR įstatymai galioja tuometinei ir dabartinei merei Ž. Pinskuvienei ir jos valdančiai tarybai.

 7. Pradedu skaičiuoti sako:

  Czervone maky patalpas repeticijoms jau gaus. Nuimu laiką

Jūsų komentaras:


+ penki = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]